GTA Chicago történet és szereplők

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
NikitaDragovich

GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 08. 25. 07:57

Helló mindenkinek ,tudom nem a GTA Videókhoz tartozik ez a téma ,de csináltam egy kitalált GTA Storyt a Gamekapocson be is mutattam, mindenkinek tetszett azt mondták érzékem van a dologhoz :). A történet rólam szól remélem tetszeni fog nektek ezt az oldalamon is megtudjátok tekinteni :)
Cím : GTA Chicago :
Történet :
Történet :
2023-mat írunk ,Róbert Bock 25 évesen kiutazót Chicagoba (Amerikába),hogy jobb élete legyen .Robinak volt egy kereszt apja Chicagoban aki mondta Robinak ,hogy utazón ki oda mert ott jobb az élet mint Magyarországon. Egyik barátjával ment ki oda Dr.Wolf-al. Amikor megérkeztünk Chicagoba a kereszt apám várt minket a reptéren és láttam ,hogy nagyon szép ez a hely és a kereszt apám mondta ,hogy fiam ! Gyere ide! Oda mentem és megöleltem ,utána megláttam a kocsiját és nagyon béna autója volt egy Trabant volt mondtam mi ez ,ez nem egy terep járó azt mondta ,hogy több autója van csak most ezzel jött mert a másik autója szerelőnél van és beszálltunk Dr.Wolf-al az autóba a kereszt apám mesélt a helyről nekem meg Dr.Wolfnak amikor megérkeztünk a kereszt apám házához majd nem elkapót az ideg rá jöttünk Dr.Wolf-al ,hogy a kereszt apám át vert minket .Mondom a kereszt apámnak ,hogy te át vertél minket tiszta sz** házad van azt mondta hogy mindent elmagyaráz csak mennyünk be a házba .Be mentünk és elmagyarázott nekünk mindent ,hogy régen gazdag volt csak a Maffia tönkre tette az egész életét a régi házát fel robbantották, adóságokat kellet fizetnie még most is és kamionos mindennap el megy otthonról meg a Maffiától bujdokol azt mondta ,hogy segítsünk neki megölni a Maffiákat mert elakarják foglalni egész Chicagot és meg akarják őt ölni ,de azt mondtam ,hogy én meg Dr.Wolf nem ölünk embereket ,de a kereszt apám nagy nehezen rá vett minket ,hogy öljük meg a Maffiákat .Később kiderítjük ,hogy a kereszt apám egy roha*** és a Maffia főnöke és meg akar engem meg Dr.Wolfot öletni.

Szereplők :
Főszereplő Róbert Bock: Ő a főszereplő .2023-mat írunk ,Róbert Bock 25 évesen kiutazót Chicagoba (Amerikába),hogy jobb élete legyen .Robinak volt egy kereszt apja Chicagoban aki mondta Robinak ,hogy utazón ki oda mert ott jobb az élet mint Magyarországon. Egyik barátjával ment ki oda Dr.Wolf-al. Amikor megérkeztünk Chicagoba a kereszt apám várt minket a reptéren haza vitt minket és megláttuk a házát és Dr.Wolf-al rá jöttünk ,hogy a kereszt apám hazudót és elmondót mindent ,hogy a Maffia üldözi és a Maffia elakarják foglalni egész Chicagot és rá vette nagy nehezen Robit ,hogy segítsen neki megölni a Maffiákat .Később Dr.Wolf meg Robi kideríti hogy a kereszt apja a Maffiának a vezetője és megakarja öletni Robit meg Dr.Wolf-ot .
Szinkron hang : Róbert Bock



Dr.Wolf : Ő Robi legjobb barátja .Robi vele ment ki Chicagoba és ő vele fogja elpusztítani a Maffiát .Sajnos Dr.Wolf-al valami történi fog a játék végén nem mondom el ,hogy mi majd meglátjátok :). Szinkron hang : Dr.Wolf

Robi Keresztapja: Ő Robi kereszt apja. Ő a Maffiavezető , a játék utolsó pályáján ő lesz a főellenség meg Necrosmoke rendőrtiszt.Ő meg akarja öletni Dr.Wolf-ot meg Robit .Mi fogunk rá jönni ,hogy a kereszt apánk át vert minket ,hogy ő a Maffiavezető. Szinkron hang : Robi kereszt apja
EdMcCornish-TLAD.jpg
Officer Jack Hudson ( Necrosmoke) : Ő egy rendőrtiszt mindenki úgy szolitja,hogy Necrosmoke tiszt, Necrosmoke ősze fog állni Robi keresztapjával és meg akarják ölni Robit meg Dr.Wolf-ot .A játék utolsó pályáján Necrosmoke meg Robi keresztapja lesz a főellenség .
Szinkron hang : GK_Necrosmoke

Phil Collins : Ismerős lehet a Gta Vcs-ből meg a valóságból is :) Igen ő Phil Collins a 80-as évek egyik énekese. Phil Collins a Gta Chicagóban is szerepel. Robi kereszt apja szól Robinak, hogy a Maffia 2 hírességet elrabolt Phil Collinsot és Jeff Lynne-t .Robi segíteni fog nekik megöli a Maffia embereit és Phil-t meg Jeff-et kiszabaditi ,de amikor kiszabadította a kereszt apánk csapdát rendezet nekünk be kerítettek minket a Maffiák és szerencsére Dr.Wolf megérkezik a rendőrökkel és segíteni fog nekünk .Szinkron hang : Phil Collins

Jeff Lynne : Jeff is ismerős lehet a 70-es meg a 80-as évekből meg Jeff az ELO zenekar egyik tagja. Jeffet meg Phil-t a Maffia rabolja el . Mi fogunk nekik segíteni amikor megmentettük őket Necrosmoke rendőrrel beszélni fogunk ,Necrosmoke megfenyegetett minket azal ,hogy ha még egyszer merünk gyilkolni embereket letartoztat minket .Később Jeff meg Phil segíteni fog nekünk megtalálni a kereszt apánkat és a Maffiát ki irtani . Szinkron hang : Jeff Lynne

és
Fidel Castro és Pogo : Pogo ismerős lehet a Gta 3-ból a rádióban beszélnek róla a Gta Vc-ben is meg a San Andreas-ban még egy videó játék is készült róla :) .Pogo ,Fidel Castro majma .Fidel Castronak majd dolgozni is kell .Fidel Castro-t elrabolták és Chicagoban dobták ki és csak a majma maradt meg neki Pogo ,Fidel Castro most 97 éves a nyomor negyedben lakik és majd segítenünk kell neki meg kell találni azokat akik elrabolták és megkell őket ölni. Szinkron hang: Fidel Castro ,Pogo

Mario Brown: Ő Mario egy kö**** ember. Chicago-ban a Grant Avenue utcában lakik egy szép házban a háza színe barna ,Mario a Grant Avenue utca területét retegésbenn tartja az embereket egy veszélyes bűnöző majd neki is kell dolgozni és később megkell majd ölnünk. Szinkron hang: Gk_Hakydakillah

Gerry Martinez : Gerry egy gazdag ember ,Van egy cégje a North Streeter Drive utcában meg egy étterme is .Gerry nagyon szereti a motorokat ezért szokót motorokat lopni és a lopót motorokat el agya. Leginkább rendőrmotorokat szokót lopni. Később majd dolgozni fogunk neki ,leginkább lopni fogunk neki motorokat ,később ellenünk fog fordulni ezért megfogjuk ölni. A halála nagyon durva lesz :). Szinkron hang : Gk_CoolGeri

Sr. D. José Francisco Pérez Márquez : Egy Spanyol származású férfi ,nagyon kedves ember mindig mosolyog :).Később neki is kell dolgozni Spanyolo.-ban mert el visz minket Spanyolo.-ba mert ott fogunk dolgozni neki és utána vissza visz Chicagóba:) Nagyon jó küldiket fog adni meglátjátok. Robi soha nem tudja megjegyezni a nevét ezért Josephnek fogja szolitani :) Joseph segíteni fog nekünk megtalálni a kereszt apánkat és a Maffiát ki irtani. Szinkron hang: Gk_Vukk18

Packie Johnson : Egy vén ,béna,gyenge 40 körüli ember .Nem tud semmit ,mindig meg verik :).Később az utcán fogunk vele találkozni és segíteni kell neki mert megverték .El kell kapni azokat akik megverték amikor elkaptuk őket akkor megköszöni és azt mondja nekünk ,hogy ha akarunk dolgozhatunk neki mert a Maffia íratai nála vanak és segíthetne nekünk megtalálni a kereszt apánkat és elfogadtuk a kérését .Később ki derül ,hogy hamis íratok voltak ezért elvisszük a vízpartra és orba vágjuk és bele esik a vízbe :) Akkor találkozunk vele utoljára ,de amikor megvertük még akkor is részeg volt :). Szinkron hang : Gk_Skyer

Johnny Tenpenny: Frank Tenpenny ismerős lehet a Gta San-ból. Johnny Tenpenny ,Frank fia .Johnny megakarja őlni az apja gyilkosát Carl Johnsont ,de nincs pénze ,hogy elutazhasson Los Santosba meg bárgyilkost sem tud fel fogadni ezért minket felhív telefonon ,hogy jöjjön a Double Door nyomornegyedbe ahol van egy Striptiz bál ott fog minket várni mert tud információkat a Maffiáról amikor elmentünk oda akkor elmondta az igazat ,hogy azt akarja ,hogy őljünk meg Carl Johnsont ,Los Santosban lakik ,de mi elsőnek vissza utasitotuk ,de mondta ,hogy Carl Johnson tud információkat a Maffiáról és mi látogassunk oda és ha elmondta az információkat akkor öljük meg ,de ez csapda volt. Amikor elmentünk oda nem volt ott Carl mert egy másik ház címet adott meg ahol Maffia van ezért gyorsan öljük meg a Maffiákat és menyünk vissza Chicagóba és őljük meg Johnny-t. Szinkron hang : Gk_BlackMetal88

Marshal McAffrey: Ismerős lehet Leon McAffrey a Gta Lcs-ből meg a Gta 3-ből.Marshal ,Leon testvére. Marshal egy rendőr Chicagóban ha megöljük a testvére gyilkosát segíteni fog nekünk vagy is őljük meg Claude Speed-et ,de Claude Anhywere City-ben van ,de megint el kell utaznunk ,de mi ismerjük Claude-t ezért Claude-t fel hívjuk telefonon és mondjuk neki ,hogy meg akarják ölni ezért azt mondja Claude ,hogy öljük meg Marshalt itt dönteni kell ,hogy kit ölünk meg ha Claude-t akarjuk akkor el kell menni Anhywere Citybe ha Marshalt akkor nehezen fogjuk ki deríteni ,hogy hol van a kereszt apánk ,de Claude-t fogjuk választani a Gta 3 meg a Gta 2 főszereplőjét Claude-t fogjuk ki nyírni. Szinkron hang : Gk_Aruha

Claude Speed: Ismerős lehet a Gta 3-ból meg a Gta 2-ből meg a Gta San-ból. Claude-t meg akarja öletni Marshal. Itt dönteni fogunk ,hogy kit ölünk meg ,de még is Claude-t fogjuk. Claude-t nehezen fogjuk megölni mert rengeteg embere van és el fogunk utazni Anhywere Citybe és ott fogjuk ki nyírni . Szinkron hang : Gk_AssaX
Random karakterek :
A random karakterekel csak a játék kiakasztása útán találkozhatunk!

Arthur Mason (Bert Reker): Bert egy random karakter a Gta Chicagóban csak egyszer találkozunk vele . Bert amikor ki szabadult a börtönből akkor nevet változtatott a mostani neve Arthur Mason .Amikor találkozunk, vele akkor azt mondja nekünk ,hogy segítsünk neki ,mondjuk miben? Azt mondja ,hogy a testvérét elrabolták és Közép Chicagóban tartik fogságban az Aranda's Auto Body autó boltnál .Amikor elmentünk oda és nem volt ott senki csak a Yakuza-k és megakartak minket ölni mert ki írtotuk a Maffiát gyorsan öljük meg a Yakuza tagokat és végezünk Bert-el. Szinkron hang: Gk_K2 The Highest

Roman Bellic: Ki ne ismerné Roman Bellic-ket :).Roman Chicagóba indult nyaralni ,de Niko most nem akart vele jönni .Amikor Roman megérkezett Chicagóba akkor megtámadta egy rabló és ara jött Robi és megfogta a rablót és megverte és vissza adta Romanak a pénzét és azt mondta Roman ,hogy köszönöm te aztán kemény gyerek vagy mondja Robi ja kösz és Roman azt mondja bár csak látná ezt Niko mondja Robi Niko? Niko a unokatestvéred igaz ? Roman mondja :Ja honnét tudod? a Tv-ben halottam róla .Roman azt mondja ,hogy akarsz Nikoval találkozni ? Robi : Johogy :) Roman :Hát akkor ha végzek a nyaralásommal akkor majd hívlak és kész. Ha fel hív Roman el lehet menni Liberty City-be és találkozhatunk Nikoval utána meg vissza Chicagóba. Szinkron hang : Jason Zumwalt

Niko Bellic : Nikot is ismeri mindenki:). Nikoval tudunk találkozni Liberty Cityben .Nikoval beszélni fogunk meg adni fog egy küldit is és utána vissza megyünk Chicagóba,de a Gta Chicago 2-ben is benne lesz Niko csak ott nem random karakter lesz :). Szinkron hang: Michael Hollick

Ennyi remélem tetszett az oldalamon a szereplők képeit is meg lehet tekinteni. Ha valaki kíváncsi az oldalamra az írjon nekem egy üzenetet és elküldöm a címét és a történet kicsit hasonlit a GTA 4-re meg a San Andreasra :( ,de attól még jó lett a történet meg a szereplők nem ?üdv mindenkinek:).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 08. 25. 08:13

Nem olvastam még végig bocs, de az eleje rettentően hasonlít a GTA 4-hez :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 08. 25. 08:14

hallod, ha még nincs kész teljesen lehet szereplőnek jelentkezni?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 08. 25. 08:21

Én csak egy pár perces into-nak is nagyon örülnék ha ezt láthatnám:
A GTA összes szereplő együtt egy nagy akcióban. :D Hátha még egy ilyen küldit legalább 1et megcsinálna a Rockstar mekkora atom lenne. :D
Kezdődhetne úgy, hogy Vic Vance-t miután lelövik a Vice City intro-ba, mutatnák, hogy elviszi őket a mentő majd újraélesztenék legalább őt és csendesen visszahúzódna a háttérbe egy darabig amíg fel nem épül :D
(nem vagyok a híve annak ,hogy a főszereplők meghaljanak :P)

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2011. 08. 25. 08:25

ja az eleje tényleg elég GTA IV es.
sz@r kocsi sz@r ház.mint Romannak ;)

NikitaDragovich

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 08. 25. 12:16

Kösz ,de a vége az nem GTA 4-es lesz :) , @Cube Head lehet ,hogy rakok bele még pár szereplőt ha rakok bele szereplőket akkor szólok neked ok ? ,de majd csinálok hozzá folytatást is :).

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 08. 25. 12:31

ok köszi :)
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 08. 25. 18:48

Szívesen:)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 04. 23. 14:25

nekem kéne az oldal címe.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Chicago történet és szereplők

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 04. 25. 17:01

Elküldöm üzenetben ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése