GTA Vice City baromkodás

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 03. 09:46

Szerintem ilyen szar minőségű videót mint ez ritkán láttatok de csak azért mert nem volt nálunk kamera és így csak telóval tudtuk felvenni...a lényeg hogy a szöveg (szerintem) viccesre sikeredett mert az egész egy baromkodásról szól xd

Nézzétek meg ha érdekel de mégegyszer elmondom hogy a minőség iszonyú szar úgyhogy nem kell leírni nektek is xd

http://www.youtube.com/watch?v=WxY47JPNnVo

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 11. 04. 03:14

Sajnálom nem bírom ki, hogy ne alkossak véleményt. Ez valami borzalom, az internetes videó megosztás legalja. Csodálom, hogy egyáltalán engedték feltölteni.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 09:51

Igen, a vers is erőltetett, meg kamerával sosem szerencsés videózni.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 10:55

Stan98 írta:Szerintem ilyen szar minőségű videót mint ez ritkán láttatok de csak azért mert nem volt nálunk kamera és így csak telóval tudtuk felvenni...a lényeg hogy a szöveg (szerintem) viccesre sikeredett mert az egész egy baromkodásról szól xd

Nézzétek meg ha érdekel de mégegyszer elmondom hogy a minőség iszonyú szar úgyhogy nem kell leírni nektek is xd

http://www.youtube.com/watch?v=WxY47JPNnVo
Nekem sem tetszik. Mit hablatyolsz közben? Ez valami versike és olykor beszúrsz valami reppzenét alá? Érdekes..
Elmondod vagy 5x egymás után pl, hogy "ott egy lamborghini" Elsőre is hallottam, legalábbis én. :D Nem tudom minek annyiszor mondani.
Tanács: Ha legközelebb videót akarsz csinálni, jó minőségű kamerát használj, ha már ragaszkodsz ahhoz, de vannak különféle programok amik PS2-s játékmenetet is szépen felveszik. A beszéd.. azt meg gondold át :) Mert ennek a videónak ez a legnagyobb hibája: Az átgondolatlanság
Átgondolatlanság volt alá ezeket mondani, átgondolatlanság volt ilyen minőségben felrakni.
Na mindegy, próbáltam nem sértő lenni, ne vedd annak kérlek, de tényleg nagyon rossz. Remélem ha még csinálsz, akkor ezekből a hibákból tanulsz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 10:59

Jézusom mi ez a videó? Neked ennyi idősen nem gtazni kéne.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 11:05

brenor írta:Jézusom mi ez a videó? Neked ennyi idősen nem gtazni kéne.
Szerintem a kort hagyjuk. Az semmi. Gondolom te sem 18 évesen kezdtél GTA-zni azért mert 18+ van a borítóra írva. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 11:07

Lamborghini, lamborghini, lamborghini.
Ez katasztrófa már bocs, lehet baromkodás, de jobbat nem tudtál volna kitalálni?
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 04. 11:26

előszöris elmondtam hogy a videó egy fos....másodszor nem én beszélek közben....harmadszor honnan a francból tudjam h ps2-n islehet felvenni videót?? ha ti tudjátok hogy hogy lehet felvenni akkor kipróbálnám....

Ja és brenor ....sztem itt a gtaplacen regisztrált tagok fele tuti hogy nem töltötte be a 18-at és sztem 12 éves kor felett nyugodt szívvel lehet a játékkal játszani mert semmi durva nincs benne....most oké hogy vannak benne örömlányok meg vér meg káromkodás de erotikus jelenetek nincsenek bent, a vérben sincs semmi nagy cucc a káromkodást pedig egy csomóan úgyse értik meg és szerintem te is már játszottál a játékkal annyi idősen mint én (14 évesen)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2012. 11. 04. 11:30-kor.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 11:29

Stan98 írta:előszöris elmondtam hogy a videó egy fos....másodszor nem én beszélek közben....harmadszor honnan a francból tudjam h ps2-n islehet felvenni videót?? ha ti tudjátok hogy hogy lehet felvenni akkor kipróbálnám....
Google a barátod?
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 11:31

Stan98 írta:előszöris elmondtam hogy a videó egy fos....másodszor nem én beszélek közben....harmadszor honnan a francból tudjam h ps2-n islehet felvenni videót?? ha ti tudjátok hogy hogy lehet felvenni akkor kipróbálnám....
1.Hát sok videó van fennt youtube-on, akik PS2-ről tolják, de mégis jó minsőgéű a videójuk, szóval azért nem nehéz levonni ezt a következtetést. Gondolom azért te is láttál már.
2. T/1-be írtad, nem említetted hogy ki veszi fel és mivel te raktad fel, így én rád következtettem, de tényleg ebben igazad van, nem írtad hogy te beszélsz alatta, de azt sem, hogy nem te beszélsz! Nyugodj meg azért..
3. Ha meg szar, akkor minek mutogatod? Szegénynek épp elég szégyen..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 04. 11:35

hagyjál már a google-val....megnéztem és az usb-ről írnak vmit meg tv kártyáról vagy mi és nekem nincs olyan tv-s kártyám az usb-vel meg nem tom mit kell csinálni.....de ha te tudod írd le nekem -.-

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 04. 11:48

a kritikátokat meg elfogadom de nem kell engem ezért l*baszni ....majd több vidit nem teszek fel aztán kész de nem szeretnék én itt vitákba keveredni mert békével jöttem ide és ti is szimpatikusnak tűntök...egyszer már volt egy oldal ahol csak viták voltak és nem akarok itt úgy járni...sztem inkább "barátkozzunk" mint "ellenségeskedjünk".... ;)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 11:53

Stan98 írta: sztem 12 éves kor felett nyugodt szívvel lehet a játékkal játszani mert semmi durva nincs benne..
Ez egyébként nem igaz, de nagyon nem. Játszani nyugodt szívvel lehet, de az valahogy nekem kicsit szolid, hogy semmi durva nincs benne, mert akkor ennyi erővel nem is lenne korhatáros játék. Hidd el, hogy van, csak te nem veszed annak, de az örömlányok, a vér, a gyilkolászás... ezek mind azok, amiket egy 12 éves gyereknek nem kell látni, illetve megtenni, mert rossz hatással lehet rá.
Mondjuk az is igaz, hogy ez nemcsak korfüggő hogy van-e rá hatással vagy sem, de fiatalokat sokkal jobban manipulálja.

Az utolsó hozzászólásoddal pedig teljes mértékben egyetértek. Egyébként bennem nincs semmi ellenségeskedés, ha esetleg ezt vélted felfedezni, másban sincs, szimplán csak nem tetszett a videó, de pont a véleményekre voltál kiváncsi, és leírtam, de egyébként nincs harag. ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 04. 11:56-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 11:55

Stan98 írta:a kritikátokat meg elfogadom de nem kell engem ezért l*baszni ....majd több vidit nem teszek fel aztán kész de nem szeretnék én itt vitákba keveredni mert békével jöttem ide és ti is szimpatikusnak tűntök...egyszer már volt egy oldal ahol csak viták voltak és nem akarok itt úgy járni...sztem inkább "barátkozzunk" mint "ellenségeskedjünk".... ;)
Mi se vagyunk olyanok, nyugi van.:D
Örömmel fogadjuk az újoncokat, ahogy engem is befogadtak.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: GTA Vice City baromkodás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 12:03

Ja jó bocsi azt hittem hogy te beszélsz alatta, mert aki beszél az lehet olyan 7-8 éves, és az már rossz, ha valaki olyankor kezdi. Igaz 14 évesen kezdtem gta-val játszani és vice city volt az első nekem, de egyáltalán nem volt nekem rossz hatással.

Válasz küldése