Urban FreeRunners - Urban Spirit

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Válasz küldése
Avatar
[UFR]Attila
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 01. 03. 09:03

Urban FreeRunners - Urban Spirit

Hozzászólás Szerző: [UFR]Attila » 2015. 12. 11. 16:12

Hey!

Készen vagyunk ezzel is!
16 klántag +1 guest a 2010-2011es időkből, Lazno (akkoriban Slide) személyében. Régi Incredibles klán tag!
42 spot, 17 ember, 1 videó. Urban Spirit!

A videózás a júliusi Reuniontól kezdve egészen mostanáig tartott, eredményesen zártuk szerintem ezt a pár hónapot.
A tervezett lélekszám 20 lett volna, azonban több dolog is keresztbe húzta a számításainkat.
  1. [li] TamTam szereplését kilőtte az, hogy az egyetlen elfekvő spot, amim volt tőle a gépen, már régóta oldnak számít.[/li]
    [li] Zolaa gépe bajlódott a SA:MP elindításával.[/li]
    [li] Matee elvesztette az érdeklődését és a motivációját a játék felől. Ő mostantól már csak szemlélőként van jelen a klánban, nem számít aktív tagnak.[/li]
[hr]

Spotok terén vegyes az összeállítás.
Volt néhány ember, aki bővelkedik a spotokban, ezért egyformán raktam bele tőlük gyengébbet és erősebbet is. (például Assd vagy én)
Volt, akitől csak a gyengébbnek minősülőket tettem be (például Trueman és Legend), mert a következő videóban az Ő részükről az erősebb spotokat szeretném bemutatni.
Volt, akik csak a kötelezően ajánlott minimum 2 spottal jöttek, (például Spyker, Twister)

[hr]

Konklúzió és jövőbeli tervek
Én személy szerint mindenkivel elégedett vagyok, külön kiemelném Chezzt, aki újnak számít a klánban. Ő több spotot is küldött, de erre a kettőre esett a választásom, nagyon tetszettek!
Karácsonyra ígérek nektek egy Best of 3. című videót, ami a Best of 2 óta megjelent 10 nagyvideóból szemezgeti ki a legjobb spotokat és gyűjti őket egy kupacba.
Azután pedig február 13-án, a klán hatodik születésnapján újabb videóval állunk elő.
Azt követően vagy megelőzően pedig lesz egy Leftover 3 is.

[hr]

Urban FreeRunners - Urban Spirit
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sNrGdNmEoYI[/youtube]

[hr]

Spot review
0:03 - 0:06 | Twister opener gapje, hatalmas táv, addig nem is fogod tudni, amíg nem próbáltad. Nekem például nem sikerült soha.
0:06 - 0:09 | Truemantől egy egyszerű real strafe, egy-két próbából meg is van.
0:09 - 0:12 | Assdtól egy régi highbump, ami még nem volt felhasználva. Nagyon sok FPS kell a bumphoz, kicsit random, de nem tartozik a legnehezebbek közé.
0:13 - 0:17 | Attilától egy real strafe2stuck2airstep, az airstep ritka technika, nem is nagyon kontrollálható, szóval ez leginkább a szerencsén múlott.
0:17 - 0:20 | Matrixtól egy szép gap, azt hiszem nem old, hasonló volt már más videóban, de nem pont ugyanez. Jó lépés és nagy táv!
0:20 - 0:23 | Draketől egy airjump2leap, érdekes kivitelezés, ritkán kapaszkodik az airjump után alacsonyabb tárgyra, szép!
0:23 - 0:27 | Emutól egy laza és öreg airjump, nem hiszem, hogy valaha szerepelt is videóban ez a spot, itt volt az ideje. Kényelmes öt perces kategória.
0:28 - 0:31 | Legend szép duplabumpja, long2groundbump, ebben a variációban nem old.
0:31 - 0:35 | Vektor highbump, ezt a spotot még én adtam neki, magas FPS, random bumpolás, pár perc alatt megvan. Nem nehéz!
0:36 - 0:39 | Attila sidebump, kb két éve Assd spotja volt, de mivel nem vette videóra, elvittem. Picit bíbelődős spot.
0:40 - 0:44 | Elegáns airjump Assdtól, nem is tudom miért tetszik ennyire, nagyon szép kivitelezés, nem is nehéz.
0:44 - 0:48 | Cold slowstep2airjumpja, nekem nagyon tetszik, beletelhet 10 percbe, mire tökéletesen beadja az ember, de megéri, szép, nem is tudtam, hogy azok az erkélyek foghatóak.
0:49 - 0:52 | Szép dupla airjump Chezztől! Egyik kedvenc spotom a videóból, az első airjump előtt majdnem földet ér, de aztán csak elugrik és még irányt is vált a levegőben, szép kivitelezés, fasza!
0:52 - 0:55 | Wolverinz optikai csalódásra épült spotja, a videón prezentált kameraállásból még hatalmasabb ugrásnak tűnik, mint amilyen alapból, külön plusz, hogy Wolv nem leapben érkezett a peremre, hanem átugrotta azt! Örülök ennek a felvételnek, szép!
0:55 - 0:58 | Spyker bácsi egy ősrégi Babyshambles spotot adott be, messzebb van az a kis fal, mint amilyennek gondolná az ember, főleg hogy nem mindig bumpol akkorát a karakter, mint amekkorát megkövetel a táv. Spykernek pár perc volt az egész.
0:58 - 1:06 | Ben kosaras spotja, groundbump2stuck2bak2leap, régi felvétel, nekem külön tetszik, hogy be lett vonva +1 ember is a dologba, ritka manapság az együttműködős spotozgatás.
1:06 - 1:09 | Trueman lampjumpja, ezt a spotot eredetileg airjumpként adtam oda neki, de ez a kivitelezés is tetszik, gördülékenyebb, még ha nem is annyira látványos, mint egy airjump. Ezeknek is megvan a maguk nehézsége.
1:09 - 1:14 | Herby! Az oldschool airjumper, régóta fekszik ez a spot a gépemen, azért szanáltuk, mert ugyanezt a spotot a kiálló kis pöcökről longbumpban adtam. Mikre nem jó néhány leftover spot.. Örülök, hogy Herby is szerepel a videóban!
1:14 - 1:19 | Legend stuckboostja, nekem nem sikerült, az átlagnál nehezebb spotnak minősítem, így főképp látványos, hogy ablakon kifelé ugrik.
1:19 - 1:23 | Vektor és a 3 airjump tető, SF építkezés, ez az egyik a 3 közül, több variációt is beadtam, de Vektornak szüksége volt spotra és megkapta ezt tőlem, 10 perces meló az egész, nekem tetszik. Chezz mutatta nekem, én pedig eladtam az orra elől. Bocsi!
1:24 - 1:27 | A helikopterleszállós sidebump, én is adtam pár éve hasonlót, tudom, hogy nem a legnehezebbek közé tartozik.
1:27 - 1:32 | Matrix unique spotja, nem szerepelt még videóban ez a sticky-lamp cucc, bizonyos lámpákon így meg lehet állni, és lehet forgások után ugrani más irányokba. Kihasználatlan technika.
1:32 - 1:36 | Assdtól egy nagy távú airjump, nagyon szép!
1:36 - 1:41 | Attila kontráz, ugyanaz a hely, más spot. Nekem ez dupla földbumpnak tűnik, javítsatok ki, ha tévednék!
1:41 - 1:44 | Emutól egy old spot új köntösbe bújtatva. Nyilván az lenne az evidens, hogy a tetőt fogja meg, de az erkélyre ugrott. Érdekes, alacsonyabban van, mint ahonnan elugrott, nem tudom hogy csináltad, de szép munka!
1:44 - 1:50 | Cold rengeteget vesződött ezzel a spottal, kb 30 felvételt kaptam különböző variációkról, tripla airjump lenne a cél, de az még sajnos nincs meg, nekem ez a variációk közül a kedvencem, biztos, hogy nem egyszerű.. Tetszik!
1:50 - 1:54 | Twistertől egy real strafe, ezt eredetileg sima strafenek szántam, de így is szép, nincs ezzel baj.
1:54 - 1:58 | Spyker kivitelezi Legend spotját, nem is szúrt szemet soha ez a kis ugrás. Nem olyan nehéz, eltalálsz egy jó lépést és öt percen belül megvan. Kár, hogy (egyedül) nem lehet onnan feljebb jutni.
1:58 - 2:02 | Lazno, a vendégszereplő a videóban. 2010-2011 körül volt aktív az Incredibles nevű Babyshambles és Hauspark vezette parkour klán berkei alatt. Négy év utáni comeback egy egészen durva highbumppal, foglalt helye volt a videóban!
2:02 - 2:08 | Chezz második és utolsó spotja a vidiben, szép, precíz highbump, pontos stuckba érkezés és onnan egy laza tető, meg vagyok elégedve nagyon.
2:09 - 2:13 | Wolverinz és "A strafejump", ez a spot több emberrel is kibaszott már, pedig szerintem nem nehéz. Örülök, hogy beadva látom! Szép volt Wolv.
2:13 - 2:18 | Legend real strafe2groundbump2leap cucca, nekem bejön, tükörsima kivitelezés, eredeti spot!
2:18 - 2:23 | Ez meglepett Draketől! Azt hittem prec lesz a sövényre, aztán végül oldalasan lecsúszik, befordul és átmássza! Nem emlékszek ilyen kivitelezésű spotra az elmúlt évekből, újat tudtál mutatni haver!
2:23 - 2:29 | Bentől egy szép dupla airjump, a meglepetés nekem ebben az, hogy a konténerekre érkezve nem esett hasra a karakter, lazaság az egész spot, gördülékenynek néz ki, és biztos nem is egyszerű. Én küszködtem már dupla airjumppal, tudom milyen.
2:29 - 2:33 | Egyszerű, öt percbe sem tartó irányváltós airjump Attilától. A cigire való érkezés külön megér egy misét.
2:33 - 2:38 | Emutól egy longbump2leap, tetszik, nagyon picit felületen bumpolt egy szinte merőleges falra, jó kivitelezés!
2:38 - 2:44 | Trueman kivitelezésében Spyker spotja, régóta megvalósításra várt és most Trueman elhozta, nem sokat próbálgattam, nem tudom belőni a nehézségét.
2:44 - 2:50 | Saiid is a 3 airjump tetőn, övé a második airjump. Hosszú gap és szép airjump, örülök, hogy az elmúlt évek után áldozott egy pár percet egy spot felvételére ez a fiú is nekünk!
2:50 - 2:53 | Vektor, Babyshambles old gapjén. Mivel a videó, amiben a gap szerepelt eltűnt a netről, ezért Baby után szabadon. Valamivel nehezebb, mint az átlag gapek, de szép kivitelezésben láthatjuk itt, stuck cuccos a szélén, nagyon jó!
2:53 - 2:58 | Matrixtól egy longbump, engem külön meglepett, nem is tudtam, hogy az a hajszálvékony textúrával ellátott korlát képes előredobni, azt hittem sticky és max csak stuckolni lehet. Kellemes meglepetés, másik kedvenc spotom a videóból.
2:58 - 3:01 | Prefinisher Assdtól. Lehet nem tűnik nagy dolognak ez a strafejump, de higgyétek el, hogy kurvanehéz átugrani a korlát fölött! Próbálgattam vagy hány éve..
3:01 - 3:07 | Cold finishere, 4x fire kickback, zigzag cumó, kreatív kihasználása az amúgy méltatlanul hanyagolt firebugnak, fő kedvenc szarságom a videóból! Szép volt Cold, finisher vagy egy UFR vidiben, csapd ki rá!!!!!


[hr]

Klántagok véleménye
"fasza lett mint mindig :D " ~ Twister
"Gecyo xd" ~ Cold
"Aztakurva, az én felvételeim jó régiek voltak. :D Cold, a finishered valami rohadt epic. :D " ~ Matrix

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Urban FreeRunners - Urban Spirit

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 11. 16:21

Sok munka lehetett a videóban, de szerintem nagyon megérte. Még nem igazán láttam SA:MP freerunning videót, úgyhogy ez újdonság volt számomra. Gratulálok!

Ui.: csak az = jel utáni rész kell a linkből, így:
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Urban FreeRunners - Urban Spirit

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 13. 22:38

Menő kis videó! :D Nekem nagyon tetszett! :) És neked is köszi Arminho, hogy normálisan kiraktad az oldalra! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése