NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Itt megmutathatod az általad készített GTA-s videókat.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 22. 22:35

Sziasztok! :)

Végre-valahára a PS4 videófelvevő és megosztó rendszerének jóvoltából én is csatlakoztam a YouTube videókészítő felhasználók közé a fórumon. Ebben a témában most közzéteszem a csatornámat, melyet a YouTube-on NWA Gaming Hungary néven találhattok meg, aki volna olyan kedves, hogy feliratkozik és nagy unalmában megnézne, megosztana, lájkolna pár feltöltést, annak nagyon megköszönném a jófejségét! :) A közeljövőben majd közzéteszek jó pár videót, úgyhogy aki szeretné nézni őket, az majd nemcsak a YT-n, hanem ebben a tpoicban is megtalálhatja majd őket. :) Holnaptól főleg az Uncharted fanok nézzék a csatornát, hiszen holnap elkezdem végigtolni a legújabb UC epizódot, a The Lost Legacy-t. ;)

A csatornámat itt találjátok: https://www.youtube.com/channel/UCtGokB ... igzv89i_Jg

Előre is köszönöm a feliratkozásokat, lájkokat, megosztásokat, megtekintéseket mindenkinek!
UI.: Ha valakinek, aki nálam jobban ért a videózáshoz, YT-hez ( és higgyétek el nekem, nagyon sok ilyen ember van, mert én még elég zöldfülű vagyok) vagy van bármilyen észrevétele, megjegyzése, tippje, ötlete, amivel pozitív irányban javíthatnék/fejleszthetnék a csatornámon, annak nagyon megköszönném az építő kritikáit, hasznos tanácsait! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 22. 22:53

Feliratkoztam a csatornádra, szóval én vagyok az 5. feliratkozód. ;) Egyébként nem akarsz majd beszélni a videódban? Kíváncsi lennék a hangodra. :P
Mellesleg örülök, hogy elkezdtél videózni te is. Lehet, a végén még nagy YouTube-sztár leszel. Sok sikert! :D :cool: :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 22. 23:10

Köszönöm szépen a feliratkozást! :)
Gondolkoztam azon, hogy akarok-e majd beszélni a videóim alatt, és szerintem majd fogok is a későbbiekben. Épp ma (vagyis mire kiteszem ezt a kommentet, már tegnap) kértem segítséget Arminho-tól, mert nem voltam biztos abban, hogy a PS4-hez kapott standard füldugók+mikrofon segítségével streamelés közben fel tudom-e venni a hangomat is, de szerencsére kiderült, hogy igen. :D Szóval majd lesznek kommentárok is bizonyos videók alatt, de a holnap kezdődő Uncharted: The Lost Legacy walkthrough sorozat alatt nem fogok beszélni. :P
Köszi, én is örülök, hogy a PS4-nek hála végre elkezdhettem komolyabban videózni, ráadásul nem is kellett külön pénzt kiadnom avermediás vagy egyéb külső videófelvevő/rögzítő berendezésekre, szóval ez is egy nagy pozitívum a PS4 mellett. :D Azt azért egyáltalán nem hiszem, hogy nagy YT csillag leszek, mert az eddigi videóim nézettségei finoman szólva nem túl magasak és ezután sem hiszem, hogy drasztikusan megnőne a nézettségem, de azért köszönöm a jókívánságokat és a feliratkozást is! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 23. 06:53

Ha esetleg több megtekintést szeretnél, akkor érdemesebb rövidebb videókat csinálni, és/vagy nem ennyire általános címeket adni a videóknak. Emellett a kontent sem mindegy. Ha végig csak versenyzel, nem biztos, hogy sokan bele fognak kukkantani.

Én GTA streamelést szoktam nézni egyébként a mai napig. Azokról viszont tudom, hogy lesz bennük valami "extraordinary" vagy valami hasznos, ami miatt tényleg megéri megnézni azt az 1-5 órás videót.

Egyébként a youtube olyan, mint egy fertőző betegség. Ha valami trend elterjed rajta, azt a neten már mindenhol látni fogod. Jó példa erre a kihívás videók megjelenése (ha csinálsz egy jó kihívás videót, amelyet előtted még nem sokan tettek, azzal sanszosan tudsz magadnak nézőket szerezni). De ezernyi más módja is van egyébként a nézettségszerzésnek...

Ha szeretnél "YT csillag" lenni, akkor tényleg azt javaslom, hogy változtass picit kontetet. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 23. 07:48

Én már felvagyok iratkozva rég, múltkor néztem is az egyik Fifa közvetítésedet, mikor haveroddal játszottál. Annyi volt vele a bajom, hogy túlságosan passzív voltál. Köszöngettem, mint egy félbolond, de semmi reakció. Beszélhetnél a videók alatt. De csak úgy, mint Arminho vagy Gonzales, nem kell visszataszító ripacs módjára üvölteni, mint valami retardált.

Amiről Luszie beszél az a legegyszerűbb módja a videózásnak. Külföldről lopott ötletek megvalósítása clickbait címekkel. Gusztustalan, undorító szenny, ami eddig a kereskedelmi televíziózás pöcegödrében ült meg, de nagyjából 2013-tól kezdve masszívan elárasztotta a YouTube-ot. Még régen ezelől menekültek az emberek a YouTube-ra. Ha gondolod, kiránthatod a PS4-ed, megihatsz egy liter tejet és összehányhatod magad, megpróbálhatod visszatartani az éneklést, stb. Ezzel eltudod érni a YouTube nézők jelentős részét, vagyis a média által lebutított agyhalottakat és az általuk kinevelt, elbaszott - jelenleg 10-es éveiben járó - generációt. Egy másik klasszikus módszer a "hírnévhez", hogy beugatsz valamelyik nagyobb YouTubeos-nak. A mai YouTube celebek egy része például Herby hátán kapaszkodott fel. Ha jól csinálod, egy idő után már nem a "tartalmat" fogják nézni, hanem téged, így a továbbiakban semmiféle befektetés nem kell a videózásba. Egy idő után megjelennek olyan nívós szponzorok, mint a Coca Cola, Oreo, Fanta, stb, akik által teljesjogú médiaprostituálttá válhatsz.

Másik két lehetőség, hogy normálisan videózol és beéred kisebb nézetséggel (lásd Overcooler), vagy valami új, egyedi tartalmat találsz ki, esetleg a már meglévő műfajokat próbalod meg egy magasabb színvonalon űzni (lásd: TheVR, Szirmaiék, st22lacika, stb).

Tehát amint látod, nagy nézettségett nem nehéz manapság elérni a YouTube-on, ami viszont kihívás, mindezt emberként megtenni, normális, valódi tartalommal. A te döntésed, hogy az agyhalottak szolgálatába állsz, és te is gyarapítod az egyre növekvő fostengert, ami vészesen önti el a normalitás szigetét, vagy megpróbálsz ezen a szigeten emberként érvényesülni. Sok sikert!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 23. 08:43

Rockstar69 írta: Beszélhetnél a videók alatt. De csak úgy, mint Arminho vagy Gonzales.
Nem is tudom mikor hallottam ennyire kedves bókot utóljára.. *Blushing*

Szerk: Amúgy örömmel nézném a végigjátszásod Dani, viszont nagyon nem szeretnék semmit elspoilerezni magam előtt. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 23. 17:00

Mondjuk, nekem sincs túl sok nézőm a YouTube-on, de nem is zavar igazából. Engem nem érdekelnek a feliratkozások meg a nézettség, csak úgy emlékként csinálok videókat. Milyen jó lesz majd visszanézni mondjuk 5-10 év múlva a GTA V-ös vagy a GTA III-as videóimat nosztalgiaként. :) Szóval én nem is szeretnék YouTube-sztár lenni.
Egyébként szerintem megnyugodhatsz, Feri, mert nem hiszem, hogy Dani ennyire erőszakosan szeretne feliratkozókat meg nézőket szerezni magának. Ő is csak hobbiból videózik, tekintve, hogy csak most kezdte még el. Szóval ne aggódj. ;)
(Megjegyzés: Overcoolert én is nagyon szeretem. Nagyon jó videós! :cool:)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 23. 21:20

Igen, poén később visszanézni. Emlékszem 2010-ben még videókazettára fel GTA IV végigjátszást. :D Azóta is megvan.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 23. 22:03

Először is köszönöm a feliratkozásokat mindenkinek! :) Másrészt a tippeket is, de ahogy Nikita is mondta, azért nem akarok ám akkora nézettséget szerezni. :P Persze nyilván örülök, ha nem csak én nézegetem a saját videóimat, de eszemben sincs a PewDiePie színvonalú feliratkozói számot meg videóminőséget elérni. Én inkább hobbiból csinálom ezt, meg emlékként, ahogy Nikita és Rockstar is mondta. Nem akarok feltétlenül YT csillag lenni, beérem azzal, ha csak néhányan megnézik a videóimat meg feliratkoznak. Azért köszönöm az ötleteket mindenkinek! ;)

Rockstar69: Ne haragudj, hogy nem köszöntem rád, csak az a baj, hogy a gépem nem volt bekapcsolva streamelés közben, a PS4-en meg direkt eltüntettem a chat ablakot, mert engem túlságosan zavart, hogy a bekapcsolásakor jelentősen lecsökkent a képernyő mérete. Azt látom stream közben, hogy kommentel valaki, de azt nem, hogy ki és hogy mit. Tudom, hogy át tudnám állítani meg ha menne mellette a laptopom, akkor jobban tudnám ezt figyelni, de a PS4-en játék közben kellemetlen nekem a chat ablak, a gépet meg nem kapcsoltam be eddig a streamek alatt, majd mostantól jobban fogok figyelni erre, hogy tudjam nézni a kommenteket. ;)

Gonzales: Köszi szépen! :D Hát igen, sajnos az Unchartedet nem spoilermentesen tolom értelemszerűen. :P Szóval addig ne nézd végig a videókat, amíg nem játszottad végig a játékot. ;) Utána viszont lehetőség szerint nézd majd meg. :lol:

NikitaDragovich: Totál igazad van. Nem akarok senkit sem kötelezni arra, hogy nézzék vagy kövessék a csatornámat. Igazából két dolog miatt csinálom. Az egyik, hogy ha már van egy PS4-em, amibe bele van építve egy ilyen hasznos játékfelvevő funkció, akkor miért ne használjam ki. A másik pedig amit te is mondasz, hogy emlékeket szeretnék gyűjteni, évek múlva majd visszanézni a videóimat. Nem kimondottan az a cél, hogy nézett YT celeb legyek tonnányi feliratkozóval. Nyilván jó, ha rajtam kívül más is ránéz unalmában a videóimra, de egyáltalán nem bánt az sem, ha senki sem nézi. Szimplán hobbiszinten űzöm, mint magát az egész videojátékozást. A valódi cél nekem is az emlékszerzés, hiszen régen még telefonnal is felvettem pár videót és még azok is megvannak a gépen, azokat is jó visszanézni. Szóval csak ennyit szeretnék és nem beírni magam a YT celebek történelemkönyvébe. :)

Szerk.: Amúgy ha valakit esetleg érdekelne és kíváncsi a The Lost Legacy-re, akkor itt van a Lost Legacy walkthrough videósorozatom első két része: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... BDKw17pmOM
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 24. 18:33

Egyszer majd biztosan megnézem a The Lost Legacys videódat, de nem most, mert még nincs meg a játék. Nem akarom magamnak elspoilerezni az egészet. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 25. 18:37

Rendben, nem gond! Majd, ha már neked is megvan és végigjátszottad, megnézheted azt is, ahogyan én játszottam végig! :P

Itt van a harmadik rész: https://www.youtube.com/watch?v=h2elzv1HSso
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 25. 23:39

Rendben, majd egyszer mindenképpen meg fogom nézni. :P ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 26. 20:54

Íme a Walkthrough sorozat negyedik és ötödik része: A negyedik: https://www.youtube.com/watch?v=SBGXLAehskU és az ötödik: https://www.youtube.com/watch?v=9ubq8ZW2Y9E
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 27. 20:07

Éééééééés íme a hatodik: https://www.youtube.com/watch?v=TKAXQTi6BHY
Éééééééés íme a hetedik: https://www.youtube.com/watch?v=G2MWhQqPCZU
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: NWAGamingHungary/KingSlayer's videos

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 28. 06:48

Így, hogy Chloé a főszereplő, nagyon Tomb Raider feelingje van ennek a résznek. :D
Egyébként (asszem) a legújabb Tomb Raider-ben van is egy olyan rész, mint a 6. videód elején. Érdekes.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése