Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2016. 05. 11. 18:35
dani.szentgali
Fejvadász
A GTAV tehetséges modderei és hatalmas rajongói közül is akadtak olyanok, akiknek szemmel láthatólag nagyon tetszett a Battlefield 1 előzetese. Most elkészült az idei BF trailerének GTAV-ös feldolgozása, amit szerintem érdemes megnézni, mert egész jól sikerült. :)

"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2016. 07. 22. 22:16
Arminho
Brother-brother
  • 2016. 07. 22. 23:25
Gonzales
Törzstag
Ezt láttam. Csodás élmèny volt megnézni. :D
" A man is smart.
A man knows you are reading this in his voice."
  • 2016. 07. 23. 16:38
dani.szentgali
Fejvadász
És azt tudtátok, hogy a GTAV-ben egy aprócska trükkel a sztori végigjátszása után is be lehet jutni Franklin régi, Davis gettós városrészében lévő régi házába, ahol a nagynénijével, Dennisszel élt együtt? :D

Próbáljátok ki, én már megtettem és biztosíthatok mindenkit afelől, hogy működik! ;)
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2016. 07. 23. 19:01
NikitaDragovich
Törzstag
Aha, ez tök jó. Köszi. Mindjárt ki is próbálom. :D Egyébként van még egy módja annak, hogy bejuss Franklin régi házába. Egyszer láttam az egyik ismerősömnél, hogy mikor megkapta Trevor karakterét, akkor ő nem csinálta meg azt a küldetést Franklinnel, mikor Franklin, Lamar és Stretch a Ballasokkal harcolnak. És csak azután csinálta meg, miután Trevor átköltözött Los Santosba. Később Franklin új házba költözött Lester miatt, ugyanakkor még mindig be tudott menni a régi házába. Nem volt bezárva az ajtó, és még menteni is tudott! Érdekes. Szerintem én ezt nem fogom kipróbálni, mert nem szeretem összevissza csinálni a küldetéseket a GTA-ban. Mindent sorrendben csinálok meg.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2016. 07. 24. 21:25
dani.szentgali
Fejvadász
És a slussz poén az, hogy ahogy bekerülök Franklinnel a házba, máris elkezdenek veszekedni Dennisszel :D Franklin mondja, hogy ez az ő háza is, Dennis meg csak a hülye jógás marhaságáról meg a vaginájáról beszél, meg elküldi Franklint a francba! :D :lol: :P Elég komoly.

Amúgy én nem tudom, hogy a GTAV-ben speciel mi a küldetések sorrendje. Vagyis inkább azt mondom, hogy nem figyelek arra, hogy épp melyik küldit csináltam meg. Mindig a hozzám legközelebb lévő küldetéshez megyek, de ezekszerint mindig sikerült beletrafálnom a "helyes" sorrendbe, mert nekem az általad említett módon nem sikerült megcsinálnom ezt a házba bejutós dolgot. :D
  • 2016. 10. 10. 20:14
Arminho
Brother-brother
Mindenkinek kötelező.
https://youtu.be/hsaLDnl_fEs
  • 2016. 10. 10. 20:38
Nemohalacska
Rajongó
Ejj pont most akartam kiírni ezt. :D
  • 2016. 10. 12. 17:20
Kriss X
Díler
Hát ez rohadt nagy. Állat videó :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2016. 10. 14. 12:09
dani.szentgali
Fejvadász
Már láttam korábban. Tényleg óriási amúgy! :D
  • 2016. 10. 14. 12:11
Luszie
Mackós
Tegnap néztem. Brutál.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2016. 12. 14. 20:18
Arminho
Brother-brother
Uhh... még most is röhögök ezen. :D
  • 2016. 12. 15. 16:19
NikitaDragovich
Törzstag
Igen, ez egy nagyon jó videó. Korábban már egyszer láttam a neten, és most jó volt újra visszanézni. :lol: :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2016. 12. 29. 18:37
Luszie
Mackós
Nem értem, ezt miért csak most láttam.

hát, ámultam és bámultam. Az online ennyire élettel teli? Mert akkor megyek és játszok rajta.... :D

http://www.youtube.com/watch?v=I6rU6Fi1HEA
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 20. 21:28
Arminho
Brother-brother