Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 04. 19. 00:03
Nemohalacska
Rajongó
Arminho írta:
Nikita, büszke lehetsz magadra, most nem dőltél be az átverésnek. :lol: Egyébként ilyen szőnyegem volt a régi gyermekszobámban. :D

Hiába a GTA-zást nemlehet elég korán elkezdeni. :D
Csak egy hal!
  • 2017. 04. 19. 10:32
dani.szentgali
Bankrabló
Bocsi a szar és gyenge poénért srácok, csak tudjátok megláttam ezt a képet a Facebook-on és egyszerűen nem tudtam kihagyni a lehetőséget. :D :ninja: Amúgy utólag nekem is eszembe jutott, hogy a tapasztaltabb, idősebb, Rockstar marketingpolitikáját már kiismerő felhasználók azonnal rájönnek, hogy nem jöhet új GTA-ról vagy már R* játékról információ, amíg még az aktuális R* játék, vagyis az RDR2 sincs kint. :D Úgyhogy ez inkább azoknak szólt, akik még zöldfülűek a R* és a GTA világában, vagy nem ismerik a marketingpolitikát, és minden hírnek gondolkodás nélkül bedőlnek. :D :P :$
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 04. 19. 15:16
claude
Besúgó
Az is érdekes, hogy felhagytak a régi időkben játszódó részekkel. Mindig az aktuális években játszódik. Én pl. megnéznék egy igazán régi időben játszódó maffiás epizódot, olyasmi időkben mint a Keresztapa vagy a Volt egyszer egy Amerika.
De "sajnos" az nem illik Miamihoz/Vice Cityhez. Az kőkemény Liberty City :)
De lehet már a készítők fejében is megfordult ez, annyi biztos, hogy elég nehéz lenne azt a korszakot összeegyeztetni a sorozat fekete humorával, sokszor eszement tartalmával.
  • 2017. 05. 24. 13:56
Gonzales
Törzstag
Maffiózos Gta-nak nem lenne sok értelme, hisz ott van a Mafia trilógia (igaz az utolsó rész erősen gyenge lett.. tapasztalat. ) ami méghozzá ugyanattól a forgalmazótól is származik. Lehet szó, 90', 80' vagy esetleg 70'-es évekről, mint a Vice city vagy a San Andreas, de kifejezezetten nem merülnék bele a Maffiás témába a R* helyében. Sokkal inkább csak jöjjön már az a RDR 2. :D
" A man is smart.
A man knows you are reading this in his voice."
  • 2017. 05. 24. 14:04
Luszie
Őrszem
Nem értem ezt a "maffiózos GTA" dolgot. Majdnem az összes részben valahogy előkerül a maffia.. :D És a legtöbbször eléggé fontos a szerepük.. Persze, értem, hogy mire célzol a Keresztapa, és a Maffia alatt... de nem látom értelmét. Szerintem ennél jobban nem érdemes erőltetni a maffia témát, mint amennyire azt a GTA "hangsúlyozza". Egy teljesen maffia-témájú résznek már inkább egy külön francise-t kellene kitalálni.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 05. 24. 22:02
dani.szentgali
Bankrabló
Gonzales: Hát arra az RDR2-re még nagyon sokat kell várni sajnos. :( -.- :@
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."