Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 27. 08:51

Lehet, hogy a tanúvédelmis mivolta miatt csak "zsebpénzt" kap, de ha ez nem is, kétlem, hogy milliomos lenne, főleg, hogy az egyik konfliktus a családi kassza üresedése.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 27. 13:18

Igen jó írod,az is lehet hogy eleinte nem kevés pénzt kapott a FIB-től,amiből vett egy sportkocsik de végére el fog fogyni,meg nem is dolgozik sehol sem így nyílvánvaló :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 27. 23:43

Kowi írta:A gameplay traileres negyedmilliós házból kiindulva biztos lesz...
Hjaj. Még le is írod, hogy lehet majd vásárolni ilyeneket. Akkor mi a kérdés?

Kép

Néha egyszerűen nem értem az embereket.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 00:55

Visali írta:Hjaj. Még le is írod, hogy lehet majd vásárolni ilyeneket. Akkor mi a kérdés?
Igazad van, véletlenül se értelmezd azt amit írtam..."vagy is örülnék ha nem csak kisseb házakat vehetnék hanem luxus villákat ami Michaelnek van alapból" erre reagáltam, mert az éppenséggel leesett, hogy városi villákat lehet majd vásárolni (miután konkrétan benne van a trailerben), de egy Ricardo Diaz kategóriás kúria a hegyekben kicsit más tészta.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 28. 13:42

Kowi írta:
Visali írta:Hjaj. Még le is írod, hogy lehet majd vásárolni ilyeneket. Akkor mi a kérdés?
Igazad van, véletlenül se értelmezd azt amit írtam..."vagy is örülnék ha nem csak kisseb házakat vehetnék hanem luxus villákat ami Michaelnek van alapból" erre reagáltam, mert az éppenséggel leesett, hogy városi villákat lehet majd vásárolni (miután konkrétan benne van a trailerben), de egy Ricardo Diaz kategóriás kúria a hegyekben kicsit más tészta.
Mert nem ugyanúgy ingatlanokról beszélünk, amiket "real estate-ként" (valódi birtok) neveznek meg a trailerben. Köszöntem.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 13:51

Visali írta:Mert nem ugyanúgy ingatlanokról beszélünk, amiket "real estate-ként" (valódi birtok) neveznek meg a trailerben. Köszöntem.
Szerintem te még mindig nem igazán értetted meg, hogy miről is beszéltünk....

Talán ez volt félreérthető:
Kowi írta:Talán azt is, vagy ahhoz hasonló rezidenciákat is lehet majd venni?
Értettem ezalatt az óriási birtokokon elterülő luxus komplexumokat, lásd a kép ami a hozzászólásomban volt. Az tiszta, hogy lehet majd venni "átlagos" luxusvillákat itt-ott, de ami a képen van az nem mondható annak.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 28. 14:50

Én pontosan értem, hogy mit írtál, de te nem nagyon, amit én. A gameplay videóban konkrétan úgy fogalmaznak, hogy "Los Santos real estate", ergó birtokok, igazi birtokok, nagy birtokok, vagy óriási birtokok, ahogy te fogalmaztál. Hogy ragozzam még?

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 15:04

És ez miért is erősítené meg azt, hogy lakóházas birtokom lehet? Az ilyen épületegyüttesek nem gyakoriak, a cégek épületei (commercial real estate pl., biza, az angolban egy fogalom baromi sok jelentéssel tud ám bírni), amit ugyanezen az oldalon lehet majd vásárolni pedig véletlenül sem real estate ugye.....mindegy, én ezzel befejeztem, értelmetlen ezen vitatkozni.

Kép

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 28. 15:21

Bocsi, neked van igazad. Értettem mit akartál, csak nem fogtam fel.

Egyébként biztos lesznek olyanok is, nem csak apartmanok.

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 15:24

Visali írta:Bocsi, neked van igazad. Értettem mit akartál, csak nem fogtam fel.

Egyébként biztos lesznek olyanok is, nem csak apartmanok.
Tudtam, hogy a macskás kép megteszi a hatását.

Avatar
endre89
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 08. 29. 15:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: endre89 » 2013. 08. 29. 16:21

Sziasztok!
Most regisztráltam és nem is vagyok benne biztos, hogy jó helyre írok.
Pont egy éve vettem egy 4 gigás Xboxot igazából csak a Gta 4 és kiegészítő miatt. Azóta már lehet megbántam, főleg a mostani Gta 5 Online videók miatt... De akkor nem is gondoltam Multira, tök jól elvoltam én a missziókkal. De már nem szeretnék Ps-re váltani az 5 miatt, de ezt a Gold előfizetést se vágom, hogy akkor "mostmihogy" van. Nem akarok Xbox meg Ps vitát. Mindegy is :D
A lényeg a lényegtelenben, hogy valahol olvastam, hogy mennyi memóriára lenne szüksége az XBox-nak az új részre, de ezt most nem találom sehol. A kérdés, hogy elég-e ez a 4 giga vagy nem és ha nem, akkor hogyan lehetne bővíteni vagyis mi lenne a teendőm 18 napos megjelenésig. Előre is köszi és tényleg bocs, ha rossz helyre írtam.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 29. 16:46

Szia! 4GB-os Xbox nem elég, ahhoz kell egy legaláb 16GB kapacitású, 15mb/s sebességű pendrive. Itt vannak a részletek:

http://gtaplace.hu/hir/1493/gta-v:-a-rockstar-valaszol

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 29. 16:51

endre89 írta:Sziasztok!
Most regisztráltam és nem is vagyok benne biztos, hogy jó helyre írok.
Pont egy éve vettem egy 4 gigás Xboxot igazából csak a Gta 4 és kiegészítő miatt. Azóta már lehet megbántam, főleg a mostani Gta 5 Online videók miatt... De akkor nem is gondoltam Multira, tök jól elvoltam én a missziókkal. De már nem szeretnék Ps-re váltani az 5 miatt, de ezt a Gold előfizetést se vágom, hogy akkor "mostmihogy" van. Nem akarok Xbox meg Ps vitát. Mindegy is :D
A lényeg a lényegtelenben, hogy valahol olvastam, hogy mennyi memóriára lenne szüksége az XBox-nak az új részre, de ezt most nem találom sehol. A kérdés, hogy elég-e ez a 4 giga vagy nem és ha nem, akkor hogyan lehetne bővíteni vagyis mi lenne a teendőm 18 napos megjelenésig. Előre is köszi és tényleg bocs, ha rossz helyre írtam.
"Az Xbox 360 verzió két lemezen, a PlayStation 3 változat egy lemezen érkezik. Mindkét platformon lesz kötelező telepítés. Xbox 360-on szükség lesz merevlemezre vagy egy 16GB-os USB2.0 pendrive-ra, amin legalább 8GB szabad hely van." http://gtaplace.hu/hir/1493/gta-v:-a-rockstar-valaszol
Gyenge napok vannak...

Avatar
endre89
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 08. 29. 15:58

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: endre89 » 2013. 08. 29. 16:57

Pont ezt a cikket kerestem! Nagyon köszi

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 01. 18:28

most néztem meg a PS3-on a szabad helyet és még van 298 GB szóval nem kell aggódnom :P :lol: :cool: :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése