Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 30. 21:17

Bocs, duplaposzt. Megint...
Nemohalacska írta:Szerintem minden gta-t játssz végig 100-ra. :)
A III felettieket (A Chinatown wars és az Advance kivételével) tervezem kijátszani.
Kb. félúton vagyok, mert kell még:

III, LCS, VCS, V

Viszont ez elég sok idő + az LCS és a VCS csak bátyámnak van meg PS3-on (és ott se annyira élvezhető, mert eléggé rossz minőségű a kép.) Az V könnyű falat lesz, utána a III kerül terítékre. A másik két résszel még nem tudom, mi lesz...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 30. 21:20

CW és Advance miért nem? Vagy 1, 2 és Londonok? Azok is GTA-k. Függetlenül attól hogy régi vagy csúnya vagy nehéz. Ok 1 2 Londont megértem mert kissé más világ de a CW és Advance küldetésrendszert tekintve ugyanaz.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 30. 21:28

Tudom, de a III alatti részekben nincs ilyen 100%-os rendszer, nem? (na, nem olvastam utána, de a GTAplace-s cikkeknél nem volt ilyen rovat) Így nem is igazán vonz a dolog. Plusz...talán azok már túl régiek nekem.... :) :$

Advance, CW meg azért nem, mert nem akarok beruházni Nintendo-ra meg PSP-re, hogy kitolhassak egy játékot. :D Telóra meg nem akarom megvenni, mert nagy borzalom lehet az irányítás miatt. (Bár a CW őszintén szólva elég jól néz ki, ennek ellenére nem ruháznék be rá. :D )

Megj: Na de ha a CW-t megtalálom azon a bizonyos torrent oldalon telóra, akkor kipróbálom. :D
Szerk: Hát igen, fent van.. Kipróbálom... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 30. 21:31

Az 1 2 és Londonban valóban nincs % rendszer viszont a CW és Advanceba van. Emulátorról hallottál már?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 30. 21:32

Hallottam beza', de nekem annyit nem ér meg. A CW-t telóra viszont kipróbálom. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 30. 21:32

Miaz hogy annyit? :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 30. 21:35

Hogy belemerüljek egy jól működő emulátor megtalálásába, aztán még azt is sikerüljön megcsinálnom, hogy a játék elinduljon... :D Nem csináltam még ilyet, viszont többnyire csak a baj van vele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 01. 31. 19:53

Luszie írta:Hogy belemerüljek egy jól működő emulátor megtalálásába, aztán még azt is sikerüljön megcsinálnom, hogy a játék elinduljon... :D Nem csináltam még ilyet, viszont többnyire csak a baj van vele.
GTA Advance annyira igénytelen erőforrás terén, hogy bármilyen pc-n elindul és gyakorlatilag bármelyik emu jó hozzá, amit kidob a google. PSP emulátornál már azért kell egy kicsit erősebb pc, de az sem vészes. Szerintem a PPSSPP emu a legjobb.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 01. 31. 21:59

Az emulátorokról jut eszembe. Sikerült a ps vitámat megbuherálni, és lehetségessé vált, hogy így játszak a stories játékokkal, amik eddig kimaradtak. A kérdésem az lenne, hogy merjek nekiállni? Egy picit tartok az irányítástól. Valaki játszotta ezeket psp-n?

Az a durva, hogy egy ideig emlékszem, hogy a ps store-ból megvehetőek voltak a stories játékok vitára, de amint megjelentek a mobilos portok, ezek eltűntek...
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 31. 22:07

Én csak a Vice City Stories-zal játszottam PSP-n. Nem rossz, szerintem megéri a próbát! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 02. 01. 05:23

Hajrá! Az irányítást meg meglehet szokni. Én annó az inverz egeret szoktam meg s azóta is azt használom mert régen véletlenül átállítottam a VC-nél és nemtudtam visszaállítani így kénytelen voltam úgy játszani. :D
Bármit meg lehet szokni csak akarat kérdése.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 02. 01. 18:58

A mocsok oltalmazója írta:Az emulátorokról jut eszembe. Sikerült a ps vitámat megbuherálni, és lehetségessé vált, hogy így játszak a stories játékokkal, amik eddig kimaradtak. A kérdésem az lenne, hogy merjek nekiállni? Egy picit tartok az irányítástól. Valaki játszotta ezeket psp-n?

Az a durva, hogy egy ideig emlékszem, hogy a ps store-ból megvehetőek voltak a stories játékok vitára, de amint megjelentek a mobilos portok, ezek eltűntek...
Állj neki nyugodtan, egyáltalán nem vészes az irányításuk. Én mindhármat játszottam, elsőre kicsit fura, de gyorsan hozzá lehet szokni. Mekkora király már, hogy ilyen Vita-d van.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 01. 20:37

Na, most hogy a Rockstar így áll a karakter átvitelhez, valószínűleg nemohalacskának lesz igaza, legalábbis remélem. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 01. 20:58

Amúgy tudnék rajta játszani az advance- el is.
Igazából szinte csak azért "hekkeltem" meg, hogy tudjak végre gba-t emulálni igazi kézikonzolon. A telefonon rettentő kényelmetlen pokemonozni, de így a lejobb dolog a világon. A hátulütője viszont az, hogy így a ps store- hoz nem igazán férek hozzá, tehát cseszhetem a játékokat amiket eddig vettem. Mondjuk akármikor lekalózkodhatom őket, de úgy nem az igazi.
je

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 02. 18. 15:36

Van valakinek arra vonatkozóan ötlete, vagy információja, hogy miért van PAL PS1-es GTA2-ből két angol kiadás is?

http://kephost.com/images/2017/02/18/PS1GTA2.jpg

Keresgéltem infókat, de nem sok mindent találtam. Egyesek szerint az alsó verzió jelent meg előbb, de mivel az emberek nem tudták egyértelműen azonosítani a játék folytatását a szimpla GTA2 logoval, így újranyomták őket és a GTA1 dizájnját kapták meg.

Ez is egy lehetőség. Én még arra gondoltam, hogy egyik a brit angol kiadás, másik meg az európai (angol).

Ugyanez a helyzet a Sega Dreamcas-es GTA2-vel is egyébként, de arról meg még kevesebb infót találni. Ott pl. az sem egyértelmű, hogy melyik kiadás kapott térképet és melyik nem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése