Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 03. 11:26

Igen más...mert, ha Mr. Belliccel elfordulsz jobbra akkor a kamera a háta mögött marad, de ha Mr. Marstonnal fordulsz jobbra, akkor az oldalát mutatja!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 03. 11:29

Igen, ez így van és a GTAIV-nél ez engem is nagyon idegesített. Megakartam nézni többször is, hogy hogy fut a karakterem oldalnézetben meg hogy repeszt a verdám oldalnézetben, de a GTAIV-nél mindig ott maradt a kamera a karakter mögött. Remélem én is, hogy az V-ben már az RDR-es módszert fogják alkalmazni a kameradolog terén.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 03. 11:35

dani.szentgali írta:Igen, ez így van és a GTAIV-nél ez engem is nagyon idegesített. Megakartam nézni többször is, hogy hogy fut a karakterem oldalnézetben meg hogy repeszt a verdám oldalnézetben, de a GTAIV-nél mindig ott maradt a kamera a karakter mögött. Remélem én is, hogy az V-ben már az RDR-es módszert fogják alkalmazni a kameradolog terén.
Legalább nem vagyok egyedül! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 03. 13:46

dani.szentgali írta:Szerintem meg egyáltalán nem törvényszerű, hogy ha gameplay közeleg, akkor egy csomó mindenről lehull a lepel. Például vehetjük akár az AC3 legelső gameplayét, amiben egy olyan küldetésben mutatták meg a játékot, amit csak arra a bizonyos gameplay videóra készítettek és nem raktak be a sztoriba, tehát a sztoriról biztos nem fog kiderülni semmi.
Amúgy ahogy látom, az oldalon ezzel a gameplay dologgal kapcsolatban van annyi eltérő vélemény, mint a fene, már most sajnálom is szegény Adminisztrátorokat, hogy hogyan fognak erre gyógyírt találni, hogy a gameplayre vágyók és a gameplayellenesek is egyformán jól járjanak. Tehát nehéz döntés lesz nekik az, hogy publikálják-e az oldalon majd a gameplayt, mert az oldal egyik fele ezt szeretné, a másik meg pont az ellenkezőjét. És tartok tőle, hogy akár durvább összetűzések is kialakulhatnak a két frakció között az oldalon, mert lehet, hogy az egyik gameplay váró véletlenül elspoilerezi magát és a gameplayellenesek meg erre begurulnak. De reméljük a legjobbakat, hogy mindenki jól jár komoly viták nélkül.
Én sem úgy értem hogy a story-ról fog lehullani. De akkor is csalódással tölt el hogy magát a kezelőfelületet és a játékot ténylegesen "belülről" lehet majd látni..
Nem kérdés, ahogy Kiscserko mondta, ki fogják rakni. Hülyeség is lenne nem kirakni, max aki akarja az nem nézi meg. A gameplay videó miatt pedig szerintem fontos lenne majd használni a spoiler-t..de ugyis lesz olyan ember aki elfelejti, vagy azt sem tudja hogy mi az.. Úgyhogy aki tényleg nem akar semmit sem megtudni a gameplay-ről, az néhány témát kerüljön legalább szeptemberig. Más megoldás erre nincs. Hacsak nem az adminok nekiállnak hsz-eket szerkesztgetni. :D De hát ez már az ő dolguk.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 03. 15:34

Egyértelműen aki nem akarja látni, annak nagyon óvatosnak kell lennie. Nekem mind a Youtube-on figyelnem kell, és ezt az oldalt is (a Fiktív történetek topicon kívül) elfelejthetem egy ideig.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
vance98
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 19:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vance98 » 2013. 07. 03. 21:42

tudom hogy hülye kérdés de nem lehet tudni mikor jön ki a gameplay video?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 03. 21:48

vance98 írta:tudom hogy hülye kérdés de nem lehet tudni mikor jön ki a gameplay video?
Sajnos még nem tudni, de hamarosan, reméljük még ebben a hónapban! :D

Avatar
vance98
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 19:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vance98 » 2013. 07. 04. 13:07

köszi :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 04. 19:39

A R*-t ismerve bármikor jöhet. Náluk a "Coming soon"-nak több jelentése van. Lehet, hogy még a napokban jön és az is lehet, hogy csak 3 hónap múlva.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 04. 19:43

A megjelenés után fél évvel. :D ( A PC-s megjelenés után fél évvel... :D :D)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 05. 19:12

http://trollfesz.cc/fun/178685 :D
Mondjuk ez minden más játékra igaz, szóval nem értem hogy miért kell pont a GTA-ra összpontosítani. Gondolom a kép készítője nagy GTA fan.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 05. 19:52

Igen, ha jobban megnézzük, akkor ez nem csak a GTA sara, bár azért manapság egyre több olyan játék van, ahol igyekeznek ezt az irreális dolgot kompenzálni. A GTA-nál viszont engem különösebben nem zavart sohasem, és ha az V-nél is így lenne, az sem zavarna.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 05. 19:55

Ez a kötekedés netovábbja. A kép készítője viccesnek hitte magát ezzel.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 05. 20:02

Engem sem zavar, sőt tetszik. Ha reálisak akarnának lenni a fejlesztők akkor egyszerre max 2-3 fegyver lehetne a karakternél. Az meg úgy nem az igazi.. A Las of US-ban is van vagy 20 féle fegyver (akár egyszerre is a karakternél!) ha nem több. Ez a változatosság maga a mennyország! :D Külön élvezet. Ezért egy játék sem lesz realisztikusabb.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 05. 20:50

Jaja kell a változatosság a fegyverek terén. Bár én általában megszeretek egy-két fegyvert és azután ha lehet akkor azt használom, de ettől függetlenül nekem is meglenne a hiányérzet, ha nem lehetne többféle is nálam egyszerre.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése