Általános társalgó

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 07. 22:27

Ha nem lesz benne multi, akkor nem igazán. Viszont, ha PS4-re jönne egy kicsit felfrissített GTA IV (annyira kb mint a mobilos San Andreas), azzal ellennék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 22. 18:28

Hej, hej fiúk. Rockstar sale van a steamen.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 22. 18:42

Kösz az infót! Meg is nézem! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 09. 22. 18:56

75 euró helyett most csak 45 a cápás kártya, amiért kapsz 8 millió gtaforintot. Rendkívül megéri.
Bezzeg 36 dollárért sokkal jobb cápás kártyát tudsz vásárolni. (Csak saját felelősségre.)
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 22. 19:02

Pff... undorító mikrotranzakció... :D
De legalább a játékok kaptak egy jónak mondható akciót. :) Kár, hogy nincs se időm, se pénzem, se energiám most foglalkozni vele. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 22. 20:58

A nagy RDR2 lázbán kissé elfeledkeztünk róla, de ma 15 éves a GTA3. Kimondani is hihetetlen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 22. 21:23

Jah... most hogy említed, tényleg nagyon durva, hogy így elment az idő.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 10. 23. 08:16

És még mindig szeretem. Végig is játszanám újra, ha nem lenne szar a gépem, vagy a PS3-as verzió normálisan nézne ki HDTV-n.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 23. 12:05

Én is végigjátszanám, ha lenne rá időm meg ha nekem is jobb gépem lenne.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 23. 13:27

Én most a GTA III-mal játszom a laptopomon. Nagyon jó játék. Most a 100%-ra hajtok, mert ezt a játékot is ki akarom vinni 100%-osan. Imádom egyszerűen a régi GTA-kat, mert ezeknél látszódott, hogy a Rockstar nem a multiplayert erőltette, hanem a sztori módot. Boldog 15. születésnapot, GTA III! :D :lol: :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 23. 19:20

NikitaDragovich írta:Én most a GTA III-mal játszom a laptopomon. Nagyon jó játék. Most a 100%-ra hajtok, mert ezt a játékot is ki akarom vinni 100%-osan. Imádom egyszerűen a régi GTA-kat, mert ezeknél látszódott, hogy a Rockstar nem a multiplayert erőltette, hanem a sztori módot. Boldog 15. születésnapot, GTA III! :D :lol: :$
Nem volt mit erőltetniük, azoknál a játékoknál szóba sem került a multi még.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 24. 14:57

Igen, és pont ez volt a jó a régi GTA-kban. Bárcsak a GTA V-nél is úgy lett volna a multiplayer, mint a GTA IV-nél.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 10. 24. 19:22

Ezt én azért nem mondanám. Nem akarok erről megint vitát kirobbantani, de az Online-nal semmi gond nincsen. Unalmas? Persze, 3 év után ez természetes, viszont még mindig jönnek hozzá újabb és újabb frissítések, amik ugyan egyeseknek nem feltétlen jönnek be, viszont ez már több, mint ami IV-nél volt, mivel oda nem jött semmi új. Volt pár játékmód, aztán ennyi. Közel sem volt annyi lehetőség benne, mint a mostani Online-ban. A véleményem szerint azt mondani, hogy a IV multija jobb, mint az Online, pusztán elfogultság. A másik nagy probléma a sok genyó játékos és modder, de erről meg nem a játék tehet. Annyi igazság van abban, hogy a IV jobb, mint az V, hogy a IV-hez adtak ki 2 sztori DLC-t, illetve a története, valamint annak karakterei jobbak voltak. De ezt szerintem az V-nél kieegyensúlyozza az Online. Másfelől, a IV előtti GTA-k sem kaptak sztoris DLC-ket, viszont ott valamiért nem ment a sírás, mint most. Legutolsó sorban pedig, azon ne csodálkozz, hogy az V sztorija unalmas lesz, ha már 3-4-szerre játszod újra. Az azért nrm annyira hosszú, mint mondjuk egy SA vagy IV (amiket egyébként már ugyanúgy meguntam 3-4. menetre).
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 25. 17:33

Na jó, néhány dologban igazad van. Egyetértek abban veled, hogy a GTA Online jobb, mint a GTA IV multija. Tényleg több lehetőség van az Online-ban. A baj csak az viszont, hogy az Online miatt elhanyagolták a GTA V fejlesztését, emiatt egy félkész játékot kaptunk. A GTA V lehetett volna sokkal jobb is, de sajnos nagyon elhanyagolták. Persze, nem mondom azt, hogy rossz játék az Online, sőt néha nagyon is jól el lehet vele lenni, csak hát a GTA alapból nem multiplayer játéksorozat, hanem a sztori módról szól. Amúgy a régi GTA-knál azért nem volt sírás a sztori DLC miatt, mert akkoriban DLC, mint fogalom, nem létezett! Kb. 2008-2009 környékén találták ki a DLC-ket, így a régi GTA-k nyilván nem kaptak DLC-t. Mindegy, azért sok dologban igazad van.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 10. 25. 20:07

Szerintem az, hogy a GTA V egy félkész játék lett, megint egy eltúlzott kijelentés. Az, hogy nem lett annyira fordulatos és kreatív a történet, mint a IV-nél, az meglehet, viszont ez nem jelenti azt, hogy el is hanyagolták. Sőt, véleményem szerint sokat fejlődött a játék az elődökhöz képest.
Well look who's back

Válasz küldése