Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 01. 08. 21:31

Szerintem a 2011-es E3-on fogják bejelenteni az új GTA-t, (szerintem nem GTA V lesz, hanem valami alcímes) és valamikor 2012 második felében fog megjelenni, Xbox360-ra, PS3-ra, és minimum fél évvel később jön PC-re.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 01. 08. 22:13

Szerintem a Sony kiharcolja, hogy egy ideig PlayStation exkluzív legyen.

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2011. 01. 09. 20:39

Én nem hiszem, sőt biztos vagyok benne, hogy olyan nem lesz hogy először CSAK PS3-ra lesz és csak később 360-ra. PS3-ra és 360-ra ugyanúgy egy időben fog kijönni mint a GTA4, majd fél évvel később megint kiadnak egy optimizálatlan f*st (már bocs a kifejezésért) PC-re... :x

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 01. 11. 14:59

Nekem van egy elméletem de lehet hogy hülyeség.

Azért tippelem a következő GTA-t 2012-re mert addigra közel lesz következő generációs konzolok megjelenése , és a Rockstar szerintem kiszeretné húzni az új GTA megjelenését addig. Hogy majd az új GTA megjelenése után tisztábban legyen Xbox 720, PS4 képességeivel, adataival (ha csak nem kapnak előbb fejlesztői készletet) és rögtön el tudja kezdeni készíteni, az azt követő részt. Ha megnézzük a GTA IV-el is így volt szerintem. A San Andreas megjelent 2004-ben ps2-re 2005-ben meg pc-re és xboxra. 2005-ben jelent meg az Xbox 360, 2006-ban a PS3-om, és már mehetett is rá a fejlesztés.
Úgy, hogy szerintem a most következő GTA lesz az utolsó teljes értékű rész a jelenlegi generációkra. Esetleg 1-2 EFLC-vel felérő DLC lesz még.
Nekem ez a véleményem de lehet teljesen másképp lesz.

A next gen konzolokra jön majd a nagy előrelépés. A Euphoria az marad, lesz egy R.A.G.E 2.0 :D , és lehet bevállalják az L.A. noire-nál használt MotionScan-t is. :D De ne menjünk ennyire előre.
Azért beszéltem csak a konzolokrol mert a Rockstar is ehez igazodik szerintem mert ebből van a nagyobb bevétel.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 01. 11. 23:41

Érdekes Gaby :) Mindenképpen egy szépen levezetett gondolat és nembisztos hogy hülyeség.

Én is sokáig úgy voltam hogy 2012-ben jönnek az új generációs konzolok. Ám tavaly kaptam egy XBOX360-at és így hogy ismerem teljesen megváltozott a véleményem főleg mióta LIVE is van rajta. A felhasználási területei szinte korlátlanok. Mindig van valami újjítás most is mekkora dobás lett a PS MOVE meg az XBOX360 Kinect. Szóval egyhamar nem fog következő generációs konzol megjelenni inkább ilyesmi mint a BOX-nál hogy slim raknak bele vmi kis újjítást és ennyi. Nagy X-BOX-os haverom is ezt mondja meg azt hogy ha jön a következő generációs konzol a játékok mindenképpen PS3 és XBOX360 kompatibilisnek kell hogy legyenek mert enyire kihasználatlanok még mindig, iszonyat sok elégedett felhasználó. A kövi nagy rész 12-vége 13-eleje környékén fog megjelenni. Ugye idén jönne az L.A. Noire és a Max Payne (ai szerintem akár átcsúszhat jövőre is.) és van az Agent ami valószínű jövőre jön.Ezek után kéne hogy megjelenjen a GTA V ( V mert nagy rész következik ami mindenképpen római számos, nem alcímes lesz) minimum másfél két év kell az elkészítéséhez anyi nem mint a GTA IV esetén mert ugye ott egy csomó mindent kelett fejleszteni itt viszont nemhiszem hogy túl sok óriási újjítás lenne kisebb dolgok.(kiváncsi leszek hogy az L.A.-ban lévő arckifejezéses dolgot átültetik-e majd a részbe, mert ugye a GTA sosem a részletességről és a csúcs grafikáról volt híres, de a GTA IV lehet megdönti ezt a hagyományt ezt mindenki döntse el magában, de ha az V-ben tényleg monumentális lenne ha döntéseinkel minél realisztikusabban "emberibben" láthatjuk főhősünk ellenségeinkvagy saját reakcióját 1-2 fordulatos helyzetben) 1 éve már tuti hogy csinálják szóval kb még 1 év és kijön a 12-13-as dátum is. Tuti hogy a 2 nagykonzolra egyszerre jön ki mert túl nagy név már a sorozat ahhoz hogy elengedje akármelyik konzol.(Max mennek a lefizetgetések a háttérben) PC-n természetesen későb jön majd. És jönnek majd az eflc-hez hasonló kiegészítő történetek mert ugye ezekből is jó pénzt lehet csinálni és nemhagynak ki semmilyen pénzszerzési lehetőséget. Hála ez még nem ment a sorozat káára mert akár a GTA IV-hez is kaphattunk vna egy rakat semmitérő DLC-t aminek semmi értelme de sok fan letölti sok pénz mennyi pénztárca. Szóval én bízok R*-ékben hogy egy jó részt fognak csinálni Vice City vagy San Andreas állam főszereplésében. De inkább Sa párti vagyok, mert tönn logikus sorrendben is ő következik az utalások száma még ennél is nagyobb.

A számoláson alapján meg eléggé bekéne idén jelenteni a gamet az E3 nem is lenne rosz alkalom hozzá. :D
Nobody fucks with my family!

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2011. 01. 12. 18:58

Az új generációs konzolokhoz csak annyit, hogy a Microsoft már az E3-on kijelentette, hogy a 2015-ös évre tervezik az új XBOX kiadását, tehát a PS4 is ekörül várható.

Új GTA pedig 2012-ben lesz, és még lesz 3 év, szóval még azután is lesz egy GTA a jelenlegi generációkra, és ismét lesz egy trilógia (1, London, 2.) (III, VC, SA) (IV, ??, ??).... Közte DLC-kel.
Ez az én elméletem.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 01. 12. 19:20

Ha már kicsit offolunk és konzol téma van hozzátenném, hogy a Sony kijelentette, hogy a neves versenyjátékának, a Gran Turismo sorozatnak a következő epizódja valószínűleg már Play Station 4-re jelenik majd meg, vagyis már a Sony is tervezi az új konzolt.

Visszatérve a témához voltak megjegyzések anno, hogy a jelenlegi technológiákat, tehát a RAGE grafikai motort és az Euphoria fizikai motort valószínűleg még sokáig használják majd a sorozatban, tehát elképzelhető, hogy ezeket fejlesztik majd tovább.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 01. 12. 21:42

Deystan hozzászólására: Olvastam én is de, én nem hiszek a Microsoftnak.
Ha megnézzük nem sok erő van már a konzoljukban. Így is kevés olyan xbox 360 játékkal találkoztam ami 1-2 helyzetben látszólag ne ment le volna 30 fps alá. Ez szerintem hanta a Microsoft részéről , hogy addig is vegyék a konzolt meg a Kinect. Ha 2015-ig várnának annak én örülnék legjobban de nem így lesz szerintem, mert akkor már jóval az átlag PC-k alatt lesz a teljesítménye.

Na de tényleg hagyjuk itt a konzol témát.

Visali hozzászólására: Ja én is arra utaltam az előző hozzászólásomban a RAGE 2.0-val :D
Az Euphoria továbbfejlesztése meg gondolom a NaturalMotion-on múlik de biztos tovább fejlesztik. Habár én már így is tökéletesen megvagyok elégedve vele, ahhoz képest,hogy sok fejlesztő még mindig azt a Ragdoll féle motort használják, ami a játékoknál, a GTA IV óta rendesen idegesít. Főleg TPS-nél.
Most az a kérdés foglalkoztat, hogy vajon jelen időben vagy múltan fog játszódni az új GTA? Én örülnék megint a 80' éveknek.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 01. 12. 22:20

Idővel midnenre választ kapunk :D erre a 2015 soká van lehetséges 13-14- fele inkább. Szerintem maradunk mostmár mindig az aktuális jelenben maradunk mert én úgy gondolom lenne pl: egy GTA V vice Cityben ami a 80-as években van akkor azt szószerivel csak kritika érné hogy egy vc koppincsolás-klón. Meg lényegében ugyanaz van a jelenben mint anno: bűnözés,drog,lopás,prostik,korrupció stb... :D
Nobody fucks with my family!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 01. 12. 23:18

nem lenne koppintás egy 1980-as években játszódó Grand Theft Auto epizód. Még lehet fokozni a játékélményen, hiszen már sokkal részletesebben ki tudják dolgozni a részleteket.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 01. 13. 13:16

Lehetséges de akkor az egyik legfontosabb játékbeli elemet a mobilt elvesztenénk mert akkor uyge nemvolt ilyen telefon és szerintem mopstmár nemfog kimaradni egyetlen részből sem a mobil.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 01. 13. 14:17

Voltak hatalmas mobiltelefonok, úgyhogy lehetne telefon, persze csak alapfunkciókkal. Viszont az, hogy a GTA IV-ben van egy fejlett eszköz, amire építenek nem jelenti azt, hogy nem találhatnak ki egy újat.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 01. 13. 22:53

Én azért hiányoltam a GTA IV-ből pár dolgot ami korábban volt.
Nem tudom mért nem raktak a GTA IV-be, biciklit, motorosrendőrt, utcai bandákat stb. Remélem az új GTA-ba ezek visszakerülnek.
Az viszont jó, hogy kivették a sok komolytalan dedós dolgot pl.: mentős, tűzoltós, RC-s mellékküldetéseket. Ezzel sokat komolyodott a játék.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2011. 01. 30. 10:52

Nem is kéne, hogy rájuk épüljön a játékmenet mint SA-ban. Csak legyen kicsit nagyobb jelentőségük, mint GTA III : Diablos, Triad, stb.. Vagy GTA VC : Haiti Gang, Kubaiak. ( Miami se egy LA.:) ) Azért New York-ra is jellemzők a bandák még ha nem is olyan jelentősek mint LA-ben Bloods, vagy a Crips.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 01. 30. 20:52

Ez érdekes a rendőr motort és a bringát én is hiányoltam de:
Rendőr motort valszeg akartak bele rakni erről több ujság is írt én is olvastam valahol sőt ha jól emlékszem még itt a GTA IV érdekességek alcikkében lévő: végül kimaradt részben is le van írva. Ennek szerintem bizonyítéka hogy a Gay Tonyba belerakták. (de akár a tladban is simán betehették volna: az elkaphatatlan motoros bandák miatt a rendőrség beveti a különleges 2 kerekű egységeit: P.O.L.I.C.E. B.I.K.E. :D )

Szerintem mindkettőt berakták volna a játékba mert tudták hogy ezek nemcsak New York tipikus arculatai hanem a realisztikát is növeli. minden amcsis filmben is láthatjuk hogy a városban 2 km-es kocsisor van köztük meg repesztenek a biciklisek vagy a rendőrmotorosok kisérnek kocsikat.
Én azon a véleményen vagyok hogy nem akartak az ilyen kis dolgokkal bíbelődni tovább kiadták végül a gamet, nem húzták tovább. A buszt is lebutították mert ugye valszeg buszozni is lehetett vna a városban de vmiért ezt is kivették.

Utcai bandákból meg több van itt mint bármely másik részben. Meg ezt is vitatnám hogy kevés a jelentőségük. Szinte mindegyik bandától kapunk küldetéseket vagy valamilyen (ellenséges) módon kapcsolatban vagyunk velük. Ezt így csinálhatták meg jól mi ugye nemtartozunk egy bandába sem csak magunknak parancsolunk a bandáknak csak pénzért segítünk. É sezt ios nagyon szépen megcsinálták hogy az olasz maffiából van a legtöbb a játékban mert NYC-re tényleg ez a jellemző.
Nobody fucks with my family!

Válasz küldése