Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 12. 15. 17:24

Persze, nincs is ezzel semmi baj, tudom, hogy ez a fórumrész erre való. Csak arra akartam rávilágítani, hogy mennyire elrugaszkodnak egyesek néha a valóságtól (nem rossz értelemben), hiszen még semmi információ nincs az új részről sem, de már a következőkről tanakodnak, miközben az 5-ről is lehetne ehelyett elméleteket gyártani. Azokat még szívesen is olvasom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 15. 17:26

Értem :D , amúgy szerintem is lehet, hogy a GTA 6 San Fierroban fog játszódni! És a 7 már Las Venturasban! Szerintem így lesz, csak az 5 után jönni fog egy VC-s rész!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 12. 15. 20:13

jólvan, ezt már vagy 2-szer elmondtad
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 17. 11:36

TheGTAKING írta:Értem :D , amúgy szerintem is lehet, hogy a GTA 6 San Fierroban fog játszódni! És a 7 már Las Venturasban! Szerintem így lesz, csak az 5 után jönni fog egy VC-s rész!
És, ahogy Móricka TheGTAKING elgondolja…

Avatar
rovoo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. 07. 08. 13:14

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: rovoo » 2012. 07. 21. 18:01

ti mit szólnátok hozzá, ha egy jövőbeli részben egy korrupt rendőrt kellene alakítani, aki szép lassan kiszakad a kötelékből és egyre nagyobb gengszter lesz? :D ez nekem csak ma villant be... érdekes lenne és szerintem tudnának egy jó kis sztorit kitalálni köré. vélemények? :)
"A börtönből valamikor - a sírból soha..." (Szerb mondás)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 21. 18:02

rovoo írta:ti mit szólnátok hozzá, ha egy jövőbeli részben egy korrupt rendőrt kellene alakítani, aki szép lassan kiszakad a kötelékből és egyre nagyobb gengszter lesz? :D ez nekem csak ma villant be... érdekes lenne és szerintem tudnának egy jó kis sztorit kitalálni köré. vélemények? :)
Hát, menő lenne, az tuti. És visszatérne a jó öreg urald a várost stílushoz!
nekem nagyon tetszene.
Guess who's back!

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 21. 20:18

Vice City-t akarok :D Vagy legalábbis újra 80-as évek hangulatot, a helyszín mindegy is lenne.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 21. 21:21

Gege írta:Vice City-t akarok :D Vagy legalábbis újra 80-as évek hangulatot, a helyszín mindegy is lenne.
hát ezzel nem vagy egyedül :) nekem a gta V jó hír volt,de azért egy kicsit csalódtam is,már megint egy Los Angeles-es játék,már megint jelen időben játszódik :( (-mindegy,attól még biztos nagyon jó lesz a gta v :)) de nagyon remélem hogy a következő gta-ban visszatér Vice City és a 80's évek (bár nálam meg pont fordítva,nekem a helyszín a fontosabb :$ )

ja,és szerintem a GTA V lesz az utolsó gta ezen a konzolgeneráción,szóval ha jön egy next.gen-es vice city a 80-as évekkel,az az évtized játéka lesz :D
It's all down south now.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 21. 21:57

Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.

Avatar
rovoo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. 07. 08. 13:14

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: rovoo » 2012. 07. 21. 22:08

DereX írta:Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.
bármi legyen, csak ilyen jövőbeli kitaláció SOHA! :D
akkor már inkább hozzák vissza a régi vadnyugatot ahol egy egész várost kell az uralmunk alá hajtani! xD lovakkal :D az alapok a red dead-ből már meg is lennének :D
"A börtönből valamikor - a sírból soha..." (Szerb mondás)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 21. 22:45

de a GTA V is jelenbe játszódik,ha a GTA VI is jelenbe játszódik,akkor az már tényleg nagyon monton és unalmas lenne ebből a szempontból,meg aztán a jelen időbe élünk,a múlt érdekesebb,mint az amit éppen megélünk :)
amúgy a GTA 2 ilyen kitalált "izé" volt,szóval ha azt folytatnák valamikor...áhh,inkább ezt hanyagoljuk,remélem a 2405 easter egg nem utalás volt arra hogy a GTA VI mikor fog játszódni :D
It's all down south now.

Avatar
rovoo
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. 07. 08. 13:14

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: rovoo » 2012. 07. 22. 00:00

Mr.Vercetti írta:de a GTA V is jelenbe játszódik,ha a GTA VI is jelenbe játszódik,akkor az már tényleg nagyon monton és unalmas lenne ebből a szempontból,meg aztán a jelen időbe élünk,a múlt érdekesebb,mint az amit éppen megélünk :)
amúgy a GTA 2 ilyen kitalált "izé" volt,szóval ha azt folytatnák valamikor...áhh,inkább ezt hanyagoljuk,remélem a 2405 easter egg nem utalás volt arra hogy a GTA VI mikor fog játszódni :D
Figyelj! én már el is terveztem a vadnyugati GTA-t! :D lesznek mindenféle fajta lovak! a fekete mustang lesz a legerősebb és a leggyorsabb! :D lehet hozzá mindenféle kocsikat is lopni, amit a kovácsnál tudsz tuningoltatni! XD aztán kellenek bele bandák... az indiánok tökéletesen megfelelnek erre a célra xDXDXD na de a tréfát félretéve, ha valami jövőbeli izét találnának ki, akkor olyan hatalmasat buknának a szememben, hogy az valami hihetetlen! de szerintem úgy össz-vissz a gta rajongók 80%-a nem örülne egy ilyesfajta húzásnak. az meg, hogy új rajongókat toborozzanak maguknak, egy ilyen újítással egyáltalán nem lenne kifizetődő, mert szerintem többen pártolnának el tőlük, mint amennyit szereznének. és egy ilyen rizikót úgysem vállalnának be! :)
"A börtönből valamikor - a sírból soha..." (Szerb mondás)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 22. 08:46

DereX írta:Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.
Én nem tudom te miről beszélsz. Változásokon menne át, ez tény, de attól még én igenis játszanék újra egy 80-as évekbeli VC-ben, mert igenis jó hangulata volt az egész játéknak! És ezzel nem csak én vagyok így, hidd el, mert SA után merek fogadni, hogy az lett a legjobb epizód. Nem kell, hogy jelen időben játszódjon. Vannak dolgok, amik régen jobbak voltak, mint most.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 22. 09:41

Luszie írta:
DereX írta:Hát szerintem nem jó az, ha egy 80-as évekbeli Miami-t alkotnak majd. Nekem is rendben lenne Vice City, de azzal mindenki egyetért, hogyha lesz is valamikor új Vice City, az kb ugyanakkora vagy nagyobb változásokon fog átmenni, mint LC, vagy majd LS. Szerintem a jelenidővel sincs gond. Egy kicsit haladjunk a korral. Az is előfordulhat, hogy egyszer jövőbeli GTAkkal is találkozhatunk.
Én nem tudom te miről beszélsz. Változásokon menne át, ez tény, de attól még én igenis játszanék újra egy 80-as évekbeli VC-ben, mert igenis jó hangulata volt az egész játéknak! És ezzel nem csak én vagyok így, hidd el, mert SA után merek fogadni, hogy az lett a legjobb epizód. Nem kell, hogy jelen időben játszódjon. Vannak dolgok, amik régen jobbak voltak, mint most.
Szerény személyemnek (annyira nem vagyok amúgy szerény :P) a GTA IV megjelenéséig a Vice City volt a kedvencem.
Szerintem egy újabb 80 -as VC már sablonos lenne, főleg ha azt is hozzávesszük, hogy az eddigi összes GTA-ban volt utalás az azonos helyszínen játszódóakra, vagy akár teljesen összekapcsolódott a történetük (VC-VCS).
Tehát egy újabb Miami, megint '80 körül, már nagyon elnyújtott lenne.
Miért nem lehet Miami a mostani időkben? A kor változott, de a város, legalábbis kinézetét tekintve annyit azért nem (persze relatív annyit).
Szóval Vice City ideális lenne manapság is egy GTA -ban. Szerintem... Ellenvélemény?
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 22. 09:51

értem miről beszélsz,hogy a vice cityhez képest sablonos lenne megint egy 80's években játszódó vice city,de a jelenidő meg a GTA IV-hez és V-höz képest lenne sablonos,amúgy meg ha vice city,akkor már tőlem akár a jelenbe is játszódhat,csak már egy kicsit unalmas lenne szerintem
It's all down south now.

Válasz küldése