Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 08. 30. 10:12

Miért pont jobb kezes lenne? :O Am nemtom figyeltétek-e minden GTA szereplő jobb kezes volt. Már akkor élethűbb lenne a játék ha valaki bal kezes lenne :P
Nobody fucks with my family!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 08. 30. 11:17

Pont azért írtam...gondolom alapból be van nekik táplálva, és akkor minden borulna ha balkezes lenne...bár nemhiszem hogy belehalnának :D
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 02. 19:07

Duplapost, elvileg eltelt már 24 óra :D
Mindenki azon gondolkozik, hogy hol fog játszódni... én azon, hogy mikor. Ha a bevált sémán megyünk túl, és csak az alapjátékokat nézzük, akkor gta 1: jelen-ben(1997), gta 2 jövöbe (2013) gta 3 múltban (2001 talán?) és gta 4 jelenben... van egy olyan érzésem, hogy jövöbe nem lesz gta, jelent most sütötték el, maradt a múlt... de melyik korszak? mert vissza mehetnek akár a háború elötti idökre, vagy éppen alatti, vagy utánira.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 02. 19:17

Ez is a jelenben lesz mert gondolj bele ha viszamennénk az időben nem lenne ilyen hogy mobiltelefon,vagy internet és elég nagy visszafejlődés lenne a GTA IV-hez képest és ugye az lenne a cél hogy jobb legyen annál.
Nobody fucks with my family!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 02. 19:30

Hmmm... Rockstar mindig mert merész ötleteket csinálni. Hidd el, megoldanák :D
Nagy húzás lenne azért :D és merész.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 02. 19:45

Igen ebben biztos vagyok :) Csak abból indulok ki még hogy ugye azért volt VC a 80-as években mert akkor élte a lemásolt Miami az "aranykorát" bűnözésben meg buliban egyaránt SA-ról utánzott nyugati part a 90-es évek elején élte ugyanígy a reneszánszát. És ugye mivel a következő rész nagy valószínüséggel egy újracsinált VC-ben vagy SA-ban lesz és ha ugyanúgy a múltban lenne túlságosan hasonlítana az elődeikhez ami miatt monoton unalmas lenne a játék.
Nobody fucks with my family!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 03. 14:02

Ha újra modellezik várost akkor játszódhatna akár az alap San Andreas és Vice City alatt is, úgysem hasonlítana rá, tehát olyan mintha egy teljesen más játék lenne.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 03. 15:57

Ha újramodelezik a városokat(100%) akkor az már teljesen más játék lesz :)
Mint a GTA III és GTA IV esete.
Nobody fucks with my family!

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 06. 18:00

Én egy olyan GTA-nak örülnék ,hogy Niko ,Romanal elmegy Vice citybe és valami váratlan dolog történik és Vice citybe maradnak és Tommy Vercetti is benne lenne csak Tommy már öreg lenne és segítene Nikoéknak ,de jó lenne :)
De ti mondtátok ,hogy az Era ilyen más dimenzió szóval ez olyan ,hogy Tommy nem is létezett vagy csak egy másik bolygón van ,de szerintem ez az Era egy akkora nagy hülyeség lett olyan mint ha nem is lett volna Tommy,Claude,Cj,Toni,Victor stb..... :( . Ne ,de mindegy ,de egy olyan GTA is jó lenne ahol tudnánk járkálni San Andreasban meg VC-ben meg LC-ben ,de ez nagy munka meg sokáig tart 3 nagy várost ki dolgozni , de volt egy GTA mod ahol CJ-vel mentünk és Vice Cityben meg LC-ben meg Sa-ban játszódót a MODnak a címe : GTA United volt egész jó mod volt :) :) ;) :) :D

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 06. 19:42

Igen a GTA United mód nekem is sok boldog órát adott :D A GTA IV-bejelentéséig biztos voltam benne hogy egy ilyen United féleség lesz az új rész de talán jobban jártunk a IV-el .PP
Nekem volt már olyan álmom hogy GTA V-ben mentem VC tengerpartján és ott volt Roman meg Mallorie nászúton XD Random küldetés volt az volt hogy Mal veszekedett Romannal hogy nem 50 hanem csak 30 faktoros naptejet vett. amíg veszekedtek egy csávó ellopta roman pénztárcáját ő erre elkezdett ordibálni hogy tolvaj! valaki kapja el! Erre én utánafutottam elvertem, visszavittem a tárcát és Roman mondta hogy nincs benne semmi pénz XD és hogy majd az unokatesója felkeres :DDD
Nobody fucks with my family!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2011. 09. 07. 19:53

Szép álom lehetett :) :ugeek: Egyébként nem lehetséges hogy a GTA 4 -et folytatnák mert ha folytatnák nem lenne tiszta az era azért mert a történet végén (Figyelem Spoiler veszély!) vagy Roman Vagy Katie hal meg. (Nyugodjanak békében :D )

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 07. 20:30

Nagy valószínüséggel azért csináltál így, mert nem folytatják ezt a történetet és így mindegy hogy ki hal meg. De az is lehet hogy a következő részben utalnak rá vagy konkrétan szerepel egy hivatalos folytatás. Biztos vagyok benne hogy Packie szerepelni fog a következő GTA-ban ugye elrepül LC-ből és ugye mivel a lehetséges választás hogy a huga hal meg utalhat majd rá hogy pl: azért jött el mert csóró maradt meghalt a huga vagy hasonló.
Nobody fucks with my family!

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 12. 13:41

Ja jó mondja Hannibal ,hogy Packie a húga halála miatt megy el LC-ből,de ha a következő GTA a GTA 4 folytatása lesz akkor lehet ,hogy úgy csinálják meg ,hogy azt a Storyt fojtatják amiben Roman hal meg vagy a Kate ,de lehet ,hogy 2 Storyból fog állni a történet. Szerintem jó lenne ha így lenne.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2011. 09. 12. 15:22

Az biztos jó lenne. 2x 70 küldi történetek miatt :D
Egyébként jó lenne ha eredetileg is lenne benne küldetéskészítő. Valami olyasmi mint a DYOM. Télleg GTA 4 hez nincs ilyen DYOM szerüség :?: ;) Mert csinálgatnám. :ugeek:

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 13. 15:07

Hát szerintem nincsen ,de jó lenne ha lenne a GTA 4-hez DYOM mod meg PS3-ra is lenne DYOM mod :),de ezt azért mástól is kérdezd meg mert nem tudom ,hogy van meg nézem a Youtube-n :).

Válasz küldése