Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 18. 17:46

Szerintetek melyik GTA helyszín fog következni?
Itt egy kis segítség, hogy mely város, hányszor szerepelt idáig (kiegészítők nincsenek beleszámolva):

Liberty City: 6
Vice City: 3
San Andreas: 2
London: 1
Anywhere City: 1

Szóval szerinted?
a) az eddigiek közül valamelyik
b) egy teljesen új város
c) egy még 3D-ben meg nem valósított város (GTA 2)

Vagy akár írhatsz konkrétumot is, hogy te melyik várost tartod a leglogikusabbnak vagy csak mert az a kedvenced. Várom a válaszokat ;)
Személy szerint még egy felújított Vice City-nek nagyon örülnék :)

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 18. 18:00

Egyik oldalról SA-val könyebb dolguk lenne, mert ugye a Midnight Club-ból megvan Los Angeles. De a legtöbb jel VC-re utal, én is arra tippelnék...
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 18. 18:40

Szerintem egy felújított VC vagy a GTA 2-ő városa :).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 18. 19:22

Szerintem itt több dolog lehetséges helyszínként (rövidítve írok de tudni fogjátok):
-GTA 1 3 részből állt: LC, SA, VC
ezt ők felosztották és külön külön kiadták őket >> GTA 3, GTA VC, GTA SA, GTA 4, stb... GTA 1 ismételt helyszínei szerintem kilőve GTA V esetén
-GTA London: nem hiszem, hogy az ellenkező közlekedés miatt megcsinálnák 3D-re. Kilőve
-GTA 2 Anywhere City: szintén 3 részből áll, igaz se a neve se a 3 rész neve nem sokat mondó, de hátha most ez a 3 rész jön felosztásra akárcsak a GTA 1 esetében, úgy most jönne a GTA 2
-------------------------------------
A másik lehetőség, hogy most sorba mennek:
GTA 3 felújítva >> GTA 4
lehet, hogy akkor most a Vice City következne? Talán azért zárnám ki mert kicsi a város, bár ha ezt is megcsinálnák nagyba mint a 4-et akk szerintem nem kizárt. A San Andreas meg "nem olyan rég" jelent meg.
------------------------------------
Szerintem ide már a GTA 2 helyszíneit kellene felújítani, ugyanis csak a GTA 1 helyszíneit már rengetegszer felhasználták és nem akarom kimondani, de így már nem fognak tudni újat mutatni helyszínként, ami már kicsit unott lesz.

-Magyarul Liberty City már nagyon sok, Vice City San Adnreas és a GTA 2 helyszínei az esélyesek szerintem. (Bár már jólesne egy vadiúj kitalált sziget)

GTA 1 era: LC, SA, VC
GTA 3 era: LC, VC, SA
GTA 4 era: LC, VC?, SA? ez itt a kérdés
GTA 2 gyanúsan kimaradt... A London érthető, hogy miért

Ha tényleg nem lesz több visszatérő város akkor elhihető.
-LC: le van zárva a 2 kieggel "The End" felirattal
-VC: ütős fejezettel le van zárva+stories
-SA: le van zárva. Viszont csak Videóvan(!) ami hírek szerint később jelent meg kárpótlásképp amiért nem tudták kézi konzolra megcsinálni Storiesként helyhiány miatt.
Viszont fizikailag (játékilag) nem lett lezárva. Bár lehet úgy vannak vele, hogy introként lezárták, nem bolygatják többet. Na meg mire azt a nagy területet felújítanák...
De ha nem térnek vissza a régi városok, akkor itt jöhet szóba a GTA 2.
Sőt, most esik le. Na miért is húzódhat ennyire a GTA 5? Mi játszódik 2013ban? Persze, hogy a GTA 2. Szóval ez a 2 érv az, hogy most ez jön.
1: hogy nem jön ki több előző 3D-s rész
2: 2013 mindjárt itt van. a GTA 2 is akkor játszódik. Megcsinálhatják azt is, hogy 2012 végén adják ki, amit már úgy is 2013-nak veszik.
----------------------
Az, hogy nem lesz több előző rész, arra utalhat az egyik Easter Eggs a GTA 4-ből amikor is az egyik falon az eddigi főszereplők nevei találhatóak egy RIP felirattal. De akkor mi az a sok utalás a Vice City-re?

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 18. 21:13

Amiröl te beszél az SA-val kapcsolatban, az az Introduction videó, és az a limitált kiadású pack-ban volt benne MINDJÁRT A MEGJELENÉSKOR! Tehát nem késöbb készítették, hanem a játékkal együtt, és nem pár évvel korábban játszódik, hanem kb egy héttel.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 10:27

Én ezt nem tudtam, csak így hallottam. Mivel sajna nem volt pénzem ilyen limitált GTA-kra.

Ha viszont párhuzamosan jelent meg az introduction a San Andreas-al, akkor a San Andreas tényleg kilóg a sorból a GTA 2-vel egyhuzamban.
Az LC le van zárva. Viszont nem tudom, hogy a VC le e van zárva. Talán mondhatjuk rá, hogy igen mivel volt Stories része is és a sima VC-nek meg elég ütős vége volt.
A San Andreas is valamilyen szinten le volt zárva viszont szerintem az még "hiányos".

Bár ha a GTA 3 záró intro-ját megnézzük, az is elég ütős lett mit ne mondjak és ha nem adtak volna ki utána GTA-t, azt is elhinném ,hogy azzal le is zárták. Ezért kételkedek még az SA-ban. Mert mindig van mit kitalálni hozzá...

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 19. 13:56

Ez téves a GTA IV-ben több jel utal SA-ra mint VC-re. Azt meg kár nézni hogy mennyi város volt eddig azonos marhára mindegy. Ilyen alapon akár a GTA V lehet hogy egy újabb Liberty City lesz. (Szerintem hülyeség :D csak érzékeltetem a dolgot) De a legtöbb jel még mindig egy új SA-ra hajaz.
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 14:09

Ez érdekel. Légyszi írd le, hogy milyen jelek utalnak az SA-ra és milyen a VC-re. (nem baszogatásból írtam, csak nekem a GTA 4 még új)

Akkor lehet, hogy most a GTA 1-es sorrend következik? (LC, SA, VC).
De én arra is gondoltam, hogy mondják az LC le van zárva. Ezt meg lehet cáfolni. Mert ott van a CW ami a "The End" felirat után jött ki és az is LC-ben játszódik. Tehát máris ellenkezik amit mondanak. Igaz a TBOGT is meg a CW is 2009-ben játszódik, ezért a CW lehet egy visszamenő változat is. De hónap és nap hiányában nem lehet megmondani, hogy játékilag melyik játszódik előbb. De ha ezt mind félredobjuk, akkor ennyi erővel még bármikor visszaköszönhet egy ismert sziget amit legfeljebb úgy csinálnak meg mint egy Stories-t... Elvégre bandák mindig is voltak az utcákon.

Most viszont lehet, hogy most kezdik el lezárni a maradék részeket, vagy ha totál új rész lesz, akkor lehet, hogy a GTA 2-t valósítják meg. Tök mindegy, hogy milyen városban játszódik, az Aniwhere City (bárhol város) játszódhat bárhol. A térképével meg nem kell foglalkozni, hisz a GTA 1es térképek se nagyon hasonlítottak megvalósult változataihoz.

NikitaDragovich

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 19. 15:10

MasterP a TBOGT 2008-ban játszódik akár csak a TLAD meg a 4 !!!!! A GTA CW meg 2009-ben !! Amúgy a GTA CW-ben van egy érdekes random karakter aki a GTA 4-ből már ismerős lehetett ,egy kopasz csávó az aki Dimitri egyik ellensége volt abban a küldiben volt amikor Dimitrivel ki kellet lőni az egyik ember a lábát és akkor kaptuk meg az Uzit és ott azon a helyen volt egy zöld pólós kopasz csávó na az benne van a GTA CW-ben !! Tudom ez nem utal a GTA V-re!! ,de vannak még érdekes dolgok. Amikor befejeződött a GTA 3 akkor nem is tudjuk meg ,hogy le lőttük Máriát vagy nem és az is érdekes ,hogy azt sem tudjuk meg ,hogy mi történt a Yakuzakal meg a Leonekel gondolom Joey lesz az új vezetőjük és még nem is tudjuk ,hogy mi történt a Forelliékel. Van itt még sok megválaszolatlan kérdés és a Sanak szerintem még nincs vége mert amikor megöltük Tenpennyt akkor be megyünk a házunkba és azt mondja Sweet ,hogy ennek még nincs vége a többi család/maffia majd észbe fog kapni és majd megfogják támadni a Groove Streetett szóval még a San nem fejeződőt be!!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 15:29

Érdekes dolgokat mondasz! Na de honnan tudhatom ,hoyg a GTA 4 a TLAD és a TBOGT mikor játszódik? Hisz ha jól tudom, már nem íródik ki a legelső intro-nál, hogy mennyit írunk.
Viszont igazad van, hisz itt az aláírásomba is 2008at írtam :D. Akkor ennyit a lezártuk LC dolgot...
Sajnos a CW-vel nem volt alkalmam jászani :S
Jó neketek, hogy ennyi mindent tudtok a GTA-ról, én már a GTA 1 óta űzöm, próbálom olvasni a storikat, de azért ennyire nem marad meg, hogy így eszembe jusson, hogy mi volt.

Viszont a GTA 3-ban úgy tudom, hogy Maria-t a helikopterrel együtt le kellett lőni, azaz tuti, hogy meghalt bár amit írtál arra gondoltál, hogy nem lehetett hallani a robbanást amikor zuhan? Mert az nekem is feltűnt. Erre válaszolj pls.

Sajnos a San Andreas storiára kevésbé emlékszem, de most az fog következni ha lesz kicsi időm

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 19. 16:01

A TBoGT-t onnan lehet tudni, hogy ugyanúgy benne van a múzeumos küldetés, azaz ugyan abban az idöben játszódik :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 09. 19. 17:08

MasterP: szerintem te Catalina-ra gondoltál. Maria-t megmentettük és úgy fejeződik be a játék h Maria-nak nem áll be a szája és egy pisztolydörrenés után elhallgat.
Eléggé úgy tűnik hogy meghalt, mert szerintem Claude is csak azért ment el érte hogy megölhesse Catalina-t.
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 19. 17:14

Én most megnéztem a GTa 3 utolsó küldi intro-ját, de nem hallottam lövést :shock: ez, hogy van akkor :?:

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: MateL » 2011. 09. 19. 17:27

Nem az introban van, hanem a küldetés után, közvetlenül a stáblista előtt.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 19. 17:28

MasterP: Többek között az Alquincumi házunk előtti táblán ott van CJ, vagy a rengeteg TV adás Los Santosból és Las Venturasból meg a Bohami ház padlóján Og Loc és Madd Dog Cd-k sorakoznak. Arengeteg FlyUs plakát a városban. A CTW meg hamarabb elkészült mint a Tbogt amiben a THe end felirat van. És ez nem azt szimbolizálja hogy időben nem lesz több rész itt hanem térben.
Nobody fucks with my family!

Válasz küldése