Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 13:53

Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Meg is indultak a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen játék lehet, van szavazás is, amin többek között új Red Dead-re, Bully2-re, új GTA-ra lehet szavazni. Szerintetek kamu és nem érdemes foglalkozni a hírrel, vagy esetleg igaz és majd a GTAPlace is posztolni fogja a hírt rövidesen? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 14:36

Red Dead! Red Dead! RED DEAD! :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 05. 15:09

Na, már ideje volt ennek is! :D Remélem, kapunk végre egy új játékot! Egy RDR 2-nek vagy egy Agentnek nagyon örülnék, de egy GTA V sztori DLC vagy egy GTA VI bejelentés lenne a legjobb! :D De mivel GTA-ra kevés esélyt látok, ezért az RDR 2-nél és az Agentnél maradok. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 17:02

De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 08. 05. 17:27

Gonzales írta:De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
GTA rajongói oldalon ilyet írni, hogy a GTA-t ültessék le :shock: Hiszen már 3 éves játék. Jó eséllyel 2018-ban jön az új rész.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 05. 20:04

dani.szentgali írta:Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Meg is indultak a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen játék lehet, van szavazás is, amin többek között új Red Dead-re, Bully2-re, új GTA-ra lehet szavazni. Szerintetek kamu és nem érdemes foglalkozni a hírrel, vagy esetleg igaz és majd a GTAPlace is posztolni fogja a hírt rövidesen? :)
Szóról szóra ugyanezt írták az előző negyedévi jelentésben is. Nem kell mindent elhinni, amit a GameStaron olvastok. Az E3 előtt hónapokig azt hangoztatták, hogy majd ott bejelentenek valamit.

Előző negyedévi jelentés (2016.05.18.): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... ID=2169446
Mostani jelentés (2016.08.04): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... highlight=
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 21:38

Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Bocsi a dupla HSZ-ért, de most látom, hogy a GameStar szerint a TakeTwo elmondása szerint valami nagy bejelentésre készülnek a Rockstar Games emberei: http://www.gamestar.hu/hir/rockstar-gam ... 14821.html

Meg is indultak a spekulációk azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen játék lehet, van szavazás is, amin többek között új Red Dead-re, Bully2-re, új GTA-ra lehet szavazni. Szerintetek kamu és nem érdemes foglalkozni a hírrel, vagy esetleg igaz és majd a GTAPlace is posztolni fogja a hírt rövidesen? :)
Szóról szóra ugyanezt írták az előző negyedévi jelentésben is. Nem kell mindent elhinni, amit a GameStaron olvastok. Az E3 előtt hónapokig azt hangoztatták, hogy majd ott bejelentenek valamit.

Előző negyedévi jelentés (2016.05.18.): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... ID=2169446
Mostani jelentés (2016.08.04): "Rockstar Games also is hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon." http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml? ... highlight=
Ez esetben elnézést a téves riasztásért, sejtettem is, hogy valami nem okés, egyedül a TakeTwo oldaláról beszúrt idézett jelentés miatt gondoltam arra, hogy ez esetben nem kamuról van szó. Azonban azon információk alapján, amiket belinkeltél már látom, hogy nagy eséllyel kacsa a hír, így tévesen riasztottam mindenkit. :( Szóval bocsi srácok a téves riasztásért, sajnálom! :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 06. 08:41

Jól van, azért nem csináltál semmi rosszat. :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 07. 11:31

Tudom, de azért illik elnézést kérni, mert kicsit elnéztem a dolgot. :) Nem követtem el nagy bűnt, csak kicsit jobban utánanézhettem volna és nem kellett volna az első hitelességet bizonyító nyomnak bedőlnöm. :) Az a belinkelt TakeTwo poszt volt az, ami megtévesztett, amiatt nem jöttem rá, hogy kacsa a hír.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 12. 14:27

Gonzales írta:De egy Max Payne 4 se lenne rossz ötlet. Viszont Gta sorozatot szerintem ültessék le kicsit.. Túl sok volt az 5-ből. :roll: Nagyon szívesen megnèznèk egy ùj Red Dead-et. Szerintem a szíve mèlyèn mindenki erre vàgyik.. :D
Ember! Hogy mondhatsz ilyet? :D Én örülnék egy új GTA-nak, néhány éven belül bizonyosan lesz is új, de inkább azt mondom, hogy késsen néhány évet, de legyen igényes(ebb). A GTA V eléggé kiaknázatlan maradt, így relatíve hamar unalmassá vált a játék. Az se baj, ha csak 5-6 év múlva jön egy új rész (ezt tartom a legvalószínűbbnek), ha cserébe nem lesz egy túlhájpolt f*s. Nem is baj, hogy most a legtöbb energiájukat a RDR-be ölik, talán kell nekik most egy kis "váltás".. (Bár adnak ki mindig új frissítéseket egyes részekhez, de ezt nem nevezném "igazi" munkának.)

Ui: A hsz-ed régi, szóval remélem örülsz a RDR 2-nek. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 13. 06:40

Igen, nagyon örülök! :D de mint ahogy akkor is említettem, nekem egy ideig elég volt a Gta-ból. Néha-néha még felnézek, de már nem köt le. Van mikor fellépek és egyből megyek is mást játszani, mondván, hogy ez unalmas. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 13. 09:12

Pont ezért kéne új rész.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 13. 10:03

De épp ezaz, hogy az új rész nem jelent új élményt is. Gta 6-ot is ugyanúgy elbaszhatják mint az elődjét. Az Assassin Creed-ek is ezért rosszak manapság.
(Oké, ezzel a logikával az új RDR-t is elronthatják.. :D )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 13. 10:17

Hát azért az új rész egyértelműen új élmény. Attól függetlenül, hogy nem biztos, hogy a sorozat legerősebb tagja az adott rész. Nekem ugyanakkora élvezet volt elkezdeni az összes játékot...Meg játszani is vele. (nagyjából) Viszont a tekintetben, hogy számodra mennyire volt jó a játék, inkább az a meghatározó, hogy milyen gyorsan unod meg. Annak viszont nincs sok köze az "új élmény" dologhoz.. Mert az minden új rész velejárója.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 13. 11:06

Gonzales írta:De épp ezaz, hogy az új rész nem jelent új élményt is. Gta 6-ot is ugyanúgy elbaszhatják mint az elődjét. Az Assassin Creed-ek is ezért rosszak manapság.
(Oké, ezzel a logikával az új RDR-t is elronthatják.. :D )
Az Assassins Creed-ek azért rosszak, mert évente tolják és CTRL+C, CTR+V játékok. A GTA V idén lesz 4 éves, azért az már elég sok idő.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése