Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 07. 11:48

Az egész hír pletyka, amelyet ők maguk is kijelentenek, de utána mégis tényként találják az egészet. Gusztustalan.

A női szereplőnek egyébként örülnék -bár nem tartom valószínűnek. Mint ahogy valahogy az Amerikán kívüli világ is eléggé valószínűtlennek tűnik. -Egy Amerikán kívüli világból nehezebb és problémásabb viccet csinálni (az amerikaiaknak legalább van önironiájuk). Plusz nem is hiszem, hogy feltétlen szükség van arra, hogy elevezzünk arról a kontinensről. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 08. 11:06

Ja, igazad van. Egyetértek veled ebben. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 08. 22:44

XDDDDD

Ez még pletykának is rossz. :D

A kedvenc részem: "ám mivel a Red Dead Redemption 2 is csak egy szereplőt kapott, így a szólózás még igaz is lehet."
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2019. 11. 18. 13:53

It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 11. 18. 14:54

Akár még az is lehetne! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2019. 12. 29. 15:49

https://www.gamestar.hu/hir/gta-6-helys ... 72332.html

És talán tényleg :D Egy HD Vice City a karib-tengeri szigetekkel és a 80-as évekkel megspékelve az eddigi legjobb GTA lehetne :D
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 12. 29. 22:18

Jó is lenne. :D Főleg, hogy újabban már 10 évre terveznek egy GTA-val, nem ártana, ha több helyszín lenne, hogy kicsit változatosabb legyen az Online.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 01. 08. 12:27

Egyetértek! Több mint valószínű, hogy a Rockstar egyre ritkábban fog új részt kiadni, így viszont valóban szükséges lesz az, hogy hamarosan bevezessék a több, változatosabb játékterületet. Nyilvánvaló, hogy a GTA Online-nál nagy ziccert hagytak ki azzal, hogy nem adtak hozzá új területeket a játékhoz, viszont szerintem a következő rész PS5 és Xbox X verziója már több területet foglal majd magába. VC is szerintem egyértelmű, vagy legalább is eléggé esélyes, hogy benne lesz. Majd meglátjuk, csak jönne már az a hivatalos bejelentés. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 12. 18:18

Miért hagytak volna ki nagy ziccert? Halálra keresték magukat az Online-nal. Semmi szükség nem volt új játékterület hozzáadására, hiszen az eladások azt bizonyítják, hogy így is kellően játszható volt. :) Ezzel én is egyetértek. Van akkora a játékterület, hogy nem kell bele plusz.
Meg.. nem értem, miért az Online-hoz adtak volna hozzá új játékterületet, akkor inkább azt nézném ki belőlük, hogy készítenek egy spin-offot, amiben az adott területet felhasználják.

Az idei bejelentésben én is bízom nyilvánvalóan, meglátjuk....
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 01. 12. 22:09

Neked még elég ez a terület, de akik a kezdetek óta tolják már rohadtúl unják, pl én is. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 13. 07:41

Nem mondom, hogy "izgalmas", de legalább kellő méretű.. Ennél nagyobb játékterület nem kell. Ha már "ziccerek kihagyásáról" beszélünk, én inkább azt ejteném meg, hogy ekkora térképnek miért csak 30%-a lakott terület? Sokkal kevésbé lenne "uncsi", ha nem vidékből, sziklákból és tavakból állna a játékterület 60%-a. Számomra ez egy kihagyott lehetőség. Így csak megkaptuk hogy "valaha volt legnagyobb térkép", de hát a háromnegyedén szinte alig van valami, így meg valóban elég könnyen rá lehet unni erre a világra.

na de ez már a GTA V topikba tartozik..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 01. 13. 15:56

Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 01. 13. 21:47

Luszie írta:
2020. 01. 13. 07:41
Nem mondom, hogy "izgalmas", de legalább kellő méretű.. Ennél nagyobb játékterület nem kell. Ha már "ziccerek kihagyásáról" beszélünk, én inkább azt ejteném meg, hogy ekkora térképnek miért csak 30%-a lakott terület? Sokkal kevésbé lenne "uncsi", ha nem vidékből, sziklákból és tavakból állna a játékterület 60%-a. Számomra ez egy kihagyott lehetőség. Így csak megkaptuk hogy "valaha volt legnagyobb térkép", de hát a háromnegyedén szinte alig van valami, így meg valóban elég könnyen rá lehet unni erre a világra.

na de ez már a GTA V topikba tartozik..
Részben igaz, amit mondasz, hogy a hasznos játékterület nem olyan nagy, viszont én úgy vagyok vele, hogy lehetnének még nagyobbak az ilyen területek, hogy legyen hely repülni meg vezetni. Pl a sivatag mérete is vicc meg az is, hogy autóval 2 perc alatt ott vagy Los Santosból. Majd ha sokat játszol a játékkal rájössz, hogy milyen kicsi a map.
Igen, ezt minden rész előtt bedobják. Nemsokára szerintem jön az is, hogy lehet majd pakolni a csomagtartóba. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 01. 14. 09:04

Rockstar69 írta:
2020. 01. 13. 21:47
én úgy vagyok vele, hogy lehetnének még nagyobbak az ilyen területek, hogy legyen hely repülni meg vezetni. Pl a sivatag mérete is vicc meg az is, hogy autóval 2 perc alatt ott vagy Los Santosból. Majd ha sokat játszol a játékkal rájössz, hogy milyen kicsi a map.
Játszottam én eleget. :D Online-ban lenne még mit felfedezni, de attól a véleményem nem változna.
Én speciel repülni nem szeretek... De tény, hogy azzal pikk-pakk a térkép egyik feléből a másikba át lehet érni.
Vezetni igen, ahhoz nekem ez elég volt.

Azért a következő részben bízom benne, hogy a térkép változatosabb lesz, és... minden bizonnyal valamivel nagyobb méretűvé is fog válni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 01. 14. 18:01

Luszie írta:
2020. 01. 12. 18:18
Miért hagytak volna ki nagy ziccert? Halálra keresték magukat az Online-nal. Semmi szükség nem volt új játékterület hozzáadására, hiszen az eladások azt bizonyítják, hogy így is kellően játszható volt. :) Ezzel én is egyetértek. Van akkora a játékterület, hogy nem kell bele plusz.
Meg.. nem értem, miért az Online-hoz adtak volna hozzá új játékterületet, akkor inkább azt nézném ki belőlük, hogy készítenek egy spin-offot, amiben az adott területet felhasználják.

Az idei bejelentésben én is bízom nyilvánvalóan, meglátjuk....
Nem az ő szemszögükből nézve hagyták ki a ziccert. Ha én írok valamit, azt általában a játékosok szemszögéből írom. Inkább az ő érdekeiket nézem, ahogy a Rockstar meg érthető módon a saját érdeküket. Tehát azok számára hagytak ki nagy ziccert, akik hozzám hasonlóan örültek volna plusz területnek. Spin-offot te mégis milyen alapon tudsz kinézni belőllük?! Az túl nagy munka lenne, külön sztorit megírni hozzá külön járművekkel, karakterekkel, szereplőkkel, stb. Ez már nem az a Rockstar. Inkább csinálnak az Online-ba valamit, azt jobban ki lehetett volna nézni belőlük. Abban legalább én is egyet tudok érteni, hogy hozzád hasonlóan reménykedem az idei bejelentésben. :D
Rockstar69 írta:
2020. 01. 12. 22:09
Neked még elég ez a terület, de akik a kezdetek óta tolják már rohadtúl unják, pl én is. :D
Egyetértek. Simán belefért volna a változatosság. Csak az új terület túl nagy meló lenne, egyszerűbb egy szar autót berakni több millióért, amire fél évig vagy még tovább lehet gyűjteni, ha valaki nem hajlandó pénzért megvenni. Kedvesek, mit mondjak. :D
Luszie írta:
2020. 01. 13. 07:41
Nem mondom, hogy "izgalmas", de legalább kellő méretű.. Ennél nagyobb játékterület nem kell. Ha már "ziccerek kihagyásáról" beszélünk, én inkább azt ejteném meg, hogy ekkora térképnek miért csak 30%-a lakott terület? Sokkal kevésbé lenne "uncsi", ha nem vidékből, sziklákból és tavakból állna a játékterület 60%-a. Számomra ez egy kihagyott lehetőség. Így csak megkaptuk hogy "valaha volt legnagyobb térkép", de hát a háromnegyedén szinte alig van valami, így meg valóban elég könnyen rá lehet unni erre a világra.

na de ez már a GTA V topikba tartozik..
Nem feltétlenül van baj a vidékkel. Szimplán jobban kellett volna feltölteni tartalommal. Lakott terület volt elég a GTA4-ben, ki sem lehetett látni a felhőkarcolóktól. Azt inkább nem kérjük még egyszer, köszönjük. Max úgy, ha mindegyiket kidolgozzák belülről is, vagy valami. Ha úgy lett volna feltöltve több érdekes keresnivalóval és rejtéllyel, mint az RDR2 területe, meg több állat lett volna benne, akkor sokkal jobb lett volna. De az tény, hogy a GTAV-ben szarul használták fel a vidéket, kár is lenne tagadni. Jobb és ésszerűbb felhasználással egyáltalán nem lett volna baj azzal, hogy csak LS a nagyváros. :) ;)
Rockstar69 írta:
2020. 01. 13. 21:47
Luszie írta:
2020. 01. 13. 07:41
Nem mondom, hogy "izgalmas", de legalább kellő méretű.. Ennél nagyobb játékterület nem kell. Ha már "ziccerek kihagyásáról" beszélünk, én inkább azt ejteném meg, hogy ekkora térképnek miért csak 30%-a lakott terület? Sokkal kevésbé lenne "uncsi", ha nem vidékből, sziklákból és tavakból állna a játékterület 60%-a. Számomra ez egy kihagyott lehetőség. Így csak megkaptuk hogy "valaha volt legnagyobb térkép", de hát a háromnegyedén szinte alig van valami, így meg valóban elég könnyen rá lehet unni erre a világra.

na de ez már a GTA V topikba tartozik..
Részben igaz, amit mondasz, hogy a hasznos játékterület nem olyan nagy, viszont én úgy vagyok vele, hogy lehetnének még nagyobbak az ilyen területek, hogy legyen hely repülni meg vezetni. Pl a sivatag mérete is vicc meg az is, hogy autóval 2 perc alatt ott vagy Los Santosból. Majd ha sokat játszol a játékkal rájössz, hogy milyen kicsi a map.
Igen, ezt minden rész előtt bedobják. Nemsokára szerintem jön az is, hogy lehet majd pakolni a csomagtartóba. :D
Az igaz, vagy ami még nevetségesebb, az az erdő mérete. Ígértek itt mindent, hogy majd lesz erdő medvékkel meg farkasokkal, erre bedobtak pár fenyőfát, középre egy hegyet meg egy elhagyott fűrésztelepet, aztán ezzel el lett intézve erdő. XD. Szánalmas. Semmi rejtély, semmi creepy terület, ami izgalmas lett volna. A SA-ban is jobb volt a helyzet ebből a szempontból anno. A híreknek meg nem kell hinni, csak amit a Rockstar ad ki hivatalosan infót (ami reméljük nemsokára jön). A GTAV-nél is mondták, hogy milyen részletes lesz a vadvilág, vadászó állatokat láthatunk meg tankolni is kell majd a kocsit stb... aztán ezekből végül természetesen semmi sem lett. :D
Luszie írta:
2020. 01. 14. 09:04
Rockstar69 írta:
2020. 01. 13. 21:47
én úgy vagyok vele, hogy lehetnének még nagyobbak az ilyen területek, hogy legyen hely repülni meg vezetni. Pl a sivatag mérete is vicc meg az is, hogy autóval 2 perc alatt ott vagy Los Santosból. Majd ha sokat játszol a játékkal rájössz, hogy milyen kicsi a map.
Játszottam én eleget. :D Online-ban lenne még mit felfedezni, de attól a véleményem nem változna.
Én speciel repülni nem szeretek... De tény, hogy azzal pikk-pakk a térkép egyik feléből a másikba át lehet érni.
Vezetni igen, ahhoz nekem ez elég volt.

Azért a következő részben bízom benne, hogy a térkép változatosabb lesz, és... minden bizonnyal valamivel nagyobb méretűvé is fog válni.
Na, az utolsó mondatoddal szerintem mindnyájan egyetértünk! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése