GTA 5

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
NikitaDragovich

GTA 5

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 07. 15:39

Itt megbeszélhetjük, hogy mit tudunk a GTA 5-ről vagy, hogy szerintetek milyen lesz a következő GTA.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 07. 16:25

Hát hadd ne kezdjem el azt amit már számtalan cikkhez írtam... :D egyszerűbb lenne ha ide bevágnám, de az több oldal lenne :D. Én végül arra az elképzelésre jutottam, hogy ez a lezártuk - nem zártuk dolgot akkor tudjuk meg ha a következő GTA egy totál idegen azaz új szigetet kapunk. Tehát egy olyan szigetet ami még 1* se lett felújítva. Már csak a GTA 2 és a London maradt. Ha viszont újított sziget lesz, akkor folytatódik az 4. ERA.

És miért gondolod, hogy Packie lesz a kövi szereplő? Hisz oda lett írva a végére, hogy The End. Azaz a sztorival már nem kívánkoznak a továbbiakban foglalkozni. Ezt azért tették, hogy ne menjen a R*-nak millió kérdés, hogy mi történt, lesz e folytatás, hanem így lezárták az ügyet. Van rengeteg kérdés amit jogosan feltehetnénk, de a készítők nem foglalkoznak vele, pontosan azért, hogy mindenki a saját elképzelése alapján döntse el a dolgot. Ezt balladai homálynak nevezik.

NikitaDragovich

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 07. 21:24

De MasterP igaz amit mondsz ,de azért mehetünk Packieval a kövi GTA-ban mert elég jó történet lehetne mert PAckie húga meghalt ezért új életet akar kezdeni VC-ben VAGY Sanban miért nem lehetne? és elköszön az anyától meg a testvéreitől ( azoktól akik még élnek) és új életet kezd és egy maffia ügybe keveredik szerintem így lesz a GTA 5-ben biztos :).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 08. 06:25

Szerintem a The End felirat a szereplőkre is vonatkozik. Esetleg, de tényleg csak esetleg még 1-1 alkalommal felbukkanhatnak GTA 4es szereplők, de mondom, én a The End miatt már ebbe se bíznék...
Amúgy meg nem lehetetlen mert mint tudjuk, már nem először fordult elő, hogy egy olyan karaktert kellet irányítanunk aki már adott nekünk küldit (Vic Vance, Tony Cipriani). Na meg megjelent pár karakter akik előbbi részekben is benne voltak (Claude, Phil Cassidy stb...)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 08. 06:44

basszus mán' két szó miatt nem kell ilyen felhajtást kelteni:D a vc végén is ott volt hogy the end, és mégis találkoztunk a SA ban is néhány szereplókkel.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 08. 07:21

Naigen :DD nemtudom miért hiszi azt mindenki hogy GTA V lesz... én arra tippelek, hogy úgy mint a 3 után, lesz meg VC vagy SA, és még nem zárják le az érát... és ha nem is Packie lesz a föszereplö, de benne lesz mint küldetésadó.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

NikitaDragovich

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 08. 09:01

Akkor is Packie lesz szerintem, a THE END felírat az csak a gyémántokat zárta le szóval az era még nincs le zárva !! Lehet, hogy a kövi GTA-nak az lesz a neve, hogy GTA Vice city 2.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 08. 12:22

Szerintem tuti nem Vice City 2 lesz a neve. Soha nem adtak ilyen nevet még GTA-nak. Ha Vice City-ben is játszódik, akkor is más lesz a neve

NikitaDragovich

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 08. 13:29

Jó, de most az is lehet, hogy San Andreas Stories lesz a neve ? Miért nem lehetne mert a GTA SAS kimaradt és igen is mondták 2007-ben, hogy lesz GTA San Stories : http://www.gamekapocs.hu/jatek/2452/gra ... as_stories

http://www.gamekapocs.hu/hir/6724/grand ... as_stories

http://www.gamekapocs.hu/hir/8255/nem_l ... as_stories

Ezeket a linkeket nézd meg!!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 08. 13:46

Tudom, hogy volt bejelentve, azaz csak következtettek. Anno azt mondták állítólag, hogy nem fog elkészülni a PSP korlátozott memóriája miatt. Azaz egyes játékok így is vetekedtek a 4GB-al + a RAM nem bírta volna azt a hatalmas várost.

Én erre most csak azt tudom mondani, hogy most kijön a PS Vita. Ami a PSP + PSP Go elődjeihez képest bivaly gép lesz. Akkor adják ki arra. Azon már tuti elfutna. "Késve bár, de törve nem" módon...

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 10. 08. 14:30

Szerintem is a GTA 5-ben egy teljesen új történet lesz, de nem kizárt, hogy a IV-ből megjelennek szereplők, mert hát El Burro is benne volt az elsőben, aztán meg a III-ban is meg sok más szereplő ugye a III és VCS között. Személy szerint én egy HD-s GTA III-nak is örülnék achikkal meg miegyebekkel.
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 08. 14:34

Nekem kicsit sok volt már ez a Liberty City. Am mi az az achi?

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 08. 15:11

Achievementek... PS3-n trófeák... bizonyos dolgok teljesítése után Achievementet/Trófeát kapsz... pl játszd ki az alapjátékot, vagy szedd le az összes galambot...
Vitára azért nem lesz San Andreas Stories, mert nem nyúlnak vissza ahhoz a mai szinten gagyi grafikához, újra meg nem fogják lemodellezni a 3 várost, a szereplöket meg mindent...
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 08. 15:16

Ja így már értem az achit. Csak a rövidített nevét nem vágtam, csak sejtettem. Pedig ha nagyon ráérnének igazán kidobhatnák a SAS-t :D. Kíváncsi leszek, hogy a 10. évfordulóra vajon milyen meglepi lesz :). Fhu már nagyon várom

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA 5

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 10. 09. 19:56

Nekem van egy olyan teóriám is, hogy Packie lesz a főhős, aki Nikot San Andrearba hívja, a GTA IV sztori integrálása úgy a legegyszerűbb, ha úgy folytatódik, hogy Roman és Kate is halott. Egy biztos, a GTA IV világa elég kidolgozott ahhoz, hogy ne dobják el, hanem tovább építsék. Az is az eszembe jutott, hogy esetleg azért kell ennyit várni a játékra, mert először csak Los Santost tervezték, San Fierrot és Las Venturast pedig csak kiegészítőnek akarták, de úgy döntöttek, hogy mégis egybe teszik őket. Akkor még az Agent megjelenés is belefér.

Lezárt