GTA Budapesten

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Estilo
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:16
Tartózkodási hely: Los Santos, SA

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Estilo » 2011. 11. 04. 14:17

Igen, ez tény hogy volt GTA London, de ne legyen mégegyszer Angliában....
"Everybody lies..." House M.D.

Dell Inspiron 7520 SE, Intel Core i7-3612QM, 12GB RAM, AMD Radeon HD 7730M 2GB

NikitaDragovich

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 04. 15:29

Igen azt én is tudom, hogy volt GTA London csak úgy értetem, hogy többé már ne legyen GTA London!

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 04. 23:15

Ez annyira biztos mint, hogy nincs fű az északi sarkon.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 05. 10:27

Hannibal írta:Ez annyira biztos mint, hogy nincs fű az északi sarkon.
Attól függ, hogy milyen fűre gondolsz.

Az offot félretéve, én nem lövöldöznék a parlamentben. Gyönyörű épület, kár lenne érte. Meg azért a pálcikákból készült makettért is.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 05. 12:09

Minden féle fűre mivel az északi sark egy nagy jégtakaró és nem tud semmi kinőni a jégből hóból - főleg hogy nyáron majdnem az 1/3 elolvad ;)

és tényleg ne a parlamentet bántsátok mert még az szimbolizálja a magyarság nagyságát aki volt már tudhatja hogy kb 10 méterenmként van egy nagy Magyarország címer és undorító hogy a sok majom nem hogy a külföldi magyarokért nem tud semmit csinálni hanem még a csonka országbeliekkel sem törődnek. Ezeket a politikusokat én is szívesen le GTA-nám. :twisted:
Nobody fucks with my family!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 05. 12:11

én is csak azokat
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 05. 12:22

Én nem lőném szét a parlamentet mert nagyon szép egyszer voltam már ott! Csak a politikusokat le GTA-znám! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 05. 14:15

A politizálást légyszi kerüljük.

Benes
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 19:16
Tartózkodási hely: Nyárasd, Szlovákia

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Benes » 2011. 11. 12. 23:45

Hannibal írta:Minden féle fűre mivel az északi sark egy nagy jégtakaró és nem tud semmi kinőni a jégből hóból - főleg hogy nyáron majdnem az 1/3 elolvad ;)

Maybe weed?


Egyébként ha nem is egy különálló GTA rész, de egy magyarok által készített mod-nak tudnék örülni :D
A szlovákiai magyarok humortársadalmának egy ismeretlen képviselője vagyok :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 20. 15:07

Cube Head írta:budapesten semmi eély sincs gta-ra mI?
hogyne lenne? közelebb van mint gondoltuk,kiszivárgott néhány kép,ami egy közép-európai gta-ra utal,vajon Budapest szerepet kaphat a franchise-ban?

http://aztadom.co/fun/3283914
It's all down south now.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 09. 20. 16:22

Nagyon vicces :P

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 20. 18:21

TheGTAKING írta:Szerintem semmi esély GTA Budapestnek :D ,de miért akarjátok ennyire szétlőni a Parlamentet?
Szerintem se.

Ha már itt tartunk, miért pont "GTA HUNGARY" ? Van annyi más ország, ami "jobb" és sikeresebb, mint mi... Franciaország, Spanyolország... Mondjuk Spanyolországban megnéznék egy GTA-részt :) Vagy egy spanyol ajkú D-amerikai országban.
Én nem is nagyon akarnék Mo-n játszani. Amerika környezetébe ez a játék sokkal jobban passzol. Londonba pedig én igenis visszamennék. Szeretem azt a várost, és szerintem megérdemel egy kidolgozottabb, újabb rész helyszínét. Mert most GTA 2... Felülnézetes könyörgöm.. :D Hiába egyezik meg benne csomó látványosság, meg nevezetesség, azért már egy GTA 3-hoz egyáltalán nem hasonlítható. Szóval megnézném.

Ui: Politizástól független: Én véginézném, ahogy felrobban a Parlament, vagy éppen a FIB lefoglalja, esetleg valami létfontosságú drogcempészet központjává válva kellene benne lövöldözni (lásd: GTA IV--> Múzeumos küldi [nem tudom a nevét]).. Pont amiért szép, azért lenne tök király szétlövöldözni.


Más részekben is kell szép házakban öldökölni, mégsem mondta senki, hogy "ne itt már, ez egy szép épület". Most csak azért mert az a Parlament, attól ott nyugodtan lehetne ilyeneket, de nem is barátkozom meg a gondolattal, mert én nem akarok Mo-n játszódó GTA-t.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 20. 19:39

Luszie írta:
TheGTAKING írta:Szerintem semmi esély GTA Budapestnek :D ,de miért akarjátok ennyire szétlőni a Parlamentet?
Szerintem se.

Ha már itt tartunk, miért pont "GTA HUNGARY" ? Van annyi más ország, ami "jobb" és sikeresebb, mint mi... Franciaország, Spanyolország... Mondjuk Spanyolországban megnéznék egy GTA-részt :) Vagy egy spanyol ajkú D-amerikai országban.
Én nem is nagyon akarnék Mo-n játszani. Amerika környezetébe ez a játék sokkal jobban passzol. Londonba pedig én igenis visszamennék. Szeretem azt a várost, és szerintem megérdemel egy kidolgozottabb, újabb rész helyszínét. Mert most GTA 2... Felülnézetes könyörgöm.. :D Hiába egyezik meg benne csomó látványosság, meg nevezetesség, azért már egy GTA 3-hoz egyáltalán nem hasonlítható. Szóval megnézném.

Ui: Politizástól független: Én véginézném, ahogy felrobban a Parlament, vagy éppen a FIB lefoglalja, esetleg valami létfontosságú drogcempészet központjává válva kellene benne lövöldözni (lásd: GTA IV--> Múzeumos küldi [nem tudom a nevét]).. Pont amiért szép, azért lenne tök király szétlövöldözni.


Más részekben is kell szép házakban öldökölni, mégsem mondta senki, hogy "ne itt már, ez egy szép épület". Most csak azért mert az a Parlament, attól ott nyugodtan lehetne ilyeneket, de nem is barátkozom meg a gondolattal, mert én nem akarok Mo-n játszódó GTA-t.
A ratyi csigaevőknél? Még csak az kéne... Eddig szimpatikus voltál...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 20. 20:14

Hát istenem. :D Bár utólag belegondolva, a franciáknak nagyon "b*zis" (szerintem) az akcentusuk, szóval szerintem halál röhögném magam, ha francia karakterek lennének a játékban, elég nevetséges lenne..

Spanyolország.. az viszont elég príma. :) Eddig is voltak a GTA részekben spanyol szereplők..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Budapesten

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 21. 14:26

Rockstar69 írta:A ratyi csigaevőknél? Még csak az kéne... Eddig szimpatikus voltál...
Meglehetősen primitív, rasszista megszólalás volt ez. Mi bajod van a franciákkal? Miért lenne jobb mondjuk egy magyar helyszín, mint egy francia?
Van valami személyes tapasztalatod a franciákkal kapcsolatban, vagy valami ezerszer elhasznált és teljességgel alaptalan sablonnal állsz elő?! Igen, azzal.
Egy francia nem "ratyi", legalábbis nem "ratyibb", mint mondjuk egy magyar, egy angol, egy német, egy norvég, vagy egy amerikai.
Ennyit a személyes véleményemről.
Luszie írta:Hát istenem. :D Bár utólag belegondolva, a franciáknak nagyon "b*zis" (szerintem) az akcentusuk, szóval szerintem halál röhögném magam, ha francia karakterek lennének a játékban, elég nevetséges lenne..

Spanyolország.. az viszont elég príma. :) Eddig is voltak a GTA részekben spanyol szereplők..
Hát nem tudom, szerintem van egy különbség a francia és az amerikaiak szerinti francia akcentus között :) De azért tény, hogy mivel amerikai a játék, ezért ők is diktálják a szabályokat. Szerintem nem lenne jó egyetlen USÁn kívüli ország sem, maximum valamelyik lentebbi. Max :).

Aztán meg a MO kérdés. Szerintem kifejezetten röhejes lenne egy MO -n játszódó GTA. Elrabolsz egy égszínkék buszt, és a kátyús utakon menekülsz a rasszista rendőrség elől? Jól hangzik :D
Guess who's back!

Válasz küldése