Bug-ok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 29. 21:19

Luszie: én is így vagyok vele,de nem csak a GTA-k terén,hanem az összes játéknál ami megvan....végigviszem és utána megunom....

Nem akarok offolni,de a VC-t is amikor kivittem akkor 1-2 hónapig nem játszottam vele,aztán visszatért a kedvem és most megint meguntam xdd

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 21:25

Ez is off: Ha végig toltad a IV-et meguntad? Nem csoda! Vajon miért..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 30. 08:21-kor.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 29. 23:06

Olvastam, hogy az elején nem szívesen fogadtátok a témát. Szerintem nem rossz, és van helye a fórumon. Mint látjátok, ti is tudtok ide miről írni. :)

A GTA IV-ben egyébként nem minden hintánál működik ez a bug, csak a Broker-iben és abban, ami Alderney déli részén van. Bohan-ben is vannak, és Alderney északi részén is, de azt hiszem, utóbbiak közül egyiknél sem működik a trükk.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 30. 12:46

Visali írta:Olvastam, hogy az elején nem szívesen fogadtátok a témát. Szerintem nem rossz, és van helye a fórumon. Mint látjátok, ti is tudtok ide miről írni. :)

A GTA IV-ben egyébként nem minden hintánál működik ez a bug, csak a Broker-iben és abban, ami Alderney déli részén van. Bohan-ben is vannak, és Alderney északi részén is, de azt hiszem, utóbbiak közül egyiknél sem működik a trükk.
Kösz :) legalább valaki egyetért a témával.
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 30. 13:38

Én sem baszakodtam veled. Ha nem is a legjelentősebb topic, de megfér itt. Mióta itt vagyok az oldalon, számtalan topic lett létrehozva, de sohasem szóltam meg egyiket sem. Pedig volt amelyik kevésbé tetszett. Úgy látszik én ilyen vagyok, tőlem aztán... Meg az nem az én dolgom, hogy eldöntsem melyik topicnak van itt haszna, értelme, vagy nincs. Egyépként szerintem mindenki megvédené a topicját, ha kritizálnák azt. Volt már példa rá, nem egyszer, hogy kisebb szócsaták alakultak ki emiatt.
Persze attól véleménye mindenkinek lehet, nekem ez volt.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 30. 13:59

bodom26 írta:Én sem baszakodtam veled. Ha nem is a legjelentősebb topic, de megfér itt. Mióta itt vagyok az oldalon, számtalan topic lett létrehozva, de sohasem szóltam meg egyiket sem. Pedig volt amelyik kevésbé tetszett. Úgy látszik én ilyen vagyok, tőlem aztán... Meg az nem az én dolgom, hogy eldöntsem melyik topicnak van itt haszna, értelme, vagy nincs. Egyépként szerintem mindenki megvédené a topicját, ha kritizálnák azt. Volt már példa rá, nem egyszer, hogy kisebb szócsaták alakultak ki emiatt.
Persze attól véleménye mindenkinek lehet, nekem ez volt.
;)
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 30. 21:30

:lol: Tényleg jó a hintás bug! :D A Comet-tel repültem a legnagyobbat. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 30. 21:41

Mondtam én! :D
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 30. 22:34

Kösz a tippet! Jót mulattam! :)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 12. 02. 19:24

GTA VC-ben mindig előfordul ez: a tűzoltós küldetésnél minden lángoló kocsi áll. Ez még normális, na de most jön a bug, a 3. szinten a kocsi nem az hogy közlekedik, hanem egyenesen száguld :S Hát ja lángoló kocsival nagyon biztonságos nem betartenia a KRESZ-t

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 19:38

SA-ban meg olyan bug van hogy ha felrobban melletted egy kocsi, és az mellett közvetlen van egy kocsi, akkor nem biztos hogy második felrobban, már többször is jártam így, bár SA-ban van egy pár bug.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 20:14

Pláne, ha írott a játék. Akkor van csak sok.
De túl jó az a játék, hogy ez érdekeljen. Bár azt nem tudom, hogyha eredeti akkor mennyire bug-os. Annyi bisztos nincs benne, mint a fake testvérében.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 03. 15:06

Az eredeti is eléggé bugos. Nálam tegnap SA-ban nem egy bug volt abban a 2-3 órahosszában amiben játszottam vele. Pl. mikor Ceasar megkér ,hogy fotózz le néhány embert (most nem fogom kikeresni a küldetés nevét, de aki már vitte végig a játékot, az tudja hogy még az elején van.) Ott Angel Pine-ban tudjátok...:) Szóval, nagyon kevés életem volt, és mielőtt csináltam volna a küldit -tehát belementem volna a "piros aurába"- azelőtt bementem egy Cluckin Bell-be kajolni, és ugye mivel Ceasar velem volt, így kint várt.. De mikor kijöttem nem jött velem, csak ott állt a Cluckin Bell bejárata előtt, és hiába szálltam be a kocsijába, nem jelezte ott nekem a piros aurát, csak írta hogy hova menjek.. Már úgy voltam vele, hogy betöltök egy előző játékállást.. de mondom, oké.. megpüfölöm hátha megmozdul.. se kép-se hang.. Aztán elütöttem és végre megjavult. :D

Szóval vannak ebbe érdekes dolgok, de már nem ez az első alkalom. Akkor mondjuk frusztráló tud lenni, mikor vagy 10 percig tart csak a helyszínre elkocsikázni.. mint pl itt, mert ugye maga SA akkora meg olyan komplex utak vannak benne, hogy azért hosszú a dolog. San Fierro-ból menj el a térkép másik felébe, úgy hogy először elmentél Ceasar-hoz aki a térkép másik felébe van.. :@ Borzalom.. és utána még ilyen "ínyencségek" fogadnak. Pedig még csak olyan 25-30 küldit csináltam meg, de nem ez az első bug amit észrevettem.. Na mindegy.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 03. 15:34

Akkor képzelheted mennyi volt az írottban.
Arra a Ceasar-os küldetésre én is emlékszem. Az egy olyan küldetés volt, hogy lehetőleg egyben kellett a A - B pontba eljutni egy konkrét autóval, pedig csak fotózni kellett pár egyént. Tényleg idegesítő volt az a nagy távolság. Vagy nem is a távolság, hanem, hogy így oldották meg azt a küldetést. Én általában mire odaértem volna, teljesen hazavágtam a kocsit. XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 03. 15:55

Én egyetlen hatalmas bugot írnék a sorozat kárára, hogy azt mindenképp javítsák ki:
Ha hátranézek a kocsimat vezetve, ajd visszanézek ne töltsön már be elén egy halom kocsit, amikor kilóméteres távolságban senki se volt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése