Bug-ok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 21. 17:56

A másodiknál San Fierro belvárosára gondoltál, az az épület a valódi San Francisco-ban is ott van. Azzal a buggol én is sokat szórakoztam, sokszor nem ment le 5%-nál több életem. És van néhány olyan bug, ha jó esel, akkor a max magasságból is túléled sebződés nélkül. De ahhoz tényleg nagyon szerencsésnek kell lenni, nekem csak 2-3 szor sikerült.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 03. 30. 11:21

Nekem volt egy olyan bugom a San Andreas-ban, hogy kiszálltam a kocsiból és CJ lába eltünt a földben és nem bírtam mozogni. Ez előfordult még a Liberty City Stories-ben is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Zider20g
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. 02. 06. 16:39
Tartózkodási hely: Internet

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Zider20g » 2014. 06. 15. 17:54

Nesztek bugok :)
https://www.youtube.com/watch?v=WS4TRtYMe8E
Továbbá itt van ez a sorozat ami föleg inkább vicces de mutatnak benne hülye A.I.-t meg fizika szarságokat :)
https://www.youtube.com/watch?v=KCXmNyjYBs8
Még hogy hibátlan a vc majdnem... :)
https://www.youtube.com/watch?v=dLZ-uzgNJUY
"Those alien bastards are gonna pay for shooting up my ride!"
-Duke Nukem-

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 18. 12:19

Egy napot játszottam GTA2-vel és nem tudom, hogy ez bug volt-e, vagy csak a demo verzióját töltöttem le, de amikor mentettem a templomban, elmondta a kis mondandóját utána kiléptem a játékból. Később amikor visszaléptem, hogy vigyem tovább, nem volt meg az előző mentés, hanem újra kellett kezdenem. Másik bug a Liberty City Stories-ben volt, hogy amikor még csak Portlanden jártam, le volt zárva a másik két városrész. A metróval persze át lehetne jutni, de az le volt zárva vasráccsal. Egyszer amikor a városban motoroztam, véletlenül lerepültem a metró lépcsőjén neki a rácsnak és valahogy átestem rajta. Utána vissza már nem tudtam menni, de a motor is velem együtt jött. Ezután gondoltam akkor megnézem a várost és egy motor csónakkal visszajöttem. :D Ha úgy nézzük ez egy segítő bugnak is jó volt, mert összeszedtem az erősebb fegyvereket Stauton island-en. Meg volt még egy nagyon érdekes bug. San Andreasban mentem kocsival mint az őrült és hát felborultam. A régebbi GTA részeknél ha felborul az autó, akkor kigyullad, de itt nem történt semmi, még csak egy kicsit sem füstölt. A másik SA sztorim, Los Santos feletti vidéki utakon mentem, kigyulladt a kocsim egy ütközésnél, kiugrottam belőle, a kocsi meg egy lejtős úton lerepült és felrobbant, de a roncs a levegőben maradt. Sajnos ezt nem tudtam lefotózni, mert addigra eltűnt. A következő bug Multi Theft Auto-ban történt. Menetem az új autómmal és lefékeztem, mert elém jöttek. Utána amikor elment a másik gyerek, nem ment semerre az autó. Nyomtam a gázt, de nem ment sehova és tolatni sem bírtam. A kormány működött, de a gáz nem. Kiszálltam, kicsit toltam az autón és utána már tudtam is menni a dolgomra.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 07. 27. 12:06

Lekaptam egy bugot a San Andreas-ban:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140727/ ... es.hu_.jpg

Monstertruck-al idéztem elő, úgy, hogy ráhajtottam az elejére. Eredetileg annak kellett volna történnie, hogy az autó felpattan, de ez lett belőle.
Remélem jó lett. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
sidofan01
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. 06. 21. 10:12

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: sidofan01 » 2018. 06. 21. 15:44

GTAV-ben találtam múltkor egyet:
Épp Chop-el mentem játszani, és amikor kiszállt a kutya, nem csukódott be az ajtó.
Odamantam, hogy becsukjam, de amikor becsukódott egy kattanás, és mitha egy rúgó kinyitotta volna az ajtót.
Hazavittem Chop-ot, kiszállt és megpróbáltam újra becsukni, de akkor se akart.

Válasz küldése