Bug-ok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 03. 15:58

Bodom, én is. Meg nem is lenne olyan messze, csak olyan kacskaringós utakból áll az a része a térképnek, hogy valami katasztrófa.

Engem a távolság is idegesített. xD Persze hogy akkor jött a legtöbb kamion, mikor nekem vigyázni kellett a kocsira... de hát így volt a nem sokkal előtte levő inasos küldivel is, mikor egy figura kocsijába drogot kell csempészni.. Ameddig nem kellett vigyázni a kocsira, addig alig van kocsi az utakon, aztán mikor már mentem visszafele időre, és ugye ha baja van a kocsinak akkor mehetsz vissza a garázsba de akkor már tuti hogy nem érsz vissza. Akkor jött a legtöbb kocsi, a villamos, köd lett. Minden baja volt a játéknak.. Ott is bénáztam egy sort. Ilyen kis béna küldetéseken ülök vagy fél-háromnegyed órákat. Pedig maga a küldetés kivitelezése az ilyen 5 perc volt ez esetben. Jó, hát a Ceasar-os küldetésnél meg maga az odaérés is volt 1 óra XD de már teljesen mellékes mert megcsináltam. Most Woozie-val szórakozom, szereti megölteni magát szegényem.

Igen, írottan is megvolt, mivel gépre inkább letöltöttem :) Ott már nem emlékszem rá, hogy mennyi bug volt, de biztos több. Már ha alapból abból indulok ki, hogy a most gépemen levő GTA III-ban amit letöltöttem nincs rádió XD Hiába váltogatom nincs benne hang, a VC-nél is van valami furcsaság, de 0 ft-ért teljesen jó.

Kiscserko: Én SA-ban azt birom, bár ez nem bug, csak olyan fura.. Hogy úgy mennek az emberek mintha fel lennének gyorsítva. Mármint az autókkal. Megy az egyik sávba, és olyan hirtelen berántja a kormányt, mintha beírnád rá a "jó kezelhetőség" kódot. Kicsit elmozdítja a kormányt az előttem levő és a kocsi bevenne egy hajtűkanyart is. Itt még nem valami realisztikus a forgalom sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 12. 03. 16:13-kor.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 03. 16:11

Igen eszméletlen kanyargós volt, meg szerpentines. Néha próbáltam csalni, de nem nagyon jött be. Az bisztos, hogy nekem is voltak kaotikus lefolyású küldetéseim. XD Néha az agybaj környékezett. Amúgy, de jó, hogy említettél pár küldetést! Jó volt nosztalgiázni.

Kiscserko: Szerintem ez a jelenség marad, bár a IV-ben már kicsit jobb volt. Reméljük az V-ben javítanak rajta.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 03. 16:16

Én a IV-ben ezt nem igazán tapasztaltam.

Én ott ahol van az a nagy kacskaringózás
(lásd: http://kepfeltoltes.hu/view/121203/sama ... es.hu_.jpg )
ott mindig leugrattam, és általában a kocsi meg is murdelt egy az egybe. :D De legalább nem kellett végigmennem rajta..
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 03. 16:23

Igen pont ott ugrattam le én is! Nekem nem mindig jött össze! XD
Az autóval volt a baj. Túl "lapos" és széles volt. Vagy a kerekein gurult tovább, vagy a fejetetejére állt. Köztes nem nagyon volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 04. 08:08-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 04. 00:49

Luszie: Ha jól emlékszem ott van az a bug, ahol bele lehet menni a sziklába, és rövid zuhanás után valahova elteleportál. Hú de sokat szórakoztam vele, így még a körözés is eltűnt :D

Ma nosztalgiáztam pár órát a Gta Iv-el (egy ideje saját erőmből próbálom felfedezni a galambokat, már van 50 valahány, ezt csináltam ma is), és újra MEGTÖRTÉNT! Borzalmas, megyek a luxuskocsimmal, nézem, előttem üres az út, hát hátranézek, hogy lássam előről is a kocsit, majd amint előrenéztem már egy minibusz hátsaja felé mentem, aztán nem volt túl jó a fék, így "kicsit" behorpadt az autóm eleje. Ennyit a gyönyörködésről. Ez nagyon remélem, nem marad benne a sorozat ismertetőjeleként. Bár szerintem egy ideig úgyse azzal fogok foglalkozni az V-ben.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 04. 08:37

Igen, mint írtam a GTA IV-ben is benne vannak ezek a véletlenszerűen betöltött járművek. Talán valamivel jobb a helyzet, mint a San Andreas-nál, mert ott, ha álltam egy helyben, és egy pillanatra elfordítottam a kamerát, és aztán vissza, vagy hirtelen ott lett a semmiből egy jármű, vagy ha az egyik pillanatban még jelen volt, a másikban már eltűnt. A IV-nél álló helyzetben lévő járműben, talán már nem nagyon fordult ez elő. Viszont amit mondtál, hogy mész az úton, előtted semmi, aztán egyszer csak puff! seggbepuszilsz valakit. Na ez még van. Ha megfigyelted, egy olyan is van, hogy mész gyalog az úttesten, a menetirány szerinti jobb oldalon, szemből nem jönnek autók, mert azt látod, de a hátad mögött hirtelen feltűnik akár három is, pedig az előző pillanatban még abban a sávban sem volt egyetlen autó sem amíg a szem ellát.
Szóval ez így van megoldava már régóta. De mindenképpen van némi javulás. Szerintem az V-ben is hasonló lesz, de talán javítanak még rajta.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 04. 15:44

Kiscserko írta:Luszie: Ha jól emlékszem ott van az a bug, ahol bele lehet menni a sziklába, és rövid zuhanás után valahova elteleportál. Hú de sokat szórakoztam vele, így még a körözés is eltűnt :D
Én nem emlékszem erre, legalábbis még nem találkoztam vele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 04. 16:16

Sajnos nem tudok mutatni róla videót (pedig kerestem, és régen is videó alapján találtam meg), de PS2-őn működik az biztos. Ott ahol kanyarodik el az út, ott épphogy bal felé a sziklába a lehető leggyorsabban kell belemenni kocsival/motorral. Ha nem sikerül, akkor próbáld újra, vagy gyorsabban, vagy nem pontos a helyed. Az út mellett balra 3-5 méterre kb.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 24. 21:06

Sajna nem én kaptam le a képet(pedig jó lett volna) de attól még megkérdezhetem hogy nektek volt e már ilyesmi?
(Ez nem mod hanem bug,és pc platformról.)
Behalsz
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 25. 08:41

Szerintem ez nem bug hanem nem bírja a géped :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 25. 10:11

:) Mint már írtam "Sajna nem én kaptam le" :)
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 25. 10:15

Ja bocs, nem olvastam át rendesen. Akkor sem bug szerintem, hanem az illető gépe nem bírja a játékot.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 01. 09. 10:51

lackoka írta:Sajna nem én kaptam le a képet(pedig jó lett volna) de attól még megkérdezhetem hogy nektek volt e már ilyesmi?
(Ez nem mod hanem bug,és pc platformról.)
Behalsz
Igen egyszer ez velem előfordult, csak Roman lett zombifejű. Akkor valami ilyen képet vághattam: :shock: Mondom Jajj, mennyé' innent, aztán gyorsan eltekertem az intrót. :P

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 09. 11:20

Velem még ilyen nagy bug nem fordult elő a GTAIVben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Bug-ok

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 06. 19. 13:39

Én tudok egy pár érdekes bug ot san ban pontosabban 2-őt amiről nem hiszem hogy hallottatok
1.Ha bemegyünk egy bárba ahol lehet biliárdozni ott lőjük fejbe a csávót az asztal tulsó feléről
valami erős fegyóval mondjuk m4 el.Aztán mint láthatjuk a csávó miután meghalt feltartja a kezét pár másodpercig majd ősszeesik. Képet is csatolnék csak nyárra odaadtam egy havernak a san-t
2. Los santos belvárosában van egy nagy nyújtott háromszög alakú épület mely tetejéről le lehet ugrani.Ha leugrunk és az épület oldalához szorítjuk magunkat mikor földetérünk nem halunk meg csak egy kevés életerő (asszem 30 35 százalék körül) jön le de nem halunk meg.Vigyázat nem mindig jön be a bug csak néha de a legtöbbször sikerül kb.:5 próbából 1 nem sikerül

Ennyi. :D
Michael fején ugrálok!

Válasz küldése