Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 03. 04. 17:53
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
A Gta sorozat hosszú idöt bejárt.Voltak jó élmények és rosszak.De vajon miért szeretjük a Gta-át

Jellemzök:

-Tartalmas
-Open World=Nyitott világ
-Hatalmas tér=Nem mindig
-Egyben egy lövödözös

-Egy autós
-Változatos
-Felfedezès

Kell még több????
  • 2017. 03. 04. 18:45
Luszie
Mackós
Kell még több?
igen, kell...

Az értelmetlen új topicot meg köszi.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 03. 05. 00:34
NikitaDragovich
Törzstag
Jól van, na! :D Csak most talált rá erre az oldalra. Ő még csak újonc. Nem várhatjuk el tőle, hogy mindent tökéletesen tudjon. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 03. 05. 13:17
dani.szentgali
Fejvadász
Persze. Bár lehet, hogy direkt nyitotta ezt a topicot. Amúgy nem biztos, hogy akkora hülyeség ez a topic. Persze elfért volna a GTA Sorozat általános társalgójában is, de ilyen topic még konkrétan nem volt, amiiben arról diskuráltunk volna, hogy ki miért szereti a GTA-t. :) Mondjuk ez lehet tök egyértelmű is, de lehet, hogy nem az. Szóval nem teljesen biztos, hogy totál hülyeség ez a topic. Én megvárom egy adminnak vagy moderátornak a véleményét is, mielőtt teljesen leszólnám ezt a topicot. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan