Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 23. 13:18

Sehol. Sajnos a GTA IV-ben még nem lehet visszanézni a képeket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 07. 03. 14:05

kösz, így utólag is :D Amúgy azt nem tudod esetleg, hogy miért fagy le a TBOGT, amikor Lusis-szal célzok? Lefagy, majd kidob a játékból... X( X( X(
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 03. 18:51

Nem tudom, én PS3-on játszok, hülye vagyok az ilyenekhez. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 19. 13:40

Mivel nem szeretem nyugodtan leélni az életemet problémák nélkül, ezért elhatároztam, hogy az EFLC -t is leszedem. Miért is ne, nem?
Na mindegy, ugyanaz a probléma jelent meg természetesen, csak most már tudtam, hogy mit kell csinálni az egésszel, szóval gondoltam, hogy könnyű lesz. Hát ja, simán megkaptam az aktiválási kódot, az aktiválás sikeres is volt, de az első panel (ami az aktiválás sikertelenségét hirdeti, és ahonnan továbbmehetek a manuális aktiválásra) még mindig ott volt. Lecsuktam, leokéztam, hogy ezzel megszakítom az aktiválási folyamatot (ugyanezt csináltam a IV esetében is, és ott nem volt probléma, a terméket különben is aktiváltam már egyszer). Itt már elméletileg csak annyit kellett csinálnom, hogy elindítom az EFLC -t, ott pedig már nincs probléma. Az első meglepetés akkor ért, amikor a játék nem jelent meg se az asztalon, se a tálcán, csak a Start menüben, de inkább akkor lepődtem meg, amikor az elindítás után megint aktiválni akarta magát. Mondtam, hogy jó, ha így akarja csinálni, akkor legfeljebb még egyszer aktiválom manuálisan. Nem.
Hiába kattintottam a manuális aktiválás gombjára, csak azért sem akarta megnyitni nekem. Gondolom elhatározta, hogy nem pörgetem még egyszer végig a TLAD -ot. Holnap megint megpróbálok végigmenni rajta, feltelepítem újra a játékot, és nagyon gondosan-pontosan követem az utasításokat.
Addig is, van valakinek ötlete arról, hogy mi volt a probléma?
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 20. 19:43

Szerintem írj a Rockstar Supportnak. Biztos, ami biztos.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 13:17

Sziasztok!

Lehet, rossz helyre írom, de mivel nem találtam ezen fórumtémán belül általános társalgót, ugyanakkor a kérdésem mindkét játékra vonatkozik, így végül úgy döntöttem, ide teszem ki a kérdésemet jobb híján. Szóval a kérdésem, hogy a két epizód összesen kb. mennyi idővel toldja meg a teljes játékidőt. Mármint nem a GTAIV-ét, hanem hogy a két epizód összesen milyen hosszú, ide értve a sztorikat, mellékfeladatokat, küldetéseket és a többit. Bocsi, ha hülye kérdés, meg nyilván számadatokat találok róla a neten, csak tervezem bepótolni a játékokat és nem tudom, megérik e. Az elsődleges szempont persze inkább a hosszúságuk és a tartalmuk, hogy azok, akik tolták őket, elegendően hosszúnak érezték e a két programot a fentebbi szempontok szerint, vagy nem.

Köszi a segítséget előre is! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 14. 16:34

Hát, bevallom, nem emlékszem "pontosan", de mindkét rész rövid. Néhány órás a story, a 100% sem több 10-12 óránál.
Ennek ellenére megéri, új szint visznek a fő történetbe, illetve hangulatos mindkettő önmagában is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2020. 05. 14. 17:01

Nekem azok a küldetések tetszettek EfLC-ben, amik a GTA IV-ben is voltak, csak itt másik szemszögből élhettük át. Meg nem mondom mennyi ilyen van, de emlékszem, hogy van.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 14. 17:13

Igen, nekem is azok tetszettek a legjobban. Mindkét DLC-ben van nagyjából 3-4 ilyen küldetés.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 14. 21:34

Huszon pár küldiből áll mindkét játék, de simán megéri. Meg nem tudom, hol akarod bepótolni, de PC-re úgy tudom már csak a Complete Edition van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 15. 10:21

Köszi a válaszokat mindenkinek!
Luszie írta:
2020. 05. 14. 16:34
Hát, bevallom, nem emlékszem "pontosan", de mindkét rész rövid. Néhány órás a story, a 100% sem több 10-12 óránál.
Ennek ellenére megéri, új szint visznek a fő történetbe, illetve hangulatos mindkettő önmagában is.
Ja, sejtettem hogy nem túl hosszú egyik sem, csak azért a biztonság kedvéért mégis megkérdeztem. :)
totyak írta:
2020. 05. 14. 17:01
Nekem azok a küldetések tetszettek EfLC-ben, amik a GTA IV-ben is voltak, csak itt másik szemszögből élhettük át. Meg nem mondom mennyi ilyen van, de emlékszem, hogy van.
Ja, korábban asszem én is láttam videókon, hogy nagyon sok az átfedés, pl. a Three Leaf Cloverben Luis is a bankban volt, amikor Nikóval kiraboltuk. Ezek biztos érdekes, csak mivel tudtam, hogy rövidek a DLC-k, így pedig akkora extrát nem jelentenek, így eddig úgy voltam vele hogy jobb, ha kihagyom.
Rockstar69 írta:
2020. 05. 14. 21:34
Huszon pár küldiből áll mindkét játék, de simán megéri. Meg nem tudom, hol akarod bepótolni, de PC-re úgy tudom már csak a Complete Edition van.
Ja, majd egyszer PC-n lesz a pótlás, de gondoltam, hogy már csak az alapjátékkal együtt lehet PC-re beszerezni, ami nem baj, mert az alapjátékot is szerettem és hiányzik, illetve máshogy nem tudnám őket bepótolni amúgy sem, mivel már rég nincs előző generációs konzolom.

Köszi a segítséget, srácok! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 15. 10:39

Neked annyi "pótolnivalód" van, hogy sosem fogsz a végére érni..... :D Azért hajrá.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 15. 11:38

Hát ez talán rád is vonatkozik, elvégre rengetegszer szoktad írni, hogy "na majd ez is ki lesz játszva egyszer", szóval pacsi. :D De ja, tagadhatatlan hogy sokszor írom ki, hogy van még jó pár pótolnivalóm. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 15. 11:54

Én nem akarok egyszerre 200 játékot kitolni. :D bakancslistán van egy néhány...de ezek sokszor tolódnak.

A IV-et én egyébként PS3-on tolnám ki. Ott nincs probléma a gépigényből.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2020. 05. 15. 13:11

Luszie írta:
2020. 05. 15. 11:54
Én nem akarok egyszerre 200 játékot kitolni. :D bakancslistán van egy néhány...de ezek sokszor tolódnak.

A IV-et én egyébként PS3-on tolnám ki. Ott nincs probléma a gépigényből.
Akinek még ma is olyan PC-je van, ami nem futtatja rendesen a GTA IV-et, annak szerintem felesleges a PC játékra. Nincs annak már olyan komoly gépigénye, a patchek is sokat javítottak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése