The Lost and Damned

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
NikitaDragovich

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 02. 12:16

Azt nem tudom, hogy minek kelletek Jimnek a motorok lehet, hogy eladja őket és ilyenkor érkeztek meg az FBI-osok és Jimet fenyegették és majd megkel őket ölni. Úgy látszik a motorok miatt fenyegették Jimmet.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 24. 17:31

Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 25. 14:39

Luszie írta:Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
A lefűrészelt csövű shooti szerintem is szar. Használhatatlan. Pontatlan és csak 2 töltény fér bele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 25. 14:42

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Nagyon tetszett. A motorosbandák, a bandázások, hogy Johnny ujjat húz Ray-el..:D Az ex... Minden:D
Szinte jobban tetszett, mint a fő rész. Van pár negativuma viszont. PL: hogy írtó rövid. Unatkoztam , és gondoltam ujrakezdtem.. 30 küldetés sincs benne, ha jól tudom, és egyik sem nehéz. Szóval folyamatosan ott ülsz előtte, és 2 óra múlva garantáltan Billy-t kell megölnöd. Nagyon rövid sajnos :( Egy hasonló témájú részt el tudnék képzelni, ami nem kiegészítő. Mert így, hogy csak az lett belőle, elhiszem hogy nem fektettek rá akkora hangsúlyt.

Az új fegyverek közül a pisztoly tetszett, viszont a fűrészelt csövő shotgun szerintem egy nagy rakás k*ki.:D Mondjuk kinek mi...

Szerk: Tetszett még nagyon, hogy a motrok kezelhetőségét megváltoztatták erre a részre. Míg a sima GTA IV-ben felülsz egy PCJ 600-asra, mész 30-al, FÉKEZEL IS!! , nekimész valaminek (mert még ígysem birtál megállni) és aztán lemegy fél életed mert 20 m-ert repülsz.:D Ezt nagyon utáltam ott. Itt már jobban lehet nyomni a gázt, nehezebben lehet felborulni akármilyen motorral.
A lefűrészelt csövű shooti szerintem is szar. Használhatatlan. Pontatlan és csak 2 töltény fér bele.
Pontosan így van:D Csak akkor szerettem , mikor motorról kellett emberkéket lelőni, mert közelről biztos halál, mert nagy valószinüséggel eltalálod, akit kell. De am...borzasztó..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 11. 16:54

Cube Head írta:de minek?ha utálják őket, semmisítsék meg a mocikat
Öcsém, ilyen problémád van!
Te mit tennél, ha az ellenSÉGED motorját valahogy el kéne csórni?
Ellopnád, és még pénzt is keresnél az eladással, vagy pedig tönkretennéd? nem mindegy? Az egyikben van plusz haszon, ők meg úgy is elveszítik a motorjukat.
Én a Lostban azt hiányoltam, hogy mikor megszerzed az elnökséget, akkor nem indíthatsz igazi háborúkat, versenyeket, stb. Nem hívhatsz akármilyen Lost -os tagot segíteni. Szerintem nem jó így.
A fegyvereket mind szerettem, főleg a pisztolyt, meg a kétcsövűt, a motorok is pazarok, de azt sajnálom, hogy az alapjátékos ruhát nem lehet felvenni. :(
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 11. 17:25

Szerintem arra ott vannak a "sima" háborúk, meg a versenyek. Mivel eleinte vagy csak vezér, mikor Jhonny még nincs a láthatáron, ill a játék végén, így eleinte csak belevezetnek a bandaháborúk és a versenyek rejtélyeibe, ezért nem hívhatsz össze egyet csak úgy (szerintem). Az meg hogy a későbbiekben sem lehet, miután elimináltuk Billy-t.
Szerintem nem hiányzik a játékból. A Lost banda vezetőjeként nem kötelessége összehívni versenyeket..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 11. 17:53

Luszie írta:Szerintem arra ott vannak a "sima" háborúk, meg a versenyek. Mivel eleinte vagy csak vezér, mikor Jhonny még nincs a láthatáron, ill a játék végén, így eleinte csak belevezetnek a bandaháborúk és a versenyek rejtélyeibe, ezért nem hívhatsz össze egyet csak úgy (szerintem). Az meg hogy a későbbiekben sem lehet, miután elimináltuk Billy-t.
Szerintem nem hiányzik a játékból. A Lost banda vezetőjeként nem kötelessége összehívni versenyeket..
Nem kötelessége, de hívhatna össze; szerintem.
De azért én csak a sima kötetlen motorozásokat is élvezném. Azért a valódi efféle motorosok nem versenyeznek, hanem csak kötetlenül, szabadon és rendszertelenül motoroznak, és csak élvezik. Persze iylen szempontból ez fölösleges lenne, de néha jól esne nekem.
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 07. 11:52

Én olyan érdekességet találtam, hogy 50 banda háború után kapsz grenade launchert a menedékházadba, ez nem tudom, hogy igaz e az egyik fórumban találtam. Ma csináltam meg a 25 bandaháborút és aztán kicsit csodálkoztam, hogy ezek után is lehet banda háborúzni, meg így a 20. harc után már nagyon benehezedett, nem is beszélve arrol, hogy mennyi embert vesztettem. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 07. 11:55

brenor írta:Én olyan érdekességet találtam, hogy 50 banda háború után kapsz grenade launchert a menedékházadba, ez nem tudom, hogy igaz e az egyik fórumban találtam. Ma csináltam meg a 25 bandaháborút és aztán kicsit csodálkoztam, hogy ezek után is lehet banda háborúzni, meg így a 20. harc után már nagyon benehezedett, nem is beszélve arrol, hogy mennyi embert vesztettem. :D
Ez igaz. A 10. 20. 30. 40. és 50. bandaháború után is kapsz fegyvereket a házadba. Utána már nem!
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 07. 12:12

Bezony. Ahogy Rockstar69 mondja. 50 után is vannak, kb úgy végtelen. És már elég nehezek, egy idő után van annyi ellenség, mint a rosseb. De ez egyben fasza is, mert ez már olyan, mint egy kisebb világháború az utcán.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 07. 12:19

bodom26 írta:Bezony. Ahogy Rockstar69 mondja. 50 után is vannak, kb úgy végtelen. És már elég nehezek, egy idő után van annyi ellenség, mint a rosseb. De ez egyben fasza is, mert ez már olyan, mint egy kisebb világháború az utcán.
Hát ha a 25 elég a 100%-hoz akkor inkább a többit kihagyom, mert így is meghaltam néha, és néha úgy, hogy az okos csapattársam a közelembe dobta a gránátot. :D

bodom26

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 07. 12:28

Ha bisztosan nem akarsz meghalni, ne is erőltesd. Elég veszélyes már egy idő után.
Könnyítésképpen én úgy csináltam, hogy hívtam telón yardokat, így egy kicsit lefoglalták őket. Ha másra nem is, terkónak jók voltak. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 07. 14:06

Szerintem "típustól" függ, hogy milyen nehezek.
Én megcsináltam már az 50-t, csak a fegyverek miatt is.
PL. attól függ hogy melyik helyszínen fogadod el a bandaháborút, mert mindig más lesz. Van olyan Alderney-ben is, mikor egy adott helyen tanyáznak, és néha jön 2-3 motoros. Ez a könnyebb verzió. Van mikor mozgó célpontokat kell üldözni, és akkor mikor rájuk lősz, akkor leszállnak, és egyszerre 30 ember elkezd lőni + jönnek folyamatosan autóval meg motorral is, és ha peched van pont egy olyan helyen fogsz ki ahol nuku fedezék, vagy pont lelőnek mire odaérnél. Sokszor jártam így, de ezek szerintem nagyon izgalmasak, úgyhogy csinálgattam őket. :) Okos döntés volt ilyen dologba fektetni az energiájukat.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 01. 17:36

Én igazán szeretem a TLAD -ot, és mindig, amikor újrajátszom rádöbbenek, hogy két ilyen jó játékot ritka egymás mellett látni: GTA IV és TLAD. Két igazi ember a főszereplő, nem pedig gépek. Számomra így van.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 01. 19:45

Igen, nálam is. Bár még csak 2x vittem végig a játékot, azért szívesen végigvinném 3.-nak is, mert bár kevés küldi van, mindegyik izgalmas. Kár, hogy nem csinálták meg hosszabbra. :( Lehetne már egy olyan GTA, amiben a főszereplő valami ehhez hasonló figura, akinek van egy bandája, vagy nem tudom én. Ilyen karakter még nem volt fő részben. Most az V-ben eddig max Trevort tudnám hozzá hasonlítani, de hát ő is max egy őrűlt.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése