The Ballad of Gay Tony

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 25. 14:34

Luszie írta:Hát be kell valljam őszintén, túlságosan nem ragadott magával ez a rész. A téma sem, a kinézet sem.. A rózsaszín leginkább Bernie-re emlékeztetett:D (Mondjuk ez a legkisebb probléma, végülis a Vice City is tiszta rózsaszín volt, azzal mégse volt semmi bajom.)
Az sem tetszett hogy a 24-25 küldiből min. 10-nek volt valami köze a helikopterekhez meg az ejtőernyőzéshez. Lehetett volna változatosabb, hiába ez az egyik ujdonság része a játéknak.
Ami viszont tetszett, hogy legalább oda kell figyelni, hogy mit csinálsz.:D mert igencsak megfingatja az embert némely küldetés. Mondjuk szerintem a Party's Over volt messze a legnehezebb, de volt még 1-2 olyan, amitől szívgörcsöt kaptam.:D
Az új járművek is nagyon jók.. Bátyám csak úgy nézett, hogy miket be nem raktak:D Yusuf autójától kb. elájult.

Örülök,hogy sikerült végigvinnem, de nem egy olyan rész volt, ami maradandó pozitiv emlékeket hagyott volna bennem :D De hát mindegy.

Szerk: Szerintem nagyon rossz ötlet volt tőlük, hogy berakták a %-t a küldetésekre. (Aki nem értené miről beszélek: akkor érsz el egy küldire 100%-ot, ha: te nem sebződsz semennyit, minde ellenfelednek head shoot-ot adtál, a kocsid sem sebződik, és egy bizonyos időlimiten belül maradsz. Azt hiszem ennyi, de lehet van még egy talán..) Na most ezt mégis hogy gondolták?! Hogy lesz majd olyan, aki ezt majd megbírja csinálni? Ne szivassanak már! A Party's Over-t szerintem nem lehet megcsinálni 100%-ra, mert nincs fedezék sehol sem.. Tehát ez nagyon nagy pofátlanság volt a Rockstar-osoktól. Legalább annyit könnyítettek rajta, hogyha kiakasztod a játékot, akkor minden küldetést újrakezdhetsz a telefonodról... Tudták ezek, hogy elsőre úgyse sikerül senkinek a 100%, hanem még szenvedjünk vele. :D Vagy legalább ráhajtanak 80%-ra , és akkor már van trophy-juk.
Én éppen most kezdtem el 100%-ra megcsinálni az összes küldit. Már csak 8 kell. Amúgy annyi könnyítés van, hogy elraktározza az előző eredményeidet. Pl vegyük a Chinese Takeout-ot. Én azt úgy csináltam, hogy először megcsináltam full headshott-al aztán megint újra kezdtem és akkor már a gyorsaságra mentem. A sebződés se gond, mert ha a telefonodból kezded újra add páncélt. Meg csak akkor számolja, ha már az energiádból megy nem a páncélból. Elsőnek én is be voltam szarva, hogy húúú milyen nehéz lesz, de így nem olyan gáz. Mondjuk most a Kibbutz Nuber One-ra elment másfél órám. Ki kellett lőni egy kis rohadékot mi előtt elsüti az RPG-t -_-

Update: Tegnap éjszaka sikerült befejeznem az utolsó küldetést. Most már megvan az összes 100%-ra :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 11:28

Elég nagy szépséghiba mind a két kiegészítő részben, hogy mikor a szaruk üldöznek, ugyanúgy Niko-nak szólitják őket :D pl: "Get out the way, Niko!" Először azt hittem csak behalucinálom, de sokszor van hogy tisztán hallatszik.. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 06. 30. 11:38

A szaruk (direkt vagy véletlen? :D) sosem szólítják a karaktert a nevén, szerintem a f*cker vagy a sicko szót hallottad félre. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 11:55

mátéka írta:A szaruk (direkt vagy véletlen? :D) sosem szólítják a karaktert a nevén, szerintem a f*cker vagy a sicko szót hallottad félre. :D
Véletlen... De komolyan olyan.. O.o Fullra kivehető a Niko :|
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 30. 20:19

Régen én is mindig azt hittem, hogy Niko-t mondanak, aztán rájöttem, hogy az "vehicle". De szerintem nem azt mondja, hogy "Get out the way, Niko!". Valami follower szoktam hallani, az még passzolna is a vehicle-höz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 09:09

Az most bug, hogy éppen lógnék a spanjaimmal valahol, és akkor Yusuf adta sárga autóval jöttem, ami ugye 4 szenélyes.. De Henrique nem száll be a hátsó ülésre. Ez mi?:D:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 09:26

Luszie írta:Az most bug, hogy éppen lógnék a spanjaimmal valahol, és akkor Yusuf adta sárga autóval jöttem, ami ugye 4 szenélyes.. De Henrique nem száll be a hátsó ülésre. Ez mi?:D:D
Gondolom az a baj, hogy hátul nincs ajtó...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 09:30

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Az most bug, hogy éppen lógnék a spanjaimmal valahol, és akkor Yusuf adta sárga autóval jöttem, ami ugye 4 szenélyes.. De Henrique nem száll be a hátsó ülésre. Ez mi?:D:D
Gondolom az a baj, hogy hátul nincs ajtó...

Igen, de attól ülőhely az van. Most így értemét vesztette a hátsó 2 ülés:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 09:55

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
Luszie írta:Az most bug, hogy éppen lógnék a spanjaimmal valahol, és akkor Yusuf adta sárga autóval jöttem, ami ugye 4 szenélyes.. De Henrique nem száll be a hátsó ülésre. Ez mi?:D:D
Gondolom az a baj, hogy hátul nincs ajtó...

Igen, de attól ülőhely az van. Most így értemét vesztette a hátsó 2 ülés:D
Ez GTA, ne várd el, hogy majd előre hajtják az ülést és beszállnak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 10:01

Rockstar69 írta: Ez GTA, ne várd el, hogy majd előre hajtják az ülést és beszállnak.
Pedig pont eztért várnám el, mert ez GTA :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 04. 02:18

Igen, a Yusuf féle kocsiba csak 2 személy fér be, de a sima Super Drop-ba 4-en is. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 15:56

Miért írják azt, hogy ebben az DCL-ben derül ki az elveszett gyémántok holléte?
Persze, az utolsó bejátszásban kiderül, hogy egy hajléktalan találja meg őket a szemét közt, valami irdatlan nagy fatális véletlen folytán, (aki a GTA V-ben benne is van?!) de nem ott hallunk róla először.
Na mindegy, nem is az a lényeg, hanem, hogy a GTA IV-ben az interneten is lehet olvasni arról, hogy egy csövi gyémátokat talált.. Szóval, aki azt ott elolvasta, (mert tud angolul, vagy ismert pár szót a cikkből.) annak már "le volt lőve a poén" a TBOGT-re. Csak sokan azt mondták, hogy csak abba derül ki..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 07. 18:44

Nem hiszem hogy olyan sokan azt olvasgatták. Sokan már a kijátszás után kivették a lemezt és jól eldugták, nemhogy olvassanak még. Nem a legnagyobb siker az alap GTA 4. Persze nem pénzügyi téren
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 07. 18:51

Cube Head írta:Nem hiszem hogy olyan sokan azt olvasgatták. Sokan már a kijátszás után kivették a lemezt és jól eldugták, nemhogy olvassanak még. Nem a legnagyobb siker az alap GTA 4. Persze nem pénzügyi téren
Nyílván, nem is azt mondom, csak hogy akkor nem igaz, amit állítottak.

Hát, igen ez sajnos igaz, hogy nem a GTA IV lett a "legjobb" (mondjuk egyéni vélemény, nálam viszi a pálmát, jobban bejött, mint SA.. Még attól is eltekinve, hogy nem olyan "széleskörűen" játszható)

Viszont, amilyen jó volt SA, attól elég messze volt a IV, még a 2 DLC-vel együtt is, mert azok kb. semmik voltak, és amilyen messze volt, lehet ugyanennyivel az V-t is veri majd, csak ezt még így nem lehet tudni.. :D viszont, ha már Lost Santos, akkor berakhatnának pár olyan dolgot, ami SA-ban is volt.. ááh, de sz*r így találgatni és reménykedni...><
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 07. 19:35

Luszie írta:Miért írják azt, hogy ebben az DCL-ben derül ki az elveszett gyémántok holléte?
Persze, az utolsó bejátszásban kiderül, hogy egy hajléktalan találja meg őket a szemét közt, valami irdatlan nagy fatális véletlen folytán, (aki a GTA V-ben benne is van?!) de nem ott hallunk róla először.
Na mindegy, nem is az a lényeg, hanem, hogy a GTA IV-ben az interneten is lehet olvasni arról, hogy egy csövi gyémátokat talált.. Szóval, aki azt ott elolvasta, (mert tud angolul, vagy ismert pár szót a cikkből.) annak már "le volt lőve a poén" a TBOGT-re. Csak sokan azt mondták, hogy csak abba derül ki..
A gyémántok történetének azon szakaszai derülnek ki, amieyek az alapjátékban fekete foltok maradtak. Pl. kiderül, hogy hogyan jutnak ki a hajóról Tonyhoz, onnan a Lost MC hogyan lopja el, és hogy kerülnek a szemetesekbe, ahonnan Niko összegyűjti. Ezenkívül kiderül, hogy a múzeumi eset után hova kerül a pénz és a gyémánt, amelyet Luis szerez vissza, mivel csak annyit tudtunk, hogy nem Isaacnél van. Így lesz világos, hogy hogy kerül vissza Luishoz és Tonyhoz Gracie visszaadásánál, és hogy miért is lesz olyan mérges Bulgarin.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Válasz küldése