Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 09:55

Nikofan írta:Gamestore-ról rendeltem meg a game-t Xbox-ra Október 11-én. Akkor azt mondták nincs raktáron, írtam már 4 e-mailt, hogy mivan már, de nem válaszoltak :S
Én a helyedbe visszamondanám és megrendelném máshonnan. Ha nem válaszolnak az e-mail-edre hívd fel őket! Vagy csak simán ne vedd át, ha már ilyen köcsögök :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 23. 10:52

Rockstar69 írta:
Nikofan írta:Gamestore-ról rendeltem meg a game-t Xbox-ra Október 11-én. Akkor azt mondták nincs raktáron, írtam már 4 e-mailt, hogy mivan már, de nem válaszoltak :S
Én a helyedbe visszamondanám és megrendelném máshonnan. Ha nem válaszolnak az e-mail-edre hívd fel őket! Vagy csak simán ne vedd át, ha már ilyen köcsögök :D
Lehet az lesz. Tudsz olyan webshopot ahol van raktáron? amiket néztem ott sose volt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 23. 11:26

Gyenge napok vannak...

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 23. 16:52


Nagyon-nagyon köszi. :) Gamestore közbe írt, hogy amit ma írtam levelet csak azt kapták meg, le is mondtam már a rendelést. SuperGamertől megrendeltem.

Kösz megint! GTA legyen veled!

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 24. 18:07

Úgy tűnik szlovákiai Super Gamer már elküldte a csomagot, holnap vagy holnap után érkezik. GameStore még próbált alkudni, de mondtam, hogy csáó. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 24. 18:37

Nikofan írta:Úgy tűnik szlovákiai Super Gamer már elküldte a csomagot, holnap vagy holnap után érkezik. GameStore még próbált alkudni, de mondtam, hogy csáó. :D
Hogy próbált alkudni?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 24. 19:33

Rockstar69 írta:
Nikofan írta:Úgy tűnik szlovákiai Super Gamer már elküldte a csomagot, holnap vagy holnap után érkezik. GameStore még próbált alkudni, de mondtam, hogy csáó. :D
Hogy próbált alkudni?
hogy a sima GTA IV-met beszámolják egy GTA Complete Editionra. Szarabbul jártam volna, mert keveset adtak volna a játékért sztem mert használt ráadásul még fizetnem is kellett volna, hogy felküldjem pestre, mondom nincs üzlet. SuperGamer-rel jobban jártam legkésőbb péntekre küldik a két dlc-t :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 24. 20:03

Nikofan írta:
Rockstar69 írta:
Nikofan írta:Úgy tűnik szlovákiai Super Gamer már elküldte a csomagot, holnap vagy holnap után érkezik. GameStore még próbált alkudni, de mondtam, hogy csáó. :D
Hogy próbált alkudni?
hogy a sima GTA IV-met beszámolják egy GTA Complete Editionra. Szarabbul jártam volna, mert keveset adtak volna a játékért sztem mert használt ráadásul még fizetnem is kellett volna, hogy felküldjem pestre, mondom nincs üzlet. SuperGamer-rel jobban jártam legkésőbb péntekre küldik a két dlc-t :D
Ja...jól tetted!
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 25. 17:39

A Steam-es verziókban miért nem találom ott a kulcsvisszavonó exe-t, mint ahol a PC-sekben van? vagyis találok egyet, de ha elindítom, akkor csak egy másik fájlra hivatkozik, ami meg nincsen.
Vagy a Steam kiadásoknál már nem kell kulcsot visszavonni? Végül is megoldottam, mert lehet letölteni ilyen revoke tool-t hozzájuk, de azért ez így furcsa.

Meg ahogy észrevettem, a Steam GTA IV kulcsot nem fogadja el a Steam EfLC. Viszont a Steam GTA IV kulcs jó a lemezes GTA IV-hez, így gondolom a Steam EfLC is jó a lemezeshez (azt nem próbáltam). Emlékeim szerint a lemezes kiadások kulcsai cserélgethetőek voltak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 27. 16:08

Ma végre megjött az Episodes from Liberty City :) Először megijedtem mert NTSC van a borítóra és a lemezre is írva, de szerencsére lejátsza az Xbox-om (ami ugye PAL-os) :P valószínűleg azért mert regionfrees lehet a lemez.

The Lost And Damned-el kezdtem nagyon bejövős.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 18:10

Nikofan írta:Ma végre megjött az Episodes from Liberty City :) Először megijedtem mert NTSC van a borítóra és a lemezre is írva, de szerencsére lejátsza az Xbox-om (ami ugye PAL-os) :P valószínűleg azért mert regionfrees lehet a lemez.

The Lost And Damned-el kezdtem nagyon bejövős.
Ügyesen! De előre szólok, rövid móka lesz!
totyak írta:A Steam-es verziókban miért nem találom ott a kulcsvisszavonó exe-t, mint ahol a PC-sekben van? vagyis találok egyet, de ha elindítom, akkor csak egy másik fájlra hivatkozik, ami meg nincsen.
Vagy a Steam kiadásoknál már nem kell kulcsot visszavonni? Végül is megoldottam, mert lehet letölteni ilyen revoke tool-t hozzájuk, de azért ez így furcsa.

Meg ahogy észrevettem, a Steam GTA IV kulcsot nem fogadja el a Steam EfLC. Viszont a Steam GTA IV kulcs jó a lemezes GTA IV-hez, így gondolom a Steam EfLC is jó a lemezeshez (azt nem próbáltam). Emlékeim szerint a lemezes kiadások kulcsai cserélgethetőek voltak.
Úgy segítenék, de az a baj te mindig olyan dolgokat kérdezel, hogy fogalmam sincs ezekről a dolgokról, és tökre rossz nézni, hogy alig van itt olyan ember, aki tudna neked segíteni. :/ De sajna én nem tudok.

(Azért írtam a hsz-edre, mert bennem van az az érzés, hogy lehet hogy azt hiszed, hogy azért nem ír senki választ neked, mert hogy lesz*runk. De amúgy ez nem így van. Szerintem. :)
Én segítenék őszintén, csak nem tudok :( Ne haragudj...)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 27. 18:59

Luszie, te nagyon kedves vagy, egészen meghatódtam. Köszönöm, hogy írtál. Igen, mindig sikerül valami olyat kérdeznem, amire vagy senki nem tud válaszolni, vagy még nem ért ide az az ember, aki tudna :D , de azért nem gondolom, hogy nem törődnek velem. Szerintem itt az oldalon nagyon jó kis közösség jött össze. Bármikor, ha feljövök, ismerők nick-eket látok és ez jó.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Dana2001
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012. 12. 30. 15:16

Hogyan kell a kódot beírni??

Hozzászólás Szerző: Dana2001 » 2012. 12. 30. 16:20

Minden oldalt megnéztem h hogyan kell ps2-re kódot beírni végül már teljesen összekavarodtan h hogyan kell beirni!
Ott irják mappba kell aztán egy másik hogy simán mos tulajdonképpen hogyan kell?? :S
Mert most kaptam karácsonyra egy ps2 meg 10 játékot :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 30. 17:18

ÖÖÖ ha GTA játékra gondolsz akkor nem kell nagy ész a kódok beírásához.....csak simán beírod azt amit írnak......(például: X,R1,R2,O,X,X,X,jobb nyíl ......) Nos ha pédául ez egy GTA-s kód lenne,akkor csupán megnyomod a kontrolleren ezeket a gombokat ugyanilyen sorrendbe egymás után.....Ha GTA 4 -hez keresel kódokat csak nézz körül itt: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/18/csalasok

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 30. 17:23

Simán játék közben kell beírni.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése