Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2015. 06. 23. 13:05
Neil
Rajongó
Sziaztok, GTA EFLC Steames verziójában hol találom a mobillal készült képeket?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley
  • 2015. 06. 23. 13:18
Rockstar69
Főzelékes Feri
Sehol. Sajnos a GTA IV-ben még nem lehet visszanézni a képeket.
Gyenge napok vannak...
  • 2015. 07. 03. 14:05
Neil
Rajongó
kösz, így utólag is :D Amúgy azt nem tudod esetleg, hogy miért fagy le a TBOGT, amikor Lusis-szal célzok? Lefagy, majd kidob a játékból... X( X( X(
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley
  • 2015. 07. 03. 18:51
Rockstar69
Főzelékes Feri
Nem tudom, én PS3-on játszok, hülye vagyok az ilyenekhez. :D
Gyenge napok vannak...
  • 2015. 11. 19. 13:40
The Cleansing Fire
Törzstag
Mivel nem szeretem nyugodtan leélni az életemet problémák nélkül, ezért elhatároztam, hogy az EFLC -t is leszedem. Miért is ne, nem?
Na mindegy, ugyanaz a probléma jelent meg természetesen, csak most már tudtam, hogy mit kell csinálni az egésszel, szóval gondoltam, hogy könnyű lesz. Hát ja, simán megkaptam az aktiválási kódot, az aktiválás sikeres is volt, de az első panel (ami az aktiválás sikertelenségét hirdeti, és ahonnan továbbmehetek a manuális aktiválásra) még mindig ott volt. Lecsuktam, leokéztam, hogy ezzel megszakítom az aktiválási folyamatot (ugyanezt csináltam a IV esetében is, és ott nem volt probléma, a terméket különben is aktiváltam már egyszer). Itt már elméletileg csak annyit kellett csinálnom, hogy elindítom az EFLC -t, ott pedig már nincs probléma. Az első meglepetés akkor ért, amikor a játék nem jelent meg se az asztalon, se a tálcán, csak a Start menüben, de inkább akkor lepődtem meg, amikor az elindítás után megint aktiválni akarta magát. Mondtam, hogy jó, ha így akarja csinálni, akkor legfeljebb még egyszer aktiválom manuálisan. Nem.
Hiába kattintottam a manuális aktiválás gombjára, csak azért sem akarta megnyitni nekem. Gondolom elhatározta, hogy nem pörgetem még egyszer végig a TLAD -ot. Holnap megint megpróbálok végigmenni rajta, feltelepítem újra a játékot, és nagyon gondosan-pontosan követem az utasításokat.
Addig is, van valakinek ötlete arról, hogy mi volt a probléma?
Guess who's back!
  • 2015. 11. 20. 19:43
NikitaDragovich
Őrszem
Szerintem írj a Rockstar Supportnak. Biztos, ami biztos.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic