Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 12. 17:07

Nem, az nem kell! Olyan dolgok nem kellenek, amik egy idő után nem lesznek elérhetők! Azért kicsit furcsa, hogy az utolsó küldi után egy csomó dolog ugrik, TV, kártyázás stb.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 12. 17:26

Az NPC jobban játszik, legalábbis PC -n. Clay a leggyengébb, ha neki egyet belőttél, akkor sorozatban kapja tovább. Terryvel nehezebb, mert általában csak lassan jön egy, és bárhol vigyázol, rögtön jön és egyenlít, vagy meg is előz. Jim pedig borzasztó lassan engedi be a korongot, de egyébként nem zavar sok vizet.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 13. 14:50

Rockstar69: Akkor jó, azért köszi a segítséget! :)

Viking: Én úgy vettem észre, hogy Clay a legerősebb, őt egyáltalán nem tudtam megverni :(. Habár, elhiszem, hogy könnyebb lehet PC-n. Egyébként, megpróbáltam megcsinálni a szkandert a TLAD-ban, és nem sikerült! :@ Nagyon nehéz, eleinte az Uptown Rydershez mentem, s őket lehetetlen volt legyőzni, illetve 300 dollárt elcsesztem miattuk. Ezt követően, az AoD-nál is megpróbáltam, de abból sem lett semmi. Aztán az öcsém is próbálkozott vele, neki az első kör sikerült, a második már nem! -.- Nincs valami ötleted? Nagyon szeretném kivinni 100%-osan, de ez a két feladat hátráltat!
Mindegy, megyek és gyorsan lelövöm a TBoGT-ben a sirályokat :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 13. 14:52

Viccelsz? Arra sem jöttem rá, hogy hogy működik a szkander PC -n.
A TBoGT -t pedig kifejezetten utáltam, mert olyan szar az irányítás a helihez, amikor egyszerre kell lőni, meg repkedni és kis csónakokat kéne eltalálnom, ahonnan rakétával lőnek... Csak trainerrel sikerült az a játék.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 13. 14:57

Értem. Azért köszi, majd még próbálkozok :).
Hát igen, azt tényleg sz*r volt! PS3-mon is sokat bénáztam azzal a repülős hülyeséggel. Azt hiszem még Yusuf adta azt a feladatot.
Emellett, Jimmel is szívesen megpróbálnám a léghokit, csak az a baj, hogy őt már Niko megölte -.-. S nem is tudtam vele felvinni 100%-ra a barátságot...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 13. 15:19

Én a tenyeremmel rángattam a jobb kart. Úgy simán megvolt, viszont tesómék azt hitték hülye vagyok! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 14. 16:44

Rockstar69 írta:Én a tenyeremmel rángattam a jobb kart. Úgy simán megvolt, viszont tesómék azt hitték hülye vagyok! :D
Mi is úgy próbáltuk, de a második körnél már vesztettünk :(.

Egyébként, lelőttem az 50 sirályt a TBoGT-ben, hát nehezebb volt, mint a GTA IV-ben (pedig abban 200 volt :D), mert véletlenül kihagytam kettőt, s húsz év volt, mire megtaláltam őket. Ám, mikor likvidáltam az összeset, Yusuf írt nekem egy üzenetet, hogy elérhető számomra egy APC tank, mert megcsináltam a sirályosat. Azonnal elmentem az építkezéshez, és felvettem a jutalmát, habár érdekesség, hogy Yusuf a játék végigjátszásával automatikusan kitörölődik a névjegyzékből Tonyval együtt, de most visszakaptam Yusuf telefonszámát :P.

Emellett, 96% a TBoGT, már csak a léghoki, és a két klubban való táncolás hiányzik :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 16. 15:59

Catch the Bus trófea megszerezve a TBoGT-ben, azonban nem ment feljebb a %! Ugyanúgy 96%-on vagyok, mint az előbb. Érdekesség, hogy csak trófeát szereztem, pedig sikeresen táncoltam mindkét klubban... Mi lehet a baj? Ha úgy vesszük, akkor a léghoki hiányzik!

Emellett, javítgattam a küldetéseket, és a 0%-osakat nem akarja átírni annyira, amennyire kijavítottam :(. Lehetséges, hogy a csalás gátolta a 100%-ot? Mivel egy feladat hiányzik, bár lehet, hogy a triatlonokat sem számította bele, pedig azokat is megcsináltam még 2 éve.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 16. 17:51

Ha taxizol azt csalásnak veszi és nem adja meg a 100%-ot az adott küldetésre!
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 16. 18:03

Rockstar69 írta:Ha taxizol azt csalásnak veszi és nem adja meg a 100%-ot az adott küldetésre!
Ez komoly? :o Az igen, tehát én ezért nem értem el a 100%-os küldetéseket, aha.
Köszi! :D Rengeteg segítettél. Egyébként, neked a közös tánc után megadta a %-ot?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 16. 20:26

Nem emlékszem már... csinálgasd a feladatokat, és ha nem jön össze a 100%-ra, majd beszéljük át megint! De szerintem tuti meglesz! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 20. 17:03

98,57! :D Triatlonok teljesítve, a táncokat pedig már korábban megcsináltam! :D Tudtam, hogy a triatlonokat hagytam ki, ezért is próbáltam meg még egyszer, és sikerült! Már csak a léghoki, és meg lesz a 100%! Emellett, mindjárt ki van javítva az összes küldetés 80%-osan. A 100%-os küldetéseket már nem csinálom meg, mert mindig kifutok az időből... Elég, ha megvan a 80%, mert azért is jár trófea :D.

Egyébként, tudnátok segíteni a TBoGT-s léghokiban? Egyszerűen most sem tudom megcsinálni! :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 21. 20:38

Hölgyek és Urak! Buzgó örömmel jelentem, hogy sikerült végigvinnem 100%-osan a GTA IV: The Ballad of Gay Tonyt, a Grand Theft Auto sorozat 14-ik részét! :D Rengeteget próbáltam, s rájöttem, hogy az R3-mal lehet megrántani a korongot, és sikerült! :) Na, holnap a TLAD-ot is megcsinálom, utána pedig a VCS-t, LCS-t és a GTA III-mat, mivel megtaláltam őket. Előveszem a PS2-öt, és játszok! :D

Emellett, köszönöm R69-nek és Vikingnek a segítséget! Ha TI nem segítetek, akkor nem sikerült volna! Örök hála! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 21. 21:35

Gratulálok! Mondtam én, hogy nem lesz baj a tánccal! :) Szívesen a segítséget! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 08. 25. 18:13

mai eveten gta 4 Episodes from Liberty City akarok játszani.
csak azt nem tudom hogy meyliken lesz fent a Rockstar?
The Ballad of Gay Tony
The Lost And Damnes
vagy mind a kettőn
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Válasz küldése