Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 08. 22. 12:57

azt tudom de a cége már leégett és a "normális" taxikra gondoltam :S
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 08. 22. 15:58

Az is normális taxi. Miután leég a cég, azután is működik maga a taxivállalat. Csak az épület ég le, nem az alkalmazottak.

Vagyis egy ideig nem elérhető ha jól emlékszem, de régen volt már.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2014. 08. 22. 18:59

"Két dolog":
1."Normális" taxi alatt azt a sok sárga taxit értettem.
2.A GTA 4 XBOX360-ra van meg nekem, ma meg is néztem a telefonba Roman-nál hogy van-e Job de nem volt.

Ezeket ne vegyétek parancsolgatós stílusnak, csak így tudtam kifejezni.

VAGY az is lehet hogy XBOXosra nincs.
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 22. 19:17

A taxis küldetéseket csak addig lehet elvállalni, amíg fel nem égetik a taxitársaságot. Ezért sem szükséges a 100%-hoz. Itt lehet többet olvasni róla:

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/798/ta ... kuldetesek

Csak Roman Esperanto taxijaival lehet vállalni úgy, hogy felhívod őt. Sárga taxival a megszokott módon nem lehet. Jó hír viszont, hogy a GTA V-ben már megint lehet taxizni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 11:28

A tippek trükkök rovatnál még mindig fel van sorolva az AutoEroticar -os bevétel. Tudjátok, amikor pénz jelenik meg a kocsik alatt. Ez szerintem egy hiba, ami viszont így néz ki:
Az a küldetés, amikor Pegorino embereit kell követni (ha jól emlékszem) az autószalonig, majd ott lemészárolni őket. Viszont a pénz (mindegyiküknél több kötegnyi van) valamiért a kocsik alatt marad, ha nem veszed föl. Ez viszont nem általános, újragenerálódó jelenség, hanem a küldetés utóhatása.
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 01. 17:03

Oké, kekesi, beszéltünk erről ezelőtt. Most tudunk multizni! :)
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 09. 05:53

Bocsánat a látszólag három egymást követő kommentárért. Ez a dátum megtekintésével rögtön érthetővé is válik majd mindenkinek.
Amiről beszélni akartam az a GTA IV -es harcrendszer. Régen nagyon tetszett nekem. Mostanság nagyon sokáig fel sem volt telepítve sem a GTA IV, sem a TLAD (oké, nevezhetném EFLC -nekis, de a TBOGT -t csak egyszer sikerült végigjátszanom, és nem is tett rám túl mély benyomást). Ez kb. azt jelentette, hogy más játékokat játszottam, mint például a Skyrim, vagy a PAYDAY 2 (ami nagyrészt egy aktív fedezékrendszer nélküli elsőnézetes lövészjáték) vagy mondjuk a Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms. A probléma az, hogy hozzászoktam ezekhez a játékokhoz. Ahhoz, hogy hogyan lövöldözöm, stb.
A GTA IV nagyon más ezekhez képest. Többször is elfelejtettem nézni az életet harc közben, és meg is haltam miatta. Ugyanúgy, multiban a legjobb szó arra, amit csinálok nem éppen a remekelés... Remélem, hogy bele fogok rázódni megint, mert ez így nagyon nem kóser... Az sem tetszik (lehet, hogy ez az egér irányítás hatása), hogy a fedezékből való első kilövés előtti célzásnál gyakran amint megmozdítom az egeret, visszaugrik a célkereszt. Két három mozdulat kell egy helyett. Szóval még nem szoktam vissza...
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 24. 14:54

Bocsánat a látszólag négy egymást követő hozzászólásért.
Valaki tud adni egy címet, ahol le tudom tölteni a Simple Trainert? Régen megvolt, de nem mentettem el. És akkor akár azt is megmondhatná valaki, hogy hova kell beillesztenem. köszönöm előre is!
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 12. 24. 18:19

http://www.kephost.com/image/FvlB Jó lehet az irányítása. Főleg a gáz és fék gombok elhelyezése tetszik! :lol:
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 31. 15:24

Én ugyan ilyet láttam, csak a GTA V volt rajta. Szörnyű, hogy már egy ilyennel is szívesen átvágják az embert.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

SiLeX09
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. 01. 04. 22:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SiLeX09 » 2015. 01. 06. 20:51

Sziasztok! Szerettettel meghivok mindenkit az újabb GTA EFLC PARTYMRA :) Ami kell :) Grand Theft Auto 4 EFLC / THE BALLAD OF GAY TONY :) még ami kell : Trainer :) ezek nélkül sajnos nem tudlak behivni a partykra :) Irj egy Emailt a [email protected] ra és itt tudom h fogsz tudni jönni :) az Emailre ezek legyenek benne :) Szeretnél jönni/Van EFLC-d és Trainered/Games For Windows Live neved :) Amik várhatóak a party-n! 2x Team Deathmatch/2x Verseny/ és a végére / amennyi belefér DERBY :) / Szabályok : Ha Káromkodsz Kick a TS ről és a Szerverről is :) Ha nem vagy képes betartani a szabályokat ne gyere :) csak normális embereket fogadok :) ennyi remélem tudsz jönni :) IDŐPONT :) Szombat Este 5 óra :) kezdés :) Szeretettel Silex09 :) Ahol lesz a gyülekező TeamSpeak 3 :) : TS IP-t csak az emailben fogok adni :) meg jelszót hogy tudom h jösz :) HA MÉGSE TUDNÁL JÖNNI JELEZD IDŐBEN :) Szeretettel Silex :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 06. 21:11

Jól hangzik, de nincs meg rá a felszerelés. :D
De azért remélem össze is jön valamj belőle ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

SiLeX09
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. 01. 04. 22:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SiLeX09 » 2015. 01. 06. 21:56

Mire irtad?

SiLeX09
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. 01. 04. 22:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SiLeX09 » 2015. 01. 06. 22:04

Hát én is remélem :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 07. 06:39

Arra, hogy nincs nekem Pc-re gta 4-em, és remélem azért sikerül összehozni valamit belőle :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése