Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2018. 03. 04. 21:01
Luszie
Mackós
Nikita: Bőven elég az 4x is. :D egyébként én is tervezem újra kivinni a IV-t (is).

Dani: A 100%-os végigjátszásnak megvan a maga hangulata. Teljesen más szemszögből látod a játékot utána. Megéri belevágni. :)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%
  • 2018. 03. 05. 17:53
dani.szentgali
Fejvadász
Igen-igen, én is így látom most már. :) Szerintem nem állok meg az ACIV-nél sem. Most tartok ott olyan 56%-nál. Remélhetőleg meglesz a 100%. Bár az AC játékoknak sajna megvan az a hátránya, hogy a főküldetéseket csak bizonyos mellékfeladatok teljesítésével tudod kitolni 100%-ra. Aki játszott a Ballad of Gay Tony-val az tudja miről beszélek. És az azért néha frusztráló tud lenni, hogy csak azért játszhatsz újra egy küldetést, mert valami k**va idegesítő mellékkritériumot nem teljesítettél elsőre. Szóval azért elég irritáló tud lenni, de most szerintem végigcsinálom attól függetlenül, hogy ha minden igaz ma este megrendelem az AC Rogue-ot is és 22-től kezdve azzal fogok játszani. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 04. 03. 18:30
totyak
Profi bázisugró
E hónap 29-én lesz éppen 10 esztendős a GTA IV. Szerintetek lehet várni valami felújítást, vagy csak álom és a korábbi ilyen hírek is kacsának bizonyulnak?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=lmstx0sj9t0by7m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=o5fewd6dfdjkb8sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]
  • 2018. 04. 03. 18:33
Luszie
Mackós
Én biztos vagyok benne, hogy egyszer fel lesz újítva az a rész is. Hogy mikor, találgatni sem merek...
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2018. 04. 03. 20:08
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én nem reménykedek benne. :( Pár hónapja még pozitívabb voltam, de már április van, szóval illet volna bejelenteni. Érdekes, hogy pont az egyik legsikertelenebb játékukba, az L.A. Noire-ba mennyi energiát fektettek, a GTA IV-et meg le se szarják. Nagyon féltik a GTA Online-t. Gondolom úgy vannak vele, hogy amit megkeresnének az eladott GTA IV-kel, azt elvesztenék azzal, hogy sokan inkább GTA IV-eznek és nem Online-oznak, és még több meló is van vele.
Gyenge napok vannak...
  • 2018. 04. 03. 21:07
Luszie
Mackós
Szerintem egyrészt azért sem foglalkoznak a GTA IV-gyel, mert az "nem annyira rossz", hogy foglalkozni kelljen vele. A régebbi játékaikat viszont rendre előveszik, és felújítgatják... Egy 2003-as játék például ma már persze, hogy máshogy néz ki -ezzel még egyszer le tudnak húzni egy csontot egy x játékról.

Szóval ahhoz, hogy a IV-et valóban feljavítsák, szerintem el kell telnie néhány évnek. Oké, hogy 10 éves játék, de ma sem mondanám csúnyának. Talán majd néhány év múlva.

Azért reménykedem, hogy valami fog érkezni néhány hét múlva, nem pedig csak egy képpel emlékeznek meg arról, hogy 10 éves lett a IV. Rosszul érintene, ha a sorozat számomra kedvenc tagját ennyire méltatlanul kezelnék. :( :D

• 2018. 04. 03. 21:25
Rockstar69
Főzelékes Feri
Pedig elég csúnya PS3-on, de nem is maguk a textúrák, hanem az elmosódás meg a fények miatt. De ha szép is lenne, akkor is ott lenne az a bökkenő, hogy PS4-re meg Xbox One-ra nem jelent meg. :D Egyébként az L.A. Noire újabb, mint a GTA IV, mégis felújították. Ráadásul azért is jobb prevgen játékokat felújítani, mert azzal kevesebb munka van. A PS2-es éra játékait gyakorlatilag a nulláról kéne újraírni.
Gyenge napok vannak...
  • 2018. 04. 03. 22:08
Luszie
Mackós
Jogos, én sem értem, miért nem adják/adták még ki PS4-re. Bár.. azt még bejelenthetik április folyamán, hogy "érkezik egy felújított változat a mostani konzolgenerációkra is", örülnék neki. Ha kijönne PS4-re a IV, karácsonyra megvenném magamnak.

Amúgy nem csodálom, hogy ilyen lassan haladnak az új GTA résszel. Egyszerre egy tucatnyi dolgon dolgoznak mindig. Esküszöm sokkal jobb lenne, ha Online-ban is csak 2 hetente jönne kontent, vagy 3 hetente, az újrakiadások számát is mérsékelnék, helyette a piacvezető játékaikkal -GTA, esetleg RDR- foglalkoznának. 5 év hézag volt a IV és az V között (DLC-ket nem beleszámolva), -ami rengeteg idő... és már most eltelt az 5 év az V és a következő GTA között, pedig leghamarabb 1 év múlva jöhetne csak a következő rész, de még azt is korainak tartom (tessék, ez már 7 év).. Nem is értem őket. :(

• 2018. 04. 03. 23:06
NikitaDragovich
Őrszem
Hát, még a GTA: Vice City Storiest sem újították fel, helyette a Bully kapott javított verziót 2016-ban, pedig a VCS volt a soros. Szóval szerintem, amíg nem kapunk egy felújított VCS-t, addig nem lesz új GTA IV sem. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2018. 04. 03. 23:15
Luszie
Mackós
NikitaDragovich írta:
Hát, még a GTA: Vice City Storiest sem újították fel, helyette a Bully kapott javított verziót 2016-ban, pedig a VCS volt a soros. Szóval szerintem, amíg nem kapunk egy felújított VCS-t, addig nem lesz új GTA IV sem. :(

De egyébként az, hogy mikor mit újítanak fel, olykor teljesen random... Az is meglehet, hogy a IV-t hamarabb fogják, mint a VCS-t. Ki tudja.. Mindenesetre lelkesem várom mindkettőt. :3 (de inkább az előbbit :D )

• 2018. 04. 04. 21:42
Rockstar69
Főzelékes Feri
Igazából én is egy új GTA-ra vágyok már évek óta. Azért én remélem, hogy az Online-on egy külön csapat dolgozik és nem az új rész fejlesztéséből vesznek el forrásokat.
Gyenge napok vannak...
  • 2018. 04. 04. 21:45
Luszie
Mackós
hát, nagyon remélem. Minden bizonnyal igen... különben ez nem éri meg nekik.