Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
NikitaDragovich
Őrszem
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 07. 09. 22:52

Köszi. Lassan már végzek a GTA IV-gyel, mert ez már az utolsó mentésem. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

dani.szentgali
Fejvadász
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 07. 12. 15:14

Az szuper. :) Egyébként eléggé OFF topic, de ha már játékok végigjátszásáról beszélünk, szakítottam a hagyományaimmal és kivételesen én is kivittem 100%-ra, illetőleg kiplatináztam tegnap a God Of War-t. Elég jó volt, bár szerencsémre ennek a játéknak a kiplatinázása elég egyszerű volt, hiszen nem volt benne semmilyen olyan jellegű követelmény, ami mondjuk más játékok esetén gyakran felmerül, például hogy a legnehezebb nehézségi szinten told végig a játékot meg ilyesmi. :D Szóval egyrészt ezért sikerült megszereznem életem első platináját, mert elég egyszerű volt, másrészt meg nagyon tetszett a GOW, szóval nem untam rá a játékra a kiplatinázás közben sem. Szerintem amúgy ha neked meglesz egyszer te még könnyebbnek fogod találni a játék kiplatinázását (kivéve persze, ha a legnehezebb nehézségi szinten fogod tolni, mert úgy azért nem egyszerű, de szerencsére a legkönnyebb fokozaton is ki lehet platinázni), ahogy téged ismerlek te elég profi vagy szóval neked simán meglesz. ;)

Na de ennyit az OFF-ról. :D Ha egyszer eljutok oda, hogy lesz egy normális teljesítményű számítógépem, akkor én is újra meg fogom majd venni a GTAIV-et mert jó játék. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 07. 12. 19:00

Gratula a platkóhoz! :)
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Fejvadász
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 07. 13. 15:27

Köszi szépen! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

NikitaDragovich
Őrszem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 07. 14. 00:10

Gratulálok én is a platinához! Végre megszerezted az első platinádat. :)

(Nekem is meglesz hamarosan az új God of War, mert az öcsém egyik osztálytársa kölcsönadja majd.)

Na, ennyit az OFF-ról.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése