Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 18. 15:00

Milyen? Teljesen átlagos sima GTA IV. Nekem is ilyen van, csak platinumban.

Luszie, igen a game manual a kézikönyv.:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 18. 15:03

Nekem ilyen van:



Csak azon nem ruszki felirat van. A GTA IV 2007-es. Azért nem értem azt a borítót!

Nektek akkor olyan van, mint a hirdetésben?
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 18. 16:08

Rockstar69 írta:A GTA IV 2007-es. Azért nem értem azt a borítót!
Inkább 2008-as, de amúgy lényegtelen. Most igazából mi a dilemma, nem értem?

Off: Te mióta vagy Admin? Elkerülte a figyelmemet és eddig is az voltál, vagy szintet léptél?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 18. 16:10

Ja igen 2008-as, bocsi! Csak annyi, hogy Én nem tudtam, hogy van ilyen kiadása is a GTA IV-nek!

Off: Most lettem a.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 18. 16:16

Már hogy milyen kiadása, orosz? Több nyelvű borítóval is kiadták, van magyar is (PC-re biztosan). Vagy azt nézitek, hogy egyiken felül, másikon oldalt van a PS3 írás?

Off: Gratula az Adminsághoz ;)
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 18. 16:21

Az hogy oldalt van az írás!

Köszi! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 06. 18. 16:23

Google képkeresőben is dob ilyeneket, szóval nincs ezzel gond. Meg tényleg a Complete Edition-nál is felülre írták. Kicsit furán néz ki, mert megszokott, hogy oldalt van a felirat, de egyébként korrekt. Mondjuk én eleve nem venném meg kézikönyv nélkül, e ez csak az én maximalizmusom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 18. 16:38

Én sem venném meg kézikönyv és térkép nélkül.

Rockstar69, milyen céllal lettél egyébként admin?:)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 18. 17:46

Ha minden jól megy cikkeket írok.
totyak írta:Google képkeresőben is dob ilyeneket, szóval nincs ezzel gond. Meg tényleg a Complete Edition-nál is felülre írták. Kicsit furán néz ki, mert megszokott, hogy oldalt van a felirat, de egyébként korrekt. Mondjuk én eleve nem venném meg kézikönyv nélkül, e ez csak az én maximalizmusom.
Én se akarom megvenni, csak azért linkeltem be, mert nem tudtam, hogy van ilyen kiadás is!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2013. 06. 19. 22:51

Kis érdekesség tőlem, nem tudom érdekel-e valakit: Ugyebár én a GTA 4-et kb. 3x játszottam ki, először még kb 2010-ben amikor is eléggé rossz gépem volt. Na mindegy, valahogy sikerült működésre bírni, és kijátszottam a fősztorit, de éreztem, hogy nem az igazi a dolog, és ezért megvettem, így "legálisan" kijátszottam, még1x kb 2011 karácsonya környékén, és belekezdtem egy kicsit a 100%-ba, de nem jutottam vele sokra, mindezt még mindig a régi gépen, ahol szép köröket kellett lefutni, hogy egyáltalán játszani tudjak a IV-gyel. A kb. két év alatt elég sokszor belekezdtem a játékba (5x-6x biztos), de nem jutottam 10-15 küldinél tovább, hanem csak hülyültem, így a játék elejét már úgy ismertem, mint a tenyerem. Kb. egy éve kaptam egy laptopot, és el voltam ájulva, hogy milyen jó ez a játék, ha nem 20 fps-sel játssza az ember :D. Itt már határozottan a 100% volt a cél, és ez lett volna az első játék amit 100%-ra tolok ki. El is jutottam olyan 95%-ig, amikoris már csak a galambok kellettek volna. Jólvan, el is kezdtem őket, akkor olyan 100 körül járhattam velük, de itt már eléggé ráuntam a játékra 65 órányi össz játékidő után, és félre is lett téve. Ez a megunás volt olyan 2012 nyarán. Tavaly karácsonyra lett egy elég erős gépem, és így végre elég jó grafikán (de még mindig nem maxon :) ) és normális fps-számmal tudtam végre játszani egy-két év után a GTA 4-gyel. Időközben beújítottam egy Complete Editiont, így a két külön DLC-t kezdtem el kitolni. A TLaD-ot ki is toltam (a küldiket), így itt is ráfeküdtem a sirályokra, de egy-kettő után itt is rájuk untam, így jött a TBoGT, aminél szintén megvoltak a főküldik, és jöhettek a sirályok. Sejtitek, mi lett velük? :D Hát persze hogy belőlük is olyan 15 kellene már csak! Összefoglalva: Van egy alap GTA 4 a laposomon, amihez már egy éve hozzá sem nyúltam (mármint a GTA 4-hez)-->itt már csak a galambok kellenének a 100%-hoz, és van a két kieg.-őm, amik szintén 97.5%-97.5%-on állnak, és csak a sirályok kellenének. Már kb 3-4 éve játszok a GTA ezen "érájával", de még mindig nem sikerült 100%-ra kivinnem egyiket sem, pedig olyan közel vagyok már hozzá! Végre nagy levegőt kellene vennem, és befejezni ezt a kicsikét :). Jól esett ezt most leírni, és amúgy is unatkozom, úgyhogy "lehet" egy kicsit hosszú lett, de hátha más is unatkozik és végigolvassa :P
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 20. 08:48

Hát akkor sok szerencsét! Nem nagyon szerencsés mondjuk hogy pont a pepecselgetős résznél hagytad abba, mert itt könnyen kimaradhat egy-két galamb vagy sirály ha nem figyelsz oda. Így hogy pont ezeket hagytad félbe, könnyen megeshet hogy már nem onnan folytatod ahonnan abbahagytad, és nem fogod tudni hogy melyik a kimaradó láncszem. Azért ügyesen! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 20. 08:53

Luszietól láthatunk egy jó tanácsot két zombi között :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 20. 09:00

:lol:
Áhhh, nem.. Ez az "álmos Luszie" volt. 10 perce keltem, csak azért. Majd du Last of US-ozok. Akkor jön haza tesóm.
Hát mondjuk tanácsot annyira nem lehet adni. De hátha összejön neki :) Én mondjuk így hogy nem lennék benne biztos hogy hol hagytam abba, (mondjuk ő nem írta hogy nem tudja, de én az ő helyében már nem emlékeznék rá tutira) már hagynám is az egészet, és inkább ezt a részt itt előről kezdeném hogy tényleg meglegyen minden. Ez alól nem lehet kibújni.... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 20. 09:05

Jó neked, én fél 8kor már fenn voltam, anyum csörgetett telefonon..-.- Tanulni kéne, de az a baj, hogy gépen van fenn a PDF amiből tanulok, és így sokszor nem arra figyelek amire kellene, hanem minden másra a neten...:D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2013. 06. 20. 09:22

Hát köszi, majd megpróbálom. Alap IV-nél biztos hogy nem tudom, melyik galambnál jártam, de a DLC-knél még van egy-két emlékem, majd valahogy előbányászom őket :D
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Válasz küldése