Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 25. 17:47

Most nem akarok PS VS XBox vitát nyitni, de én XBox 360-on játszom és nekem a sztrádáktól kezdve a legeldugottabb földutakig mindenhol vannak járművek és NPC-k. Ezzel egyáltalán nem túlzok. Rengetegszer látok a vidéken repülőket, a városban repesztenek a sportkocsik és a sztráda tele van kamionokkal. A hegyekben van egy csomó túrázó és rengeteg állat.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 01. 25. 18:22

Mind a 2 konzol ugyanarra képes, és mind a 2-n kevés az NPC, ez leginkább a sztrádán vehető észre ahol tényleg kevesebb jármű megy a megszokottnál.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 01. 25. 18:43

Mindenhol van NPC ja, csak ahol az előző részekben mondjuk lenne 20 gyalogos és 15 jármű, ott most van 6 gyalogos és 4 jármű...
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 25. 19:20

Én alig férek el a kocsimmal a sok másik járműtől az utakon.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 25. 19:51

Sztrádákon egyáltalán nincs kevés autó. Szerintetek miért jelent kihivást mindenkinek, hogy egyik oldalról a másikra átfusson? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 01. 25. 20:32

Lehet még nem tudjátok, de nekem is jobban tetszik a GTA IV, mint az V. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 26. 10:39

Én úgy vagyok vele, hogy egyiket ezért szeretem, a másikat meg azért. A V után szinte lehetetlennek éreztem a IV irányítását, de a V-ben meg a törés volt furcsa. És még ezer ilyen példát tudnék felhozni.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 08. 15:23

Minél többet játszom, annál jobban kezd tetszeni a játék, amik meg idáig nem tetszettek, azokat pedig kezdem megszokni. Mostanában nem játszottam a V-el és rögtön jobban tetszik a IV. Fura.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 08. 20:04

Mert kiszúrod az apró részleteket, amik nincsenek az V-ben, ez velem is így volt.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 08. 20:16

Nekem az V összességében jobban tetszett/tetszik. A IV is egy jó játék, de az V engem személy szerint minden hibájával együtt (és nem tagadhatom, van elég hibája a IV-hez meg a többi részhez képest) jobban megragadott, mint a IV. GTA IV pártiak nyugodtan megkövezhetnek, de be kell valljam, hogy én 2013. szeptember 17-e óta egyszer nem raktam be a IV-et, annyira megfogott az V. Meg talán annyiból is jobb a helyzet az V-nél, hogy ott rendszeresen (kisebb-nagyobb időközönként) jönnek INGYENES DLC-k, amik ugyan csak kis "mikro-szarok", mégis legalább hoznak valami újat a játékba. Még akkor is, ha az csak egy adott autó, amit kipróbálsz, feltuningolsz, mész vele egy kicsit és megunod, elvagy vele legalább két-három órát, és ugyan ez nem tűnik akkora dolognak (és talán valóban nem is az), mégis észreveszed, hogy ezzel a két-három órával is tovább tart a játék. Aztán itt vannak a sztoriküldetések, amelyekből ugyan jóval kevesebb van és nem is olyan komoly hangvételűek (egyet-kettőt leszámítva), mégis változatosabbak, pörgősebbek, mint a IV-ben. Az összegyűjthető dolgokra is ugyanez a változatosság érvényesül (mint szinte minden másra), így az űrhajóalkatrészek és levéldarabok összeszedését is jóval kisebb eséllyel unja meg az ember, mint kétszáz galamb kilövését. Az Online rész is sokkal jobban sikerült, sokkal felhasználóbarátibb a saját pályakészítésnek köszönhetően, a fejlődésrendszer jóval kiforrottabb, ráadásul itt van értelme a megszerzett pénznek is, nemcsak a fegyvereid utánpótlására költhetsz, hanem ingatlanokat és járműveket vehetsz, fejlesztheted a fegyveredet. Igazából még sorolhatnám, hogy számomra mennyivel jobb az V, de igazából személyfüggő, hogy kinek mi tetszik és az előttem hozzászólók által leírt negatívumok is teljesen valósak az V-tel kapcsolatban. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy aki megteheti, ragadja kézbe mindkét részt, játssza végig a sztoriját és néhány mellékküldetését, próbálja ki a két rész által nyújtott összes lehetőséget, menjen le 20 meccset mindkét játék multijában és utána döntse el, hogy neki melyik tetszett jobban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
kecskevadasz
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 29. 10:01

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kecskevadasz » 2015. 04. 02. 12:15

Hello mindenkinek :)
Xbox-os kollégát keresnék az Auf Wiedersehen Petrovich achivement megszerzéséhez. Próbáltam már önerőből, de egyrészt alig van játékos, másrészt ha van is akkor egyszerűen kilépnek, mikor célvonalban vagyok. Ezért is kéne segítség, mert sajnos egy barátomnak sincs meg a 4. rész . Természetesen viszonoznám, és közösen is megszerezhetnénk az achit.
Gamertag: CacaLaca
Péntek esténként lenne jó.
Comon girls: "Arab Money!" - Yusuf Amir

GTA III: 100%
GTA Vice City: 100%
GTA San Andreas: 100%
GTA IV: 100%
GTA V: 100%

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 02. 18:07

Ez melyik trófea? Nem a Hangman's NOOSE multis küldihez kapcsolódik?
Well look who's back

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 04. 03. 06:44

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/39/ach ... es-trofeak

Minden játékmódban nyerned kell legalább egyszer

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 06. 25. 17:49

Mostanában nem nagyon játszottam GTA-val, de most újra el akartam kezdeni, végig is vittem a London 1961-et, de az "túl gyors" volt. Aztán eszembe jutott, hogy nem fejeztem be a IV-t sem, úgyhogy leporoltam a játékot és folytattam. Idáig nem tetszett annyira a játék, de most, hogy egy ideje már nincs mit csinálnom V-ben, el vagyok vele. Haladok tovább a küldikkel és beszippantott a sztori. Idáig csak az volt, hogy megcsinálok egy-két küldit, aztán megyek át V-re, de most elég sokat játszottam a játékkal és hétvégén folytatom a sztorit, mert már nagyon tetszik a játék és megkapta a kedvenc GTA listámon a 3. helyet. (1. a Liberty City Stories, 2. a V).
Már átjutottam a második nagyobb szigetre és bővelkedek a fegyverekben, de emiatt nincs pénz :lol: . Ahogy írtátok is, észreveszem az apróbb dolgokat is, amiktől még jobban tetszik a játék. Ha végigvittem ezt a sztorit, akkor már veszem is meg a kiegészítőket. Szerintem még bőven végig viszem ezt is és a DLC-ket is a nyáron. :D
(Félreértés ne essék, azért kimozdulok itthonról, is csak azért néha játszani is kell)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 09. 01. 17:04

Sikeresen végigvittem a játékot!!! :cool: Lehet, mostanában megveszem az EFLC-t is.

Rövid vélemény a játékról:
Eleinte nem nagyon tetszett nekem a játék, de ahogy jobban előre haladtam a sztoriban, annál jobban elkezdett tetszeni. A küldetések (nekem) változatosak voltak, a grafika sem rossz a maga idejéhez képest, Az utolsó küldetések (Revenge) nagyon tetszettek bár a Revenge első küldetése nagyon megizzasztott, 3-szor próbáltam újra, mire sikerült, de Dimitri meghalt és ez a lényeg. A járművek listája elég bőre sikeredett, inkább autókat használtam, de volt alkalom amikor a motorokkal szeltem a várost, helikoptert és motorcsónakot csak a küldetések erejéig használtam, buszt egyáltalán nem vezettem, hatósági járművekből is csak a rendőrautót és a mentőautót vezettem, a vasutat meg egyáltalán nem használtam. Fegyvereket a Molotovon és a Baseball ütőn kívül mindet használtam, csak nagyon sajnáltam, hogy ilyen kevés fegyver került a játékba.
Összességében a játék tetszett, jól szórakoztam vele és Niko sztorija is klassz.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése