Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 11. 26. 05:55

GTAIV PS4-en nem lesz, de Xbox One-on várható a visszafelé kompatibilitás miatt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 26. 08:25

A kettő, hogy függ össze? Pont az a lényeg, hogy a One a futattja az Xbox 360-as játékokat, nem lenne értelme újra kiadni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 11. 26. 15:25

"Bár gondolom az V-ben next genen már változások is vannak, ellenben mondjuk a IV-gyel, amit gondolom csak ugyanúgy tennének elérhetővé." Erre értettem, semmi változás sem lenne, vagyis újrakiadás sem lesz, de megjelenhet. :)

arpicska
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. 12. 05. 15:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arpicska » 2016. 05. 25. 11:13


Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 09. 16:45

Mivel kicsit unatkozom, ezért erősen gondolkozok rajta, hogy majdnem három év után ismét elővegyem a játékot. Lehet játszok még vele egy kicsit, míg megvan az Xbox, elvégre a GTAIV volt az első nagykonzolos saját GTA-m. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 11. 13:43

Vedd elő nyugodtan a GTA IV-et. Hidd el, nem fogod megbánni. Szerintem még a mai napig is verhetetlen az a játék! Százszor jobb, mint a GTA V! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 19. 20:56

NikitaDragovich írta:Vedd elő nyugodtan a GTA IV-et. Hidd el, nem fogod megbánni. Szerintem még a mai napig is verhetetlen az a játék! Százszor jobb, mint a GTA V! ;)
Megtörtént. Két hete, nyaralás előtt elővettem a GTAIV-et, amit a GTA V megjelenése óta (2013.09.17., a GTAIV-gyel 16-án játszottam utoljára) nem használtam. Hát, elég durva volt annyi idő után újra elővenni! Először is kicsit rondább volt a játék, mint amire emlékeztem. Persze ezt nem hibaként hoztam fel, hisz értelemszerűen régi játékról beszélünk, másrészt meg három év alatt nyilván hozzá szoktam a GTAV-höz, láttam az újabb verzióit is meg még sok más új játékkal is volt dolgom, szóval ez is hozzájárulhatott, hogy csúnyább volt a grafika, mint amire emlékeztem. Az irányítás is elég fura volt, főleg a vezetés, de persze gyalogosan is kerestem a már megszokott fegyverkereket. :D Meg észre vettem, hogy anno pár könnyű achievementet nem szereztem meg, ezek közül szedtem össze egyet-kettőt. :) Mivel két héttel ezelőtt, nyaralás előtt két nappal vettem elő és most érkeztem haza, ezért nem nagyon volt időm újra igazán beleásni magamat a játékba, de ezalatt a pár óra alatt is jól szórakoztam, szóval megérte elővennem. Azt - egyelőre - nem állítanám, hogy jobb játék a GTAV-nél, de az tagadhatatlan, hogy érdemes volt elővenni annyi idő után is. :) Majd most, hogy megint itthon vagyok, több időm lesz játékra és akkor majd még jobban felfrissítem az emlékeimet, meg összehasonlítom a GTAV-tel. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 21. 15:36

Ma végigvittem a Stevie-féle autólopós küldetéseket. Eleinte tetszett, de 30 leszállítás szerintem kicsit több annál, mint ami még kellemes. Én kb a 16-18. autónál már meguntam az egészet és csak a rend kedvéért fejeztem be. Persze ha nem egyszerre csinálja az ember, jobban elosztja, akkor talán izgalmasabb hosszú távon is, de nekem egyszerre nagyon sok volt ez a 30 autó. Na mindegy, elnézést a dupla kommentért, igyekszem minél később írni újra ebbe a topicba. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 22. 08:46

Én is gondolkozok visszatérni valamilyen règi Gta-hoz.. Hmm talán megveszem a San Andreast Ps4-re. Azt egyszerűen imàdtam. S mèg nem is fejeztem be, úgyhogy lesz mit pòtoljak. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 22. 10:12

Én is San Andreas-ozok egy ideje, amikor kedvem akad, tényleg nagyon jó játék. Csak a vidéki küldetések a szívósak a hatalmas távolságok miatt. Meg közel sincs annyi érdekes melléktevékenység, mint a többi részben.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 10:16

Gonzales írta:Én is gondolkozok visszatérni valamilyen règi Gta-hoz.. Hmm talán megveszem a San Andreast Ps4-re. Azt egyszerűen imàdtam. S mèg nem is fejeztem be, úgyhogy lesz mit pòtoljak. :D
Jól teszed! ;) A San Andreas nekem is a mai napig a kedvenc GTA-m. :) Lehet én is rászánom magam és megveszem Xboxra, bár a szűk egy hónap múlva hét éves konzolomon már alig több mint 2 GB hely van, szóval nem valószínű, hogy ebből lesz valami. :(
Arminho írta:Én is San Andreas-ozok egy ideje, amikor kedvem akad, tényleg nagyon jó játék. Csak a vidéki küldetések a szívósak a hatalmas távolságok miatt. Meg közel sincs annyi érdekes melléktevékenység, mint a többi részben.
Szerintem azért vannak jó mellékküldetések. Persze ez relatív, hogy kinek mi tetszik, de nekem a San Andreasos mellékküldetések mindig is tetszettek. Jobban, mint más GTA-részekben (3, VC, VCS, LCS).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 22. 13:56

Jól tetted, hogy visszatértél a GTA IV-hez, Dani. ;) Én még gyorsan végigviszem még egyszer 100%-osan a GTA V-öt (már lassan a játék végéhez érek), és utána kiplatinázom a GTA IV-et, mert a multiplayerben öt trófeát kihagytam. :D Remélem, sikerülni fog a megszerzésük. :D Egyébként nem viszed végig 100%-osan a GTA IV-et? Szerintem nyugodtan végigvihetnéd, mert nem olyan nehéz, leszámítva a 200 galambot és az 50 ugratót.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 22. 18:18

Nem hiszem, hogy végigviszem 100%-ra. Egyrészt nem vagyok egy maximalista, eddig egy GTA-t se vittem ki 100-ra, mert mindig volt egy olyan követelmény (általában a gyűjtögetősek, mint itt a galambkilövős), amit kb a felénél meguntam. Az ugratókkal még nincs bajom, mert azok még úgy-ahogy izgalmasak. Kétszáz repülő patkány kilövése viszont roppant unalmas feladat lenne a számomra. Ja meg ott van az is, hogy hiába csinálnék meg mindent, biztosan nem kapnám meg a végén a 100%-os Game Progress statot, mert anno végig csalásokkal játszottam a GTAIV-et és elvileg ha csalással mentem le a játékot, akkor felfordulhatok, a végén akkor se kapok 100%-ot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 07. 23. 08:15

Igen, akkor nem kapod meg.

Én anno szerettem a galambok gyűjtögetését.. Attól féltem csak, hogy nehogy valahol kifelejtsek egyet....mert akkor már a 200 helyszínt nagyon macerás lett volna végigjárni újra. Nem egy van ugyanis meglehetősen eldugott helyen.

Többi résznél is próbálkoztam a 100%-kal... De az EFLC-n kívül az összes többi résznél ez kudarcba fulladt. :D Valahogy mire rájuk került a sor, már rongyosra játszottam őket. (Ez persze a GTA III, VC-re, és az SA-ra vonatkozik... érintőlegesen játszottam a VCS-vel és a LCS-vel is, de csak 1-2 küldi erejéig.) Úgyhogy 4-5 végigjátszás után már nem volt kedvem nekiugrani egy 6.-nak... Főleg úgy, hogy ezeknél a részeknél a 100% teljesítése nehezebb is, mint felmenőik esetében. (pl: taxis, mentős küldetéseknél juss el xy szintre- elég nagy szenvedés tud lenni..)
A GTA V meg szimplán nem tetszett annyira, hogy azt elvigyem addig. Kiakasztottam, mindhárom befejezéssel.. Tudomásul vettem, hogy ez a rész 'ilyen lett" , :D és utána már nagyon minimálisan játszottam vele. Talán majd egyszer.... (sem) :D


Szerk: meghazudtoltam saját magam: Azóta SA-t csinálok 100%-ra (mire olvasod, lehet már végig is vittem. :D )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2017. 01. 09. 21:14-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 23. 14:08

A harmadik befejezést nekem még meg kell csinálnom a GTAV-ben (Michael megölését). Hát nem tudom, nekem a GTAIV-ben és az V-ben is unalmas a 100%, meg kb mindegyik GTA-ban. Az, amitől tartottál, hogy kihagysz egyet a galambok közül, velem is megtörtént nem is olyan régen a GTAV-nél az űrhajóalkatrészek összegyűjtésénél. Azóta se néztem meg, vajon hol hagytam ki azt a rohadt űrhajódarabot, mert rohadtul felbaszta az agyamat. Szóval én az ilyenek miatt nem hiszem, hogy valaha is elérem a 100%-ot bármelyik játékban. Szórakozás céljából játszok, nem azért, hogy az ilyen kis marhaságok mint a gyűjthető tárgyak halálra untassanak aztán még jól fel is húzzanak játék közben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése