Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 04. 03. 18:30

E hónap 29-én lesz éppen 10 esztendős a GTA IV. Szerintetek lehet várni valami felújítást, vagy csak álom és a korábbi ilyen hírek is kacsának bizonyulnak?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 03. 18:33

Én biztos vagyok benne, hogy egyszer fel lesz újítva az a rész is. Hogy mikor, találgatni sem merek...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 03. 20:08

Én nem reménykedek benne. :( Pár hónapja még pozitívabb voltam, de már április van, szóval illet volna bejelenteni. Érdekes, hogy pont az egyik legsikertelenebb játékukba, az L.A. Noire-ba mennyi energiát fektettek, a GTA IV-et meg le se szarják. Nagyon féltik a GTA Online-t. Gondolom úgy vannak vele, hogy amit megkeresnének az eladott GTA IV-kel, azt elvesztenék azzal, hogy sokan inkább GTA IV-eznek és nem Online-oznak, és még több meló is van vele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 03. 21:07

Szerintem egyrészt azért sem foglalkoznak a GTA IV-gyel, mert az "nem annyira rossz", hogy foglalkozni kelljen vele. A régebbi játékaikat viszont rendre előveszik, és felújítgatják... Egy 2003-as játék például ma már persze, hogy máshogy néz ki -ezzel még egyszer le tudnak húzni egy csontot egy x játékról.

Szóval ahhoz, hogy a IV-et valóban feljavítsák, szerintem el kell telnie néhány évnek. Oké, hogy 10 éves játék, de ma sem mondanám csúnyának. Talán majd néhány év múlva.

Azért reménykedem, hogy valami fog érkezni néhány hét múlva, nem pedig csak egy képpel emlékeznek meg arról, hogy 10 éves lett a IV. Rosszul érintene, ha a sorozat számomra kedvenc tagját ennyire méltatlanul kezelnék. :( :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 03. 21:25

Pedig elég csúnya PS3-on, de nem is maguk a textúrák, hanem az elmosódás meg a fények miatt. De ha szép is lenne, akkor is ott lenne az a bökkenő, hogy PS4-re meg Xbox One-ra nem jelent meg. :D Egyébként az L.A. Noire újabb, mint a GTA IV, mégis felújították. Ráadásul azért is jobb prevgen játékokat felújítani, mert azzal kevesebb munka van. A PS2-es éra játékait gyakorlatilag a nulláról kéne újraírni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 03. 22:08

Jogos, én sem értem, miért nem adják/adták még ki PS4-re. Bár.. azt még bejelenthetik április folyamán, hogy "érkezik egy felújított változat a mostani konzolgenerációkra is", örülnék neki. Ha kijönne PS4-re a IV, karácsonyra megvenném magamnak.

Amúgy nem csodálom, hogy ilyen lassan haladnak az új GTA résszel. Egyszerre egy tucatnyi dolgon dolgoznak mindig. Esküszöm sokkal jobb lenne, ha Online-ban is csak 2 hetente jönne kontent, vagy 3 hetente, az újrakiadások számát is mérsékelnék, helyette a piacvezető játékaikkal -GTA, esetleg RDR- foglalkoznának. 5 év hézag volt a IV és az V között (DLC-ket nem beleszámolva), -ami rengeteg idő... és már most eltelt az 5 év az V és a következő GTA között, pedig leghamarabb 1 év múlva jöhetne csak a következő rész, de még azt is korainak tartom (tessék, ez már 7 év).. Nem is értem őket. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 03. 23:06

Hát, még a GTA: Vice City Storiest sem újították fel, helyette a Bully kapott javított verziót 2016-ban, pedig a VCS volt a soros. Szóval szerintem, amíg nem kapunk egy felújított VCS-t, addig nem lesz új GTA IV sem. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 03. 23:15

NikitaDragovich írta:Hát, még a GTA: Vice City Storiest sem újították fel, helyette a Bully kapott javított verziót 2016-ban, pedig a VCS volt a soros. Szóval szerintem, amíg nem kapunk egy felújított VCS-t, addig nem lesz új GTA IV sem. :(
De egyébként az, hogy mikor mit újítanak fel, olykor teljesen random... Az is meglehet, hogy a IV-t hamarabb fogják, mint a VCS-t. Ki tudja.. Mindenesetre lelkesem várom mindkettőt. :3 (de inkább az előbbit :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 04. 21:42

Igazából én is egy új GTA-ra vágyok már évek óta. Azért én remélem, hogy az Online-on egy külön csapat dolgozik és nem az új rész fejlesztéséből vesznek el forrásokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 04. 21:45

hát, nagyon remélem. Minden bizonnyal igen... különben ez nem éri meg nekik.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 04. 28. 23:06

Boldog tizedik évfordulót, GTA IV!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 30. 11:40

Boldog 10. születésnapot, GTA IV!

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 30. 11:54

Így van, Isten Éltessen sokáig GTAIV! Köszi azt a sok-sok szép emléket, amit anno Xbox 360-on adtál! Sose fogom elfelejteni, amikor a haverjaimat áthívtam és felváltva, a kontrollert egymásnak átadva sorra csináltuk a nagyobbnál nagyobb baromságokat, a random emberek metróval való kilapíttatásától kezdve a Rotterdam Tower tetejéről motorral vagy anélkül való leugr(at)áson át a Francis International Airport-on való motorral vagy kocsival való rendőrökkel szembeni robbantásokkal és karambolokkal teli fogócskákig. Ugyan én pár apróbb hiányosság miatt mind a mai napig nem tudom a legjobb GTA-nak nevezni, de az tagadhatatlan tény, hogy az összes eddigi GTA közül ezzel játszottam a legtöbbet a haverokkal is meg talán egyedül is. Szóval Boldog Szülinapot, és kitartást ebben a nehéz időszakban, amelyen most keresztül mész, mert az idióta készítőid telibe szarják a szülinapodat és most is a hülye GTA Online-nal foglalkoznak, hogy a sok dedós igényeit elégítsék ki immáron lassan öt éve ahelyett, hogy az igazán fontos dolgokra koncentrálnának. De reménykedjünk, hogy két rendkívül fontos és forradalmi GTA Online frissítés között eszükbe jut honnan jöttek, és méltóztatnak megünnepelni a szülinapodat azon túl, hogy fantasztikus módon megritkították az amúgy ezidáig kiváló zenei felhozatalodat és a helyére beleraktak negyedennyi, idióta orosz zenét.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 05. 13. 15:06

Rockstar69 írta: én nem éreztem semmi hiányosságot. Nekem csak a vidék hiányzott meg a lakás vásárlás. A játéktér lehet kisebb volt, viszont sokkal részletesebben ki lett dolgozva. A fodrászkodás nem hiányzott, meg szerintem nem is illett volna a játékba. Annyi, hogy az öltözködés lehetett volna kicsit jobb. De cserébe rengeteg dolog kárpótolt. Egyébként azt is érdemes figyelembe venni, hogy a GTA IV-et egy új platformra fejlesztették új eszközökkel, mindössze 3 és fél év alatt.
Nekem is a vidék hiányzott, meg a változatosabb járművek. Persze mivel nem volt vidék, így már nem volt égetően fontos az 1000 féle jármű sem, de mindenképpen szemet szúrt. SA után furcsa volt.

Öltözködés lehetett volna jobb? Ezt arra érted, hogy nem volt széles a ruha választék, vagy túl sok volt a "szláv" ruha? :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 05. 13. 16:20

Mind a kettőre. :D Voltak azért ruhák, de kevés állt jól Nikonak.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése