Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 05. 14. 16:43

MEnnyit szívtam PC-n is, mire kimaxoltam a IV-et. De magy elégedettséggel töltött el, hogy megcsináltam :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 14. 17:19

A "Fly The Co-op"-ot már régóta megcsináltam egy gyerekkel. Elsőre megcsináltuk mindhármat, és megkaptuk a trófeát. Nagyon fasza csávó volt ő; hálás is vagyok neki! :cool:
Nekem csak ez a három trófea van vissza a platinához: "Top The Midnight Club", "Wanted", "Auf Wiedersehen Petrovic".

Egyébként szoktak még mindig játszani PS3-on a GTA IV-gyel, csak már nem olyan sokan. Utoljára 2017 januárjában játszottam vele, és akkor kb. 5-en voltunk egy szerveren. Szerintem én gyorsan megcsinálnom a GTA IV multiját, mert lehet, hogy a Rockstar kitörli majd valamikor. Szerintem nagy esély van rá, hogy megszűnik a GTA IV multiplayer Xbox 360-on és PS3-on, mivel ezeket a régi konzolokat már nem gyártják, és már kevesen is használják őket. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 15. 07:13

Hát attól még, hogy nem gyártják, nem használják kevesen őket. Meg a konzolon akar GTA IV-ezni, annak nincs sok választása, szóval nem lenne sok értelme negszűntetni a multit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 15. 07:55

Na igen, de sokan nem a GTA IV-t pörgetik vele mostanság. (Ami mondjuk engem azért meglep, hiába 2008-as a játék.)
A hétvégén szerintem felnézek a IV multijára...de szerintem majd örülhetek, ha 1-2 játékmódba bekerülök 20-30 perc várakozás után.
Bár, ez anno az V-nél is így volt. Ott nem feltétlen azért, mert nem voltak, hanem a kispitik (nem pejoratív
megszólításként értendő jelen esetben)
szeretnek összetartani, és az ismeretleneket sokszor kickelik a játékmódokból. Nem szép dolog. Hamar el is ment tőle a kedvem. Kár érte. PC-n azért biztos nagy(obb) a élet. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 15. 08:26

dani.szentgali írta:Amúgy a GTAIV-t nem platináztad még ki? :D Mert nekem mintha úgy rémlene, hogy már korábban írtad, hogy kiplatináztad. Na mindegy, biztos rosszul emlékszem, valószínűleg azzal keverem, hogy sokat játszottál a játékkal, és sokszor írtad, hogy nemtom hanyadjára vitted ki 100%-ra a játékot. :D :P
Nem, a GTA IV-et még nem platináztam ki. :P Igen, valószínűleg azzal keverhetted össze.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 15. 11:04

Akkor jó, éreztem hogy valami sántít. :D Na mindegy, akkor jó játékot hozzá, és szerezd meg azt a platinát! ;) :cool:

Amúgy a régi konzolokon is biztosan játszanak még. Nyilván rengeteget csökkent a két régi konzol népszerűsége az elmúlt években, plusz az is tény, hogy már jó ideje egyiket sem gyártják, de attól még biztosan sokan vannak, akiknek nincs pénzük az új konzolokra vagy egy nagyon erős PC-re, és így nincs sok választásuk a játékra, minthogy a régi, olcsóbb konzolokon csapatják.

A GTAIV multijával meg sosem játszottam sokat, csak arra emlékszem, hogy valahányszor próbáltam játszani, szinte sosem sikerült normálisan, mert vagy kickeltek, vagy meguntam a menüben a várakozást, vagy csak szimplán elment a kedvez a szívatástól. Amúgy ha egyszer szerzek majd valamikor a távoli jövőben egy erősebb gépet, amin elfut a GTAIV, lehet, hogy tiszteletből+nosztalgiázás végett letöltöm és végigjátszom majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 15. 18:45

Inkább az lenne a jó, ha kiadnák PS4-re egy kicsit felújítva. Nem teljes remasteredre gondolok, hanem olyan kisebb pofásításra, mint a San Andreas esetében a PS3-mas kiadás (persze igényesebben kivitelezve). Maguk a textúrák egyébként nem is sokkal szebbek a GTA V-ben, szerintem a fényekkel meg az elmosódással kéne kezdeni valamit. Ezek csúfítják el leginkább.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 16. 10:28

A PS4-es újrakiadás sem rossz, csak azzal az a probléma, hogy megint fizetnem kéne érte x összeget. :D Ahhoz meg azért nincsen sok kedvem. Még a GTAV-öt sem biztos, hogy újra ki fogom fizetni/megveszem PS4-re, pedig az még a nagyobb játékterület, több fegyver, járműtuningolás, víz alá merülés, egyéb számomra fontos apróságok miatt még kicsivel jobban is tetszett, mint a IV. Akkor már inkább várok pár évet egy erős PC-re, és azon majd ingyen letöltöm torrentről vagy az is lehet, hogy megveszem, mert PC-re elég olcsó, és még mindig jobban járnék vele, mintha megint 10k felett fizetnék egy "felújított" PS4-es játékért. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 06. 04. 19:14

PS3 kiadásból miért van két fajta, nem tudja valaki? Van a normál, aminek a borítóján még baloldalt fut végig a Playstation 3 írás, meg van egy újabb, ahol már rendesen a borító tetején, ezen van egy PS Network logó is. Mi a különbség?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 04. 19:36

Szerintem csak ennyi a különbség.

Rákerestem még néhány játékra, és a régebbieknek rendre olyan borítója van, mint a GTA IV "első kiadásának". Az időben régebben kiadott játékoknak még olyan volt a borítója.. Aztán mikor újra kiadták őket (mire dizájnt váltott a Sony), már a borító is más lett.

Más magyarázatot nem találtam az interneten...a jelenség viszont más játékoknál is megfigyelhető, szóval valószínűleg csak annyi van a dologban, amit te is mondtál.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 04. 20:15

Nyugi, nincs semmi különbség a verziók között. Csak a játékok dobozának logóit variálták meg kicsit idő közben. Ilyen egyébként az Xbox 360 esetében is volt. Az első X360 játékok logóján a doboz tetején lévő "fejléc" féleségben a jobb oldalon még fel volt írva, hogy "Xbox LIVE", de az újabb játékoknál már eltűnt és egy sötétzöldes, hullámos dizájn került a helyére. A szoftverek között nincs különbség, plusz a dobozokon is csak ennyi változás volt, a hátulján ugyanúgy volt minden feltüntetve, ahogy régen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 06. 04. 22:31

2009 szeptemberétől van olyan borítója minden játéknak szerintem, ugyanis akkor jelent meg a PS3 Slim és ott jött be az új logó. Az első logó dizájn a fat PS3-on volt. Tartalmilag nem tudom mi lehet a különbség. Valószínűleg az már tartalmazza a trófeákat is, mivel PS3-on 2008 júliusától van trófea rendszer, a GTA IV-hez pedig 2008 októberben érkeztek meg a trófeák.
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 06. 05. 09:04

Ok, köszönöm mindhármótoknak a segítséget. Akkor nekem az a kiadás kell, ahol baloldalt fut a felirat, az első kiadásokat gyűjtöm.
Trófeákra visszatérve, feltételezem azért ezek a lemezek is megkapták a frissítést a konzolra, nem csak az új fajta logóval ellátottakon lehetett trófeákat gyűjteni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 06. 05. 09:44

Persze, csak a lemezen még nem volt rajta. Én emiatt tudtam csak 2013-ban összeszedni a trófeákat, mikor végre lett net a PS3-mamon is, hiába volt már meg 2010-ben a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 05. 10:31

Persze, megkapták a frissítést. Néhányra elég sokat kellett várni. :D (Már, ami a letöltését illeti.)

A trófea-frissítés mikor érkezhetett vajon? Én 12-ben vittem ki a játékot fullosan, és akkor már voltak.. De arra én is emlékszem, hogy 9/10-be még nem volt semmi PS3-on....tehát valamikor 9 és 12 nyara között (?) jöhetett. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2017. 06. 05. 13:08-kor.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése