Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 14. 20:39

Ja, az tényleg nem nehéz annyira, csak sajnos sok versenyt kell megcsinálni, hogy megadja a trófeát. Beszéljünk meg egy időpontot privátban. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 14. 20:56

NikitaDragovich írta:Ma délután egy újabb csodálatos dolog történt velem, miközben a GTA IV multijával játszottam! Elsőre sikerült megszereznem a "Teamplayer" trófeát. Nagyon durva, hogy amint beléptem egy Team Deathmatch játékmódba, egyből egy olyan szerverre dobott, ahol nagyon sok játékos volt, ráadásul ezek a játékosok mind hackerek voltak.
Én is futottam ilyenekbe bele.. Sőt, V-ön is vannak jó páran, sajnos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 14. 23:46

NikitaDragovich írta:Ja, az tényleg nem nehéz annyira, csak sajnos sok versenyt kell megcsinálni, hogy megadja a trófeát. Beszéljünk meg egy időpontot privátban. ;)
Azzal külön ne foglalkozz. Úgy is meglesz, ha a Petrovicos trófeát csináljuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 19. 16:22

NikitaDragovich írta:
Luszie írta:GTA IV-ben is nagyon uncsi volt minden spannal bizonyos kapcsolatot kiépíteni.
Hát nem tudom. Nekem személy szerint nagyon tetszettek a barátkozások a GTA IV-ben és az V-ben is.

Lehet itt kijön, hogy introvertált vagyok, de engem meg kifejezetten zavart ez a barátkozósdni. :D Főleg amikor csak inni "lehetett", akkor meg magamra szedtem néhány zsernyákot is az ominózus találka után. Nem mondom, hogy rossz lett egyébként ez a barátkozós rendszer, mert azért eléggé kifinomult, csak a 100%-hoz unalmas volt minden barátnál megszerezni a különleges képességet..Ahhoz jó néhányszor el kellett velük menni. Persze az én hibám, mert ha nem hagyom ezeket a végére, akkor nem lett volna ennyire monoton. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 19. 21:53

Én örültem neki. A San Andreas-ban olyan hiányérzetem volt, mikor befejeztem a sztorit, hogy szép kis happy end meg minden van, aztán soha többé nem látom őket. Örültem a GTA IV-ben ennek a dolognak, azt viszont nem szerettem, hogy túl sokszor hívtak, ha meg nem fogadtam el, akkor romlott a stat. (Erre ugye van egy trükk, de akkor is.)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 19. 22:00

Mi az a trükk?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 19. 22:13

Igen, mi az a trükk? Mert én sem tudom, hogy hogyan lehetett lerázni az unatkozó GTAIV-es barátainkat, amikor épp nem volt kedvünk velük nyomulni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 19. 23:48

El kell fogadni a meghívást, utána visszahívni és lemondani. Így nem csökken a statisztika.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 20. 13:29

Cseles. Mondjuk már számomra nincs jelentősége. Többször nem viszem ki 100%-ra a gamet. (és valószínűleg nem is akasztom ki...bár azért ennek még várjuk ki a végét. :D )

Múltkor azért néztem gameplay vidiket. Megjött hozzá a kedvem.... és aztán el is ment, mert tényleg nem tudnék már benne olyat csinálni, ami újat adna. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 21. 12:22

Érdekes. Én mostanában azon gondolkodom, hogy kezdjem-e újra a GTA IV-et. Nagyon megjött hozzá a kedvem, mert a napokban ugyebár elkezdtem csinálni a multiplayert a platina miatt. Tegnap például megcsináltam az egyik 100%-os mentésemben olyan dolgokat, amiket régebben kihagytam. Például bementem egy sztriptízbárba, és az összes privát táncot végignéztem, amit egy táncos fel tud kínálni. Meglepő, de nagyon tetszett nekem a GTA IV-es sztriptízbár. A GTA V-ös sztriptízbár után mindenképpen vérfrissítő, főleg az új zenék miatt, amiket játszanak tánc közben. Annyiban viszont nem jó a sztriptízbár, hogy nem lehet hazavinni a táncosokat, mint mondjuk a GTA V-ben. Ez azért szomorú. :(
Emellett észrevettem, hogy a GTA IV-ben lehet használni sikló felvonót (cable car) az egyik hídnál. Úgy látszik, még most is tud újat mutatni ez a játék. :D Aztán elmentem az összes barátommal és barátnőmmel szórakozni, és meglepődve tapasztaltam, hogy a barátok nem mondanak semmiféle dialógust, miközben elviszem őket inni, enni vagy játszani. Ez azért van, mert régen annyiszor barátkoztam velük, hogy az összes dialógust elmondták már. Ezzel szemben a barátnők beszéltek Nikóhoz, úgyhogy náluk még nem volt meg az összes dialógus. Majd igyekszem megcsinálni a barátnőknél is. :D Jelenleg a GTA IV-ben most az autóimat fényképezem le, hasonlóan, mint a GTA V-ben. Itt annyi a baj, hogy a GTA IV-ben nem lehet elmenteni a képeket, ezért a valóságbeli telefonommal fényképezem le őket, és terveim szerint majd fel is töltöm ide az autós képeimet. :D
Ha majd végeztem ezzel a fotózgatással, meg a barátnőzésekkel, akkor lehet, hogy újrakezdem még egyszer és utoljára a GTA IV-et. Még egyszer végigviszem 100%-osan, hogy pont annyi végigjátszott 100%-os mentésem legyen, mint amennyi a GTA V-ben is volt. A GTA V-ben háromszor értem el a 100%-ot, a GTA IV-ben pedig csak kétszer, ezért akarok még egy mentést, amiben szintén elérem a 100%-ot. Ezzel lényegében azt akarom eljátszani, hogy minden GTA IV-es mentésemnek van párhuzamosan GTA V-ös mentése is, és a jövőben majd GTA VI-os mentések is lesznek, mert a GTA VI-ot is majd háromszor fogom 100%-osan végigjátszani. :D

Mellesleg mostanában azon kezdtem el gondolkodni, hogy szeretnék egy felújított Liberty Cityt a GTA Online-ban. Nagyon jó lenne, ha a Rockstar beletenné Liberty Cityt a GTA Online-ba. Ha ez megtörténik, azonnal megveszem PS4-re a GTA V-öt. :lol:

Ui: Szerintetek kezdjem el még egyszer PS3-on a GTA IV-et, vagy várják 2018-ig, hogy legyen a játékból egy felújított verzió PS4-re? Ti mit gondoltok erről?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 21. 13:42

Úristen, hogy van neked ennyi időd? A kitartásról ne is beszéljünk..

Hát te döntsd el, mikor akarod kivinni harmadjára.

Nincs PS3-n valami gyorsmentés gomb? Ha nincs, valóban marad a teló...

Sztriptíz, barátnőzés és társai nem igazán dobnak engem fel... :D (sőt, lány vagyok...szóval jobb is így. :D ) Néhány küldit újrajátszanék, de ezért nem kezdeném újra az egész story-t. A GTA "film"-eket majd megnézem, ha szabadidőm adja, de kb. ennyi.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 21. 14:43

Rockstar69 írta:El kell fogadni a meghívást, utána visszahívni és lemondani. Így nem csökken a statisztika.
Rafinált megoldás. Erre nem is gondoltam. :D De jó ötlet amúgy. :)
Luszie írta:Cseles. Mondjuk már számomra nincs jelentősége. Többször nem viszem ki 100%-ra a gamet. (és valószínűleg nem is akasztom ki...bár azért ennek még várjuk ki a végét. :D )

Múltkor azért néztem gameplay vidiket. Megjött hozzá a kedvem.... és aztán el is ment, mert tényleg nem tudnék már benne olyat csinálni, ami újat adna. :D
Hát igen, a GTAIV-t én is addig toltam, ameddig teljesen meguntam. Emlékszem, hogy anno amikor megvettem, egy teljes éven keresztül napi rendszerességgel nyomtam. :D Bár az is igaz, hogy én csak kétszer játszottam ki és egyszer sem 100%-ra, inkább ökörködtem meg szórakoztam vele haverommal, de én is épp eleget játszottam vele ahhoz, hogy most már ne akarjak újra játszani vele.
NikitaDragovich írta:Érdekes. Én mostanában azon gondolkodom, hogy kezdjem-e újra a GTA IV-et. Nagyon megjött hozzá a kedvem, mert a napokban ugyebár elkezdtem csinálni a multiplayert a platina miatt. Tegnap például megcsináltam az egyik 100%-os mentésemben olyan dolgokat, amiket régebben kihagytam. Például bementem egy sztriptízbárba, és az összes privát táncot végignéztem, amit egy táncos fel tud kínálni. Meglepő, de nagyon tetszett nekem a GTA IV-es sztriptízbár. A GTA V-ös sztriptízbár után mindenképpen vérfrissítő, főleg az új zenék miatt, amiket játszanak tánc közben. Annyiban viszont nem jó a sztriptízbár, hogy nem lehet hazavinni a táncosokat, mint mondjuk a GTA V-ben. Ez azért szomorú. :(
Emellett észrevettem, hogy a GTA IV-ben lehet használni sikló felvonót (cable car) az egyik hídnál. Úgy látszik, még most is tud újat mutatni ez a játék. :D Aztán elmentem az összes barátommal és barátnőmmel szórakozni, és meglepődve tapasztaltam, hogy a barátok nem mondanak semmiféle dialógust, miközben elviszem őket inni, enni vagy játszani. Ez azért van, mert régen annyiszor barátkoztam velük, hogy az összes dialógust elmondták már. Ezzel szemben a barátnők beszéltek Nikóhoz, úgyhogy náluk még nem volt meg az összes dialógus. Majd igyekszem megcsinálni a barátnőknél is. :D Jelenleg a GTA IV-ben most az autóimat fényképezem le, hasonlóan, mint a GTA V-ben. Itt annyi a baj, hogy a GTA IV-ben nem lehet elmenteni a képeket, ezért a valóságbeli telefonommal fényképezem le őket, és terveim szerint majd fel is töltöm ide az autós képeimet. :D
Ha majd végeztem ezzel a fotózgatással, meg a barátnőzésekkel, akkor lehet, hogy újrakezdem még egyszer és utoljára a GTA IV-et. Még egyszer végigviszem 100%-osan, hogy pont annyi végigjátszott 100%-os mentésem legyen, mint amennyi a GTA V-ben is volt. A GTA V-ben háromszor értem el a 100%-ot, a GTA IV-ben pedig csak kétszer, ezért akarok még egy mentést, amiben szintén elérem a 100%-ot. Ezzel lényegében azt akarom eljátszani, hogy minden GTA IV-es mentésemnek van párhuzamosan GTA V-ös mentése is, és a jövőben majd GTA VI-os mentések is lesznek, mert a GTA VI-ot is majd háromszor fogom 100%-osan végigjátszani. :D

Mellesleg mostanában azon kezdtem el gondolkodni, hogy szeretnék egy felújított Liberty Cityt a GTA Online-ban. Nagyon jó lenne, ha a Rockstar beletenné Liberty Cityt a GTA Online-ba. Ha ez megtörténik, azonnal megveszem PS4-re a GTA V-öt. :lol:

Ui: Szerintetek kezdjem el még egyszer PS3-on a GTA IV-et, vagy várják 2018-ig, hogy legyen a játékból egy felújított verzió PS4-re? Ti mit gondoltok erről?
Szerintem várj vele, lehet jövőre lesz valami újrakiadás. Ha lesz, akkor talán én is beszerzem becsületből, ha nem lesz túl drága, de erre nagyon kevés esélyt látok. Amúgy a sikló számomra nem újdonság, én tudtam már egy ideje, hogy Algonquin és az egyik kicsi sziget között lehet használni olyat. :D
Luszie írta:Úristen, hogy van neked ennyi időd? A kitartásról ne is beszéljünk..

Hát te döntsd el, mikor akarod kivinni harmadjára.

Nincs PS3-n valami gyorsmentés gomb? Ha nincs, valóban marad a teló...

Sztriptíz, barátnőzés és társai nem igazán dobnak engem fel... :D (sőt, lány vagyok...szóval jobb is így. :D ) Néhány küldit újrajátszanék, de ezért nem kezdeném újra az egész story-t. A GTA "film"-eket majd megnézem, ha szabadidőm adja, de kb. ennyi.
Hát ja. Valakinek sok szabadideje van. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 21. 17:21

Az a vicces, hogy nincs sok szabadidőm. Májusban fogok érettségizni, szóval sokat kell(ene) tanulnom, meg hát közben a regényemmel is haladok. Hétköznaponként például nagyon ritkán tudok játszani, ezért mindig hétvégenként van egy kis időm játékra. Ez van sajnos. :( Ezért hezitálok a GTA IV-gyel. Attól félek, hogy ha elkezdem, nem tudom majd befejezni. Remélhetőleg, sőt biztosan, az érettségi után több időm lesz, és akkor belevágok a GTA IV-be. Előtte kiplatinázom az Uncharted 3-at meg a GTA IV-et (multis trófeák). Szóval nekem sincsen sok időm, de megpróbálok kitartani. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 21. 18:04

Akkor meg inkább várj.. Az érettségi fontosabb (ha van vele célod), mint néhány játék. Én pl a IV-et nyáron maxoltam ki, az SA-t meg most (mert nekem most szünet van február 5-ig.) Tehát a tanulmányaimat most pont nem rontom le vele. (Legalábbis ez majd kiderül hétfőn: de vélhetően nem. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 22. 12:03

Még sok időm van az érettségiig, mert majd csak márciusban kezdek el rá tanulni. Földrajz érettségire mondjuk már most elkezdtem tanulni, na de értitek. Ki akarom használni a télből azt a kis időt, ami még megmaradt.
Na, szerintem ennyi elég is lesz ebből, mert ez már nagyon OFF. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése