Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 27. 18:33

Hessa írta:Hogyan szerezte meg Niko a kulcsot? Hát bement a Maisonette-be, ahol épp ott táncolt Luis is egy csajjal. Laza csípőmozdulattal félrelökte a ribancot és lejtettek egyet. A tánc végén csók, majd a wc... helyett Luis lakása... XD -Cenzúra- Miután Luis elaludt, Niko kivette a zsebéből az előző napi bama akciónál nála marad kulcsot és angolosan távozott... XD
http://youtu.be/RlVX6QW95wc
Ez nem Niko saját tánca! Ezt Luis, Johnny és Niko találta ki közösen :)
http://www.youtube.com/watch?v=GBubQG_G ... ure=g-vrec
Mellesleg issé elkanyarodtunk az általam felvetett problémáktól, nem? :)
Guess who's back!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 27. 19:09

Hessa: THAT WAS NASTY!!!mármint a történet XD akkor inkább az RPG XD majd azzal bekopogok :D
NoxiusEnterprise: XD ennyi beteg embert!! :D Hogy elkanyarodtunk volna?Az nem kifejezés.Hessa nagyon elemében van :D De tőlem folytathatjuk :) mármint nem ezt, hanem amit felvetettél.Ja arra én már válaszoltam :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 27. 19:32

Bod: Bocsi, nem tudtam hirtelen jobbat... XD

Nox: EZT IMÁDOM! XD Egyértelműen best... De ma böngésztem a mozgásokat és bár a történetben nem emlékeztem ilyenre, de találtam egy ölelést (Roman-Niko), de Roman-t kicseréltem Bernie-re... XD Új értelmet nyert a "meleg ölelés", mint szólás...
Na de ruhákra visszakanyarodva, én el tudtam volna képzelni a Gay Tony-s részhez egy meleg ruházati dolgot is... XD Furcsa, hogy nem lehet bohócot csinálni egyetlen karakterből sem... :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 27. 20:59

Ha már a ruháknál tartunk, emlékszem, hogy amikor olvastam a Gamestarban (ha jól emlékszem) a tesztben, hogy milyen rengetegféle ruha van.Hát igen rengeteg volt legalábbis rengetegnek tűnő.Mert csak a színe nem pedig a fazona változott a ruhának mikor váltogattad.Egyszóval kevés rongy volt.Szerintem ezek a Gamestarosok rácsaptak a hasukra és 98% a játék.Mert volt olyan állításuk még ami nem felelt meg a valóságnak.
De már említettem, hogy elég kevés dolog volt a játékban úgy összességében, mind szórakozásban mind fogyasztói szempontból.De most ne az előző részekhez képest viszonyítsunk, hanem, hogy 2008-ban elég ez egy ilyen játékhoz szavatosság szempontjából?Ez egy nyílt világú játék itt a város van a középpontban, a többi majd csak utánna, ennek a játéksorozatnak mindig ez volt, van és remélhetőleg lesz a védjegye.Az már csak hab a tortán, hogy a graf. és a történet is felnőtt hozzá.De már megint elkanyarodtam :) Tetszik a gondolatod a ruhákkal kapcsolatban NoxiusEnterprise, hiszen sok féle ruházatot szerettél volna a játékba.Hát EZ AZ!!!, hogy sokféle- ez a lényeg!Mindenből több és többféle kellett volna.pl. egy olyan üzlet, amiben baszott drága cuccok, cipők, és kiegészítők lennének. pl.egy aranyóra - 65 ágyhuzat lenne :D Az is egyfajta kihívás az ára kigyűjtése.
Vagy egy öltöny - 8 lepedő, meg ilyenek. Mondjuk nem vagyok egy divat guru, de azért
tudom melyik a póló és melyik az ing. Asszem :)




melyik a póló vagy az ing.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 28. 17:20

Ha én csinálnék a GTA V -hez fegyvereket a GTA IV mintájára, akkor így nézne ki:
Ütőfegyverek:
-Ököl, boxer, szegecselt kesztyű (Ruhaként, de ad sebzést :))
-Rugós kés, kés, biliárd-ütő, ásó, golfütő, gumibot, gyephokiütő, sokkoló, baseball (Ezzel motorról is lehetne ütni)
Dobófegyver:
-Molotov, füstgránát, gránát, távirányítós bomba
Pisztolyok:
-Glock 17, hangtompítós 9mm, Automatic 9mm, Desert Eagle, Colt Python, Five-seveN
Géppisztolyok:
-Tec-9, Mac-10, Mini-UZI, MP10
Sörétesek:
-Magnum 870, Winchester 1300, Remington 870
Gépkarabélyok:
-Norinco Type 56-2, AK-47, M4
Puskák:
-Karabély (GTA SA), kétcsövű puska
Mesterlövész puska:
-GTA IV -es + Lézeres puska
Nehézfegyverek:
Gránátvető, RPG, M60

Én valami ilyesmit csinálnék meg. De hát ki tudja :D Hogyan tetszik és kinek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2012. 09. 29. 11:29-kor.
Guess who's back!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 28. 18:13

Nekem! :D Van választék az egyszer bisztos :) Valamiért az a sanda gyanúm, hogy te a III.világháborúra készülsz majd az V - ben :)
A fegyver arzenálodból hadd emeljem ki a szegecselt kesztyűt - azt nagyon bírnám - az olyan metálos + szegecses dzseki+ farmer+ motoros bakancs.Mindig így járnék a karakteremmel :)
Szegecselt kesztű hát igen az tényleg fasza lenne :D + egy like a részemről
A másik amin felcsillant a szemem az a 9mm hangtompítós, ó igen, san andreas!
Na azt sem lehetne elvenni tőllem :D az olyan Hitman-es.
Látom írtad a desert eagle-t is. I like it. Mondjuk egy hangtompítós mini- uzinak is örülnék.
Amúgy teljességgel kielégítő a repertoárod.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 28. 18:27

Szerintem szuper lenne egy ilyen felhozatal! Bár én kiegészíteném pár dologgal:
Hurling ütő, sokkoló, vipera, TAR-21, F2000, p90, gépágyú, Hammerhead shotgun, ilyesmik.
Ezen felül fejleszthetővé tenném a fegyvereket. Hangtompító, nagyobb tár, stb.
Ja és ha már úgyis Los Santos lesz a helyszín, ott van a 69 -es körzet is a közelben... Szóval bekerülhet egy futurisztikusabb fegyver is... XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 28. 19:27

Futurisztikusabb? hm... mire gondoltál? mondjuk egy Jedi lézerkardra, vagy egy zajos tücsökre (men in black) XD XD na azon beszarnék! XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 28. 19:56

Hessa írta:Szerintem szuper lenne egy ilyen felhozatal! Bár én kiegészíteném pár dologgal:
Hurling ütő, sokkoló, vipera, TAR-21, F2000, p90, gépágyú, Hammerhead shotgun, ilyesmik.
Ezen felül fejleszthetővé tenném a fegyvereket. Hangtompító, nagyobb tár, stb.
Ja és ha már úgyis Los Santos lesz a helyszín, ott van a 69 -es körzet is a közelben... Szóval bekerülhet egy futurisztikusabb fegyver is... XD
Ha lesz benne P90 meg egy colt, akkor szinte nem is használnék másokat. A P90 a kedvenc fegyverem, szívesen látnám Los Santos vidékén.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 28. 20:30

Emlékszem mikor anno játszottam a golden eye 007 játékkal még nintendo 64-en, ott volt FN P90 pontosabban RC P90 ott úgy hívták meg 80-as tárral rendelkezett.A hangja is sokkal brutálisabb volt mint Luisénak.Kár, hogy rátették a hangtompítót.Pusztító kis csúzli az tuti pláne ha az gtaV -ben is 80-as tár járna hozzá.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 28. 21:18

Jó lenne,ha ezek a fegyverek mind benne lennének a GTAV-ben.Egy ilyen szegényes fegyverarzenál után,mint ami a IV-ben volt,elvárom,hogy az V-ben ezek a fegyverek benne legyenek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 28. 23:56

Futurisztikusabb alatt érthetünk fénykardot, flézert, zajos tücsit vagy akármit... XD Nektek melyik tetszene? Illetve mit tudnátok elképzelni?
Szegényes fegyverarzenál, de mihez képest? Mert a III-ben tizede volt és a többi rész sem bővelkedett túlzottan az itt felsorolt igényeket tekintve. Az IV ugyan tényleg sablon volt, de ha a DLC-ivel együtt nézzük, mégiscsak jobbnak látszik a felhozatal: Az el-veszett motorosok a póriasabb, de erős fegyvereivel és a b*zi Tony balladája a nagyobb tűzerővel. Minden rész jobb a másiknál, és nem hinném, hogy csalódnánk a következőnél... Bár lehet, hogy ott is DLC lesz az istene, mint az elődjénél.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 29. 10:34

Én bízom benne,hogy a GTAV szakít a GTAIV-es hagyománnyal,hogy csak a DLC-formában adnak sok minijátékot,fegyvert,stb-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 11:30

Nekem az a bajom, hogy a R* mindig újít, az még nem is lenne baj, csakhogy vannak olyan dolgok amik az előző részben voltak de az újban már nem vagy más van helyette pl.darts most van de lehet, hogy az V- ben már nem lesz hanem lesz helyette csocsó - értitek amiről beszélek? Mennyi lehetőség lenne időtöltésre, ha a régi dolgok mellé mindig jönne néhány új. Akkor mindenki boldog lenne, értem ezt ruha üzletekre is.Gyors éttermek stb. A fegyverekkel már nem olyan egyszerü vagy akkor kéne 3-4 fegyver csomgag legalább.Na minegy, ha dollár milliárdos leszek, akkor majd megveszem a R* north-t mindenestől még a takarítónőt is :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 29. 11:32

bodom26 írta:Nekem! :D Van választék az egyszer bisztos :) Valamiért az a sanda gyanúm, hogy te a III.világháborúra készülsz majd az V - ben :)
A fegyver arzenálodból hadd emeljem ki a szegecselt kesztyűt - azt nagyon bírnám - az olyan metálos + szegecses dzseki+ farmer+ motoros bakancs.Mindig így járnék a karakteremmel :)
Szegecselt kesztű hát igen az tényleg fasza lenne :D + egy like a részemről
A másik amin felcsillant a szemem az a 9mm hangtompítós, ó igen, san andreas!
Na azt sem lehetne elvenni tőllem :D az olyan Hitman-es.
Látom írtad a desert eagle-t is. I like it. Mondjuk egy hangtompítós mini- uzinak is örülnék.
Amúgy teljességgel kielégítő a repertoárod.
Kicsit kiegészítettem néhány helyen :)
Szerintem is jó lenne egy ekkora arzenál: Minden szempontból kielégítő, és használható. Én nem örülnék Minigunnak, vagy hasonlóaknak, az már túl erős, így a megfelelő az M60 lenne, azzal hat-hét M4 -es pasas jó helyzetből simán felér. Ennyi :)
Guess who's back!

Válasz küldése