Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 10. 06:27

Ez semmi, én 2009 karácsonykor kaptam a Gta 4-et Ps3-ra, aztán 2011 Májusában pedig a Ps-t :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 10. 10:18

Én meg 2010 június 23-án 16:23 perckor játszottam először a GTA IV-el :D De a GTA IV már hamarabb megvolt pár nappal. Az ezt követő 3 évben szinte mindennap játszottam vele. Zseniális rész, máig a kedvencem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 10. 15:18

Nekem a legnagyobb emlékem róla az, hogy ez volt az első Gta amit végigjátszottam :lol:.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 11. 20:52

Valakinek sikerűlt már elérni a multiban a 10-es szintet? :roll: én nagy nehezen az ötös szinten hagytam abba a játékot. Habár amikor egyszer visszaléptem akkor kisértetiesen leestem a 0-ás szintre.. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 11. 23:07

Én 8-as szintű vagyok, de azt is csak úgy sikerült összehozni, hogy véletlenül egy hekker szerverre léptem be. Amúgy szerintem mióta lelőtték az online szolgáltatásokat, dupla pénzt ad.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 14. 14:19

Milyen online szolgáltatások? Mire gondolsz? Amúgy játszanak-e még a GTA IV multijában, vagy mindenki áttért már a GTA Online-ra? Szomorú, hogy nem tudtam kiplatinázni a GTA IV-et, pedig csak öt multis trófea hiányzott. :( Kétlem, hogy még játszanának vele. :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 14. 14:35

Én sem tudtam, hogy lelőtték volna a GTA IV multiplayerét. Bár a GTAV Xbox 360-as megjelenése óta (tehát már kicsit több, mint 2 éve) számomra elfelejtődött, hogy van egy GTAIV-em is a lemeztartó polcomon. Annyira belemerültem az V-be, annyira beszippantott a világa, a város, a vidék, a tengerek meg minden más, hogy sohasem éreztem azt, hogy most vissza kell mennem Liberty City betondzsungelébe, aminek ráadásul már évek óta ismerem majdnem minden négyzetcentiméterét. Igazából a GTAIV multijával akkor sem játszottam nagyon, amikor még javában játszottam a játékkal. Nem igazán tudott lekötni. Kipróbáltam az összes játékmódot, ökörködtem párszor a hintával és kb ennyi volt nálam a multi. Szóval számomra nem dől össze a világ, ha valóban megszűnt a GTAIV multiplayer. Gondolom a Rockstar az utolsó pillanatig várt, amíg mindenki áttért a GTA Onlinera, és csak ezután döntöttek úgy, hogy megszüntetik a GTAIV multis szervereit. Az lehet, hogy néhányan még szívesen játszottak volna vele, de világszerte pár száz játékos kedvéért nyilván nem fogja fenntartani egy hét éves játék online szolgáltatásait a Rockstar, főleg úgy, hogy már van egy GTA Online, amely több millió felhasználót foglalkoztat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 14. 14:45

A Gran Turismo 5 Multiját is lezárták. Pont akkor amikor Arminho-t abban a játékban is megvertem volna.. :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 14. 14:48

Gonzales írta:A Gran Turismo 5 Multiját is lezárták. Pont akkor amikor Arminho-t abban a játékban is megvertem volna.. :(
Attól tartok, előbb vagy utóbb a GTAV prevgenes verziójának Online módját is le fogja zárni a Rockstar. És most már egyre inkább közeledik ez a nap. A prevgenes GTA Online napjai véleményem szerint meg vannak számlálva. :( -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 14. 14:51

Nem, nem hiszem, hogy lezárták volna a GTA IV multiját, mert az egyik volt osztálytársammal azzal játszottunk Xbox 360-on még 2015 tavaszán. Mondjuk, vele csak a free módot csináltuk, utána pedig eladta a GTA IV-et, és megvette a GTA V-öt. De lehet, hogy csak a free módot hagyták meg, a többi játékmódot pedig megszüntették.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 14. 15:42

NikitaDragovich írta:Nem, nem hiszem, hogy lezárták volna a GTA IV multiját, mert az egyik volt osztálytársammal azzal játszottunk Xbox 360-on még 2015 tavaszán. Mondjuk, vele csak a free módot csináltuk, utána pedig eladta a GTA IV-et, és megvette a GTA V-öt. De lehet, hogy csak a free módot hagyták meg, a többi játékmódot pedig megszüntették.

Nem tudom, én csak Rockstar69 hozzászólásából hallottam először arról, hogy a GTAIV online szolgáltatásait megszüntették. Amúgy visszaolvasva a hozzászólását, valóban arról lehet szó, hogy csak a Social Clubos online szolgáltatásokat meg a különböző multiplayer játékmódokat szüntették meg, a freemode meg továbbra is elérhető.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 14. 17:49

Van multi, csak statisztika nincs. Azt hittem, hogy ez dupla pénzes mondatból lejött. Egyébként játszanak még, csak nagyon kevesen. Én is kiakarnám platinázni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 14. 17:57

És még ki lehetne platinázni, vagy már egyáltalán nem lehet a statisztika megszűnése miatt?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 14. 18:05

Én Psnprofiles.com-on úgy láttam, hogy még mindig meglehet szerezni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 18. 22:12

Valószínűleg a statisztikát a játékon belüliekre értette, nem pedig az achievementekre/trófeákra. Valószínű, hogy az achievementeket/trófeákat nem törölték ki, így azok még most is megszerezhetők a játék multijában teljesíthető tevékenységek elvégzéséért, csak mivel már nemigen játszanak a játék multijával, így elképzelhető, hogy hiába lehet még elméletileg megszerezni a hiányzó multis trófeákat, a játékosok hiánya miatt ez gyakorlatilag kivitelezhetetlen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése