Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 29. 11:34

bodom26 írta:Nekem az a bajom, hogy a R* mindig újít, az még nem is lenne baj, csakhogy vannak olyan dolgok amik az előző részben voltak de az újban már nem vagy más van helyette pl.darts most van de lehet, hogy az V- ben már nem lesz hanem lesz helyette csocsó - értitek amiről beszélek? Mennyi lehetőség lenne időtöltésre, ha a régi dolgok mellé mindig jönne néhány új. Akkor mindenki boldog lenne, értem ezt ruha üzletekre is.Gyors éttermek stb. A fegyverekkel már nem olyan egyszerü vagy akkor kéne 3-4 fegyver csomgag legalább.Na minegy, ha dollár milliárdos leszek, akkor majd megveszem a R* north-t mindenestől még a takarítónőt is :D
Ha megveszed, akkor majd alkalmazd az általam felsorolt ruhákat és fegyvereket is! ;)
Hamarosan újabb problémával, a bűnüldözéssel, illetve az általam javasolt reformmal állok elő ;) :D
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 29. 11:35

Teljesen egyetértek veled,szerintem is ez lenne a legjobb.A régi részekből is visszajöhetnének élvezhető dolgok modern formába,és melléjük újak is.Akkor lenne a legszabadabb,és a legtovább tartó open world játék,amit valaha készítettek.Ja és persze a fegyverek mennyiségének növelése.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 11:56

dani.szentgali: ugye?! legalább így nem sírna senki szája :) aki pl. gyúrni, tetkót,"régi" ruhákat, fegyvereket, akar vagy tuning és stb. és stb. annak ott vannak ezek az opciók. De ha még sem érdeklik ezek, akkor nem, attól még ott vannak a későbbiekben lehetőségként, ha meggondolná magát az egyén. "Nosztalgia" és innováció- szerintem ezek megférnek egymástól.
NoxiusEnterprise: oké felveszlek majd a játék tartalmáért felelős agytrösztnek :) Nyomasd csak bátran :) jegyzetelek :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 09. 29. 12:40-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 29. 12:08

Szerintem is,ezt hiányoltam nagyon a GTAIV-ből,sőt,a SA utáni összes részből!Bárcsak így lenne az Vben,ahogy azt te leírtad! :) Én legalábbis pont ilyen szeretnék :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 29. 13:20

Mit kezdenél a takarítónőkkel? XD Na jó, értem én amit mondasz, sőt egyet is értek veled! Mert miért is csökkentik le a mini elfoglaltságok számát, mikor mind jó a maga nevében?! Bár őket is megértem, mert ez biztos más dolgokról vonják el a figyelmüket... Mert lehet azért nem került be a GTA IV-be az ejtőernyő, mert mondjuk French Tom kinézetét buzerálták vagy valami... XD (-Mielőtt fáklyás menettel vonulnátok ellenem lincs hangulatban, megjegyzem, hogy ezt nem írtam komolyan! XD -)

Mindig sír valaki szája. Olyan még nem született ezen a világon, ami mindenkinek jó. :P
Nekem főleg Liberty hangjai hiányoznak a III után. XD Na de olvadtam volna, ha gyúrás és tetkók is lettek volna Nico háza táján! Bár a fodrászt azért tervezték oda, de végül úgy döntöttek, 3féle hajra minek?! XD Mellesleg hosszabb hajjal egy az egyben Mashkov bácsi! XD XD XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 13:49

Hessa: Jó persze értem én, hogy nem lehet mindent beletenni egyetlen egy részbe illetve bele lehet tenni csak akkor tíz évig készülne a játék.Mondjuk most talán tényleg úgy igazán tartalmas lesz , mert már régóta csinálják.Min. öt éve - ja engem a két DLC nem érdekel ott ugyanaz a város pár új küld. és egyéb - én a IV - től számolom az időt :D
Ja remélem nem fejlesztési hibába(zsákutcába) kerültek (S.Cell conviction) asszem ott volt ez, és ezért nincs semmi érdemleges hír.- na jó nem festem az sátánt a lambériára :)
Majdnem elfelejtettem "mindig sír valaki szája" Hát ez az. A san andreas-nál is így volt.
De írtam én már ezt már - olvastam ugyanis nemegy helyen, hogy pont ez volt a baja(mimi játékok, falfirka fújkálás stb.) a sok surmónak, mondták is - mi a vérnek ez a sok szarság.
Ezért is lehetett talán a IV ilyen szegényes ebből a szempontból.Mert hát a rajongók szava
"szent és ..." Bár lehet semmi köze nincs ehez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 09. 29. 14:46-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 29. 14:40

Körözés:
Szerintem az a körözés, ami a GTA IV -ben volt elég jó alap, de kijavítanám.
Először is nem csak a rendőrség,a NOOSE és az FIB -t venném bele, hanem a Nemzeti Gárdát és néhány rendőrséggel együttműködő biztonsági szolgálatot.
Úgy mint:
1.) A Vice City -s DBP Security
-Kék ruha, tányérsapkával (Mint a VC -ben)
-9mm (Glock17), Mini-UZI
-kék Buccaneer fehér DBP felirattal, kicsit turbózva
2.) Az általam kitalált IRON SHOT nevű szervezet:
-Szürke ing, szürke kabát, vörös nyakkendő, fekete nadrág, ExClotheic öltönycipő. (Már kombinálom a többi agyszüleménnyel)
-9mm (Glock17), krómozott sörétes
-Szürke Securicar

Szóval, a körözést valahogy így képzelném el:
1 -es szint: Néhány gyalogos járőr, és a közeli járőrkocsik
2 -es szint: A gyalogos járőrök csapatba szerveződnek, több járőrkocsi is elindul. Az IRON SHOT emberei egyenlőre nem lőnek, de ha elmész mellettük, akkor jelentenek a rendőrségnek
3 -as szint: Járőrkocsik, a gyalogos rendőrök kordonokat állítanak a hidakra, néhány helikopter, az IRON SHOT által őrzött bankok és múzeumok szintén lőtérré változnak, a NOOSE is megjelenik
4 -es szint: A NOOSE komoly kommandós egységeket indít, az összes nagyobb út és híd le van zárva, a levegőben helikopterek, az IRON SHOT és a gyalogos rendőrök a kordonok mögé állnak, a rendőrök csak a területet zárják le nagy körben
5 -ös szint: FIB járőrkocsik jelennek meg, a és a gazdagabb negyedekben rádtámad a DBP. Sokkal több mesterlövészes helikopter jön, amellett a rendőrök és a NOOSE lezárnak minden utat. Az IRON SHOT visszavonul, és gyalogos rendőrök fel sem tűnnek.
6 -os szint: Minden út lezárva, mindenhol kordonok. Megjelenik a Nemzeti Gárda M4 -el és M60 -al felszerelve, a többi erőszakszervezetből pedig már csak néhány cirkál. A helikopterek közül azonban katonai Annihilator is lesz a levegőben.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 29. 15:43

Körözésnél volt egy amin nagyon tetszett, remélem azt megtartják majd az V-ben is. Hogy ha a rendőr alól kilövöd a járművet, de az túléli, akkor elkoboz civil járműveket, hogy elkapjon! XD Ezen ájultam, mikor először láttam! :D XD
Aztán. Furcsa volt III után, hogy Liberty-ben 6. csillagnál nem jönnek tankok. :( Pedig ez volt a legjobb a régi városban.
És a ruhák! Vice Cityben és San Andreas minden végén voltak hivatalos szervek ruhái. Sajnos IV-ben már csak ápoló ruha volt. :( Rendőr ruciban vagy ami még jobb lett volna: szado-mazó ruciban megnéztem volna az én drága Nicom... XD XD XD
Nox, ez így isteni ötlet, de ne felejtsd el, hogy a R* nem véletlenül könnyít. Sok ám a kiskorú vagy béna játékos is. HA túl kifinomult és nehéz, akkor meg sem veszik a játékot... :S De nálam viszi a prémet az ötleted!!! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 29. 16:22

NoxiusEnterprise: Nagyon tetszene, ha egy idő után, amikor mondjuk a Nemzeti Gárda jön, akkor a gyalogosok ne legyenek bátrak, és golyófogóként vessék elénk magukat, hanem vonuljanak vissza. Meg, hogy inkább szervezetten kerületlezárással próbáljanak elkapni, és ne mindenki csak hihetetlen autósüldözéssel próbálja magát belevetni a folyóba, vagy kiirtani a civileket.

Hessa: Nekem egyáltalán nem tetszett, ez az elkobozgatás, mert mindig vagy az én Dodge Viperemet, vagy a Lamborghinimet vitték el. Az aztán igazán idegesítő, ha megölsz egy halom zsarut, menekülsz egy gáz kocsival, s hátranézve azt látod, hogy a rendőr remek vezetésével épp széjjelzúzza a hőn szeretett Infernusodat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 16:36

NoxiusEnterprise: huh... nem semmi így elsőre.Mindenesetre szisztematikus.Nem lenne könnyű dolga a gamer-nek :) Gondolkodtam én is ezen bár nem, ennyire nem ástam bele magam.Annyi volt a gondolat; hogy a "no wanted level" és az első csillag között lenne egy átnenet, persze jelölve ez nem lenne, csak annyiban, hogy villogna az első csillag
A lényeg az lenne, hogyha az utcán elővenném a fegyvert és a közelemben lenne egy rendőr, akkor felszólítana, hogy tegyem el - közben villogna a csillag - ha eltettem akkor békén hagyna - de ha nem akkor egy 5mp múlva már a villogó helyett, a teli csillag lenne és már a pisztolyt is rám fogná és akkor már az egyes szintű körözés lépne életbe.Ezt caak azért írtam le, mert vicces volt mikor az utcán járöröző rendőr mellett elmentem egy RPG-vel :)
Hessa: kiskorúak? ejnye bejnye :) béna játékosok? levannak szarva nekik ott a my horse and me XD nem az új gta gamer-ekre gondoltam :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 29. 16:45

Pedig tiszta jó, mikor a saját farod melegével jelölt - saját kocsidban egy sün ül és beszánkázik a legközelebbi állóvízbe! XD Közben azon gondolkozol, hogy mégis honnan szalajtották ezt a Schumachert... XD

Hogy bejelezne, mikor fegyverrel meglát a rendőr? Jaj, kérlek! Ez amerika! Minden állampolgárnak joga van fegyvert viselni... Akár RPG-t is! XD

Ne is mondd, én is ki vagyok akadva, hogy lépten-nyomon 9-10éves, érzelmileg és szellemileg sem ép még a tininek nevezhető kort meg sem közelítő egyénekbe botlom. A tojáshéj még a fenekén, de már lóg egy olyan játékon, aminek a dobozán éktelen nagy 18-as felirat látható. :S És ezzel senkit sem akartam megsérteni... :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 17:00

Hessa: apám! ha te nem lennél ki kéne találni. ennyi marhaságot kitalálni(jó értelemben) nem tudom honnan szeded ezeket, remélem nem az élet inspirál XD röhögök annyit rajtad hogy á... Szóval azt mondod, hogy ha Los Angeles belvárosába sétálok egy páncél törővel, Osamának öltözve le se szarnak? Ki bebaszott jó hely ez az amerika!!! XD XD XD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 29. 17:06

Az élet az a komolya dolog, amiért mindennek a derűs végét fogom. (Pasiknak is... XD ) Szokj hozzám, én ilyen vagyok. XD Bár ez még semmi ahhoz képest, miket szoktam IV-ben alkotni az én drága traineremmel. XD XD

Nannanannanaaaa! Osama jelmezről nem volt szó! Azzal az első pillanatban halott vagy! XD A rendőr még fel sem szólít, hogy told vissza a helyére azt a kúpot, már el is lőtte a golyóit/golyóid. XD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 29. 17:15

XD Na jó akkor Osama, de csak egy AK-47- sel? XD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 29. 17:24

Hacsak nem épp egy Postal film forgatása, akkor nem vagy biztonságban Osamának öltözve... XD AK ide vagy oda... Arról nem is beszélve, hogy Osamához bomba illik! XD

Jam, találtam egy állati jó videót!
http://www.youtube.com/watch?v=XKFAzspaPXM
Ebben Mashkov mond egy olyat, hogy imádott játszani a GTA IV-vel! De ez nem meríti ki a maszti fogalmát? Játék önmagával... XD XD

Érzem, hogy ez cenzúrázva lesz... XD XD

Válasz küldése