Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 26. 18:20

Lenne megint egy kérdésem:
Hogy lehet a www.craplist.net oldalon megtalálni az utolsó barátnőt?
Mert egyszerűen el vagyok veszve...
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 07. 26. 19:58

Nyisd meg a honlapot, azon belül kattints a "women seeking men"-re. Itt lesz egy olyan, hogy "party girl seeks man for NSA fun and blog material", erre kattints rá. Itt a legalján lesz egy felirat, erre kattintva fogsz tudni kapcsolatot kezdeni vele.
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Mikor fog, és min keresztül randira hívni? Mert már megcsináltam a fentit, játszottam már 2-3 órát, és se e-mail(mint a többinél), se telefon, se sms.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 27. 10:33

Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 17:58

NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 27. 19:14

Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.
E-mailt küldött, és már 100% -on van vele is, Kikivel is, és Carmennel is a kapcsolatom. Volt ma időm :D
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, én mindennel spórolok, akármennyi pénzem van :D
1.) Körözéssel dacolva, sosem fizetek 5$ -t az átkelőknél.
2.) Csak Playboy lakása alatti komputert használom, illetve a másik Algonquini lakásban levőt, így spórolok 1$ -t.
3.) Nem kajálok sehol, és inkább megvárom, amíg Carmennél el lehet érni az élettöltést (1$ vagy 5$ spórolás).
4.) Akkor öltözöm igazán ki, ha használom Alex Chilton -50% -os bónuszát (Max. 1000$ megspórolva ;))!
5.) Csak azután veszek fegyvert, ha Jacob már ad olcsóbban. Eddig egyszer sem kaptak el a rendőrök, inkább küldetés közben veszem fel a fegyókat, és vadászom rájuk az egyik várostérképpel. :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 22:07

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:
NoxiusEnterprise írta:Kösz az infót, sokat segített :)
Szerintem e-mailt fog küldeni, a többire azt hiszem átlag egy játékbeli napig kellett várni, de nem tudom biztosan.
Én többel is felvettem a kapcsolatot, vártam hogy jelentkeznek, de csak a "LawChick" /Kiki volt hajlandó nem lesz*rni a fejemet. Igazából nem is érdekel, mert nem szerettem sose csajozni, unalmas. Viszont legalább "megismertem" azt a leányzót, és legalább jól lefikázta az elsó és egyben utolsó vele töltött randimat. Gagyiság számomra erre időt pazarolni. Végülis túl nagy bónuszokat nem adnak, főleg a Paris Hilton hasommása. Hát kell a fenének 50% kedvezmény a boltokba. Így is annyi zsém van, azt se tudom mire verjem el.

Szóval, ha nagyon kifogna rajtad, szerintem hagyd csak, mert nem is éri meg. Bár ez személyes vélemény.
E-mailt küldött, és már 100% -on van vele is, Kikivel is, és Carmennel is a kapcsolatom. Volt ma időm :D
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, én mindennel spórolok, akármennyi pénzem van :D
1.) Körözéssel dacolva, sosem fizetek 5$ -t az átkelőknél.
2.) Csak Playboy lakása alatti komputert használom, illetve a másik Algonquini lakásban levőt, így spórolok 1$ -t.
3.) Nem kajálok sehol, és inkább megvárom, amíg Carmennél el lehet érni az élettöltést (1$ vagy 5$ spórolás).
4.) Akkor öltözöm igazán ki, ha használom Alex Chilton -50% -os bónuszát (Max. 1000$ megspórolva ;))!
5.) Csak azután veszek fegyvert, ha Jacob már ad olcsóbban. Eddig egyszer sem kaptak el a rendőrök, inkább küldetés közben veszem fel a fegyókat, és vadászom rájuk az egyik várostérképpel. :D
Mamám! :D mi már az az 1$! Hát ez durva. 5$-t olykor én sem fizetem, mert lusta vagyok kivárni, de azért általában ki szoktam, mert meneküléshez meg nincs kedvem, akárhanyas szintről van szó. Hát mivel nekem ugyebár egyik barátnőm sem 100%, de még a képességeik sincsenek meg, így én megyek kajolni, de nagyon sok kajálda van, és az az 5$ igencsak semmiség a másfél millióhoz képest, több "törzshelyem" is van már, amiket így fejből vágok hogy merre vannak. A ruha akció szerintem tökre felesleges, mert mikor viszed a story módot, és kell pl. Roman esküvőjére menni, akkor biztos nem a szőke cicával foglalkozol, hogy neked akciósabb legyen az ing. Aztán meg már ki a fene akarna más öltönyt venni? Max unalomból, vagy hogy meglegyen neki az összes ruha.
A fegyveres opciót én is kihasználtam. Amikor nem elérhető, akkor megyek a fegyverboltba, de egyébként én is odamegyek, de csak azért, mert Jacob mindig a közelembe jön, míg a boltok fix helyen vannak, és olykor meglehetősen messze is kerülhetek tőlük. Pénznek itt is hólt nyoma.:D Csak TLAD-ban meg TBOGT-ben foglalkozom ezzel, mert ott azért nincs ennyi pénzem.

Ízlések és pofonok. Látom, te nem szeretsz "Parazolni" :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 28. 09:45

Mamám! :D mi már az az 1$! Hát ez durva. 5$-t olykor én sem fizetem, mert lusta vagyok kivárni, de azért általában ki szoktam, mert meneküléshez meg nincs kedvem, akárhanyas szintről van szó. Hát mivel nekem ugyebár egyik barátnőm sem 100%, de még a képességeik sincsenek meg, így én megyek kajolni, de nagyon sok kajálda van, és az az 5$ igencsak semmiség a másfél millióhoz képest, több "törzshelyem" is van már, amiket így fejből vágok hogy merre vannak. A ruha akció szerintem tökre felesleges, mert mikor viszed a story módot, és kell pl. Roman esküvőjére menni, akkor biztos nem a szőke cicával foglalkozol, hogy neked akciósabb legyen az ing. Aztán meg már ki a fene akarna más öltönyt venni? Max unalomból, vagy hogy meglegyen neki az összes ruha.
A fegyveres opciót én is kihasználtam. Amikor nem elérhető, akkor megyek a fegyverboltba, de egyébként én is odamegyek, de csak azért, mert Jacob mindig a közelembe jön, míg a boltok fix helyen vannak, és olykor meglehetősen messze is kerülhetek tőlük. Pénznek itt is hólt nyoma.:D Csak TLAD-ban meg TBOGT-ben foglalkozom ezzel, mert ott azért nincs ennyi pénzem.

Ízlések és pofonok. Látom, te nem szeretsz "Parazolni" :)
Hát, én költeni sem szeretek :D
Az 50% -os ruháknak nincs értelme szerintem sem, de ha van lehetőség rá, akkor miért ne? :) Persze ez hülye érv, hogyha megcsinálhatod, akkor csináld, de ide illik :D
Megjegyzem, én a barátok képességivel sem vagyok teljesen megelégedve :)
Például Brucie képessége semmit nem ér számomra, merthogy olyan helyet is kell keresnem, ahol leszállhat a helivel. Minek nekem az?
Roman képességével szintén sokat lehet spórolni, azt szoktam használni.
Az egyetlen problémám, hogy az oldalon az ven feltüntetve, hogy Dwayne 60% like fölött ad backup -ot. én 73% -on vagyok, de még nem ajánlotta fel :(
Miért?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 28. 14:51

NoxiusEnterprise írta: Megjegyzem, én a barátok képességivel sem vagyok teljesen megelégedve :)
Például Brucie képessége semmit nem ér számomra, merthogy olyan helyet is kell keresnem, ahol leszállhat a helivel. Minek nekem az?
Roman képességével szintén sokat lehet spórolni, azt szoktam használni.
Az egyetlen problémám, hogy az oldalon az ven feltüntetve, hogy Dwayne 60% like fölött ad backup -ot. én 73% -on vagyok, de még nem ajánlotta fel :(
Miért?
Ezzel egyet kell, hogy értsek. Én először azt hittem, hogy Brucie akárhova elvisz helikopterrel, mondom de faja. Hát persze.. Van pár pont, ahonnan eljuthatunk pár helyre. Szóval elég gagyi az a "jutalom". Packie-ével is így vagyok, csak azt még ennyire sem használtam. Valami értelmesebb bónuszt kellett volna minden egyes baráthoz beépíteni. Roman-é még úgy elmegy; Jacob-é több, mint király, Playboy-nak valamiért még bónusza sincs. :D De miért? Hiszen ha mellette rakjuk le a voksunkat, azért valami járhatott volna. Ellentétben Dwayne-el, akinek életben hagyásakor több mindent is kapunk ugyebár.

Szóval szerintem leginkább az volt a baj, hogy nem egyenlően értelmes/hasznos az általuk adott különleges képesség. Ebben vártam volna valami nagyobb fantáziát a készítőktől.

Azzal egyébként ne foglalkozz, hogy 60%-tol írta a különleges képességet, és neked még nem adta 73%-nál. Szerintem ez valami random dolog lehet, hogy nem mindig karakternél adja meg mondjuk az adott % elérésénél. Nekem Jacobnál volt úgy hogy 80% fölött kaptam meg, pedig azt hiszem oda is 60% van írva. Szóval meg fogja adni, csak kell még rádolgozni kicsit.
Az oldal abban is "hazudik" hogy a 80% feletti trófeához elég csak a 3 "Fó" baráttal elérni, de ez nem igaz. Az összes meglévővel kell. Szóval, ez ilyen.. Ne csüggedj! Barátkozni egy faja része a játéknak. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 28. 16:30

Playboy X viszont rengeteget fizet, ha megölöd Dwayne-t, ha jól emlékszem, 250 000$-t. Viszont tényleg nem kell minden baráttal jóban lenni, csak hárommal, én Roman-nel, Brucie-val és Packie-vel voltam jóban, Dwayne-nel kicsit összekaptam, és mégis megvan a 100%. Ez azért is így kell, hogy legyen, mert különben aránytalanok lennének a 100%-hoz szükséges elvárások egy-egy döntés után.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 28. 18:47

Visali írta:Playboy X viszont rengeteget fizet, ha megölöd Dwayne-t, ha jól emlékszem, 250 000$-t. Viszont tényleg nem kell minden baráttal jóban lenni, csak hárommal, én Roman-nel, Brucie-val és Packie-vel voltam jóban, Dwayne-nel kicsit összekaptam, és mégis megvan a 100%. Ez azért is így kell, hogy legyen, mert különben aránytalanok lennének a 100%-hoz szükséges elvárások egy-egy döntés után.
Nekem nem adta meg akkor a 100%-ot, mikor csak a 3 baráttal voltam jóban. Direkt néztem is, mindháromnál megvolt a 80%, de nem adta meg. Aztán mondom oké, lehet hogy azért van a trófeánál a zárójelbe az "5"-ös, hogy mind az 5 baráttal, (ha persze él mind) ezzel is utalva rá. Végül mind az ötöt feltoltam, és lám, megadta. Nem tudom, hogy akkor hogy működik ez a trófea.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 29. 16:14

Ha a trófeára vagy achievememnt-re gondolsz, az más, ahhoz kell, a 100% eléréséhez viszont nem.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 29. 18:56

Visali írta:Ha a trófeára vagy achievememnt-re gondolsz, az más, ahhoz kell, a 100% eléréséhez viszont nem.
Igen, nem olvastam vissza a hsz-t, aztán nem tűnt fel, hogy hülyeséget írtam, de a trófeára gondoltam, igen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 30. 16:27

Egy pár napja technikai gondok miatt kénytelen voltam kiszedni a gépből a videókártyát. Szerencsére így sem használhatatlan a gép, mert van integrált VGA. Csak az érdekesség kedvéért kipróbáltam, hogy mit kezd a GTA-val. Tudom, hogy értelmetlen ezzel próbálkozni, csak kíváncsi voltam (egyébként elindult, csak gyök 2-vel ment).

Aztán később eszembe jutott, hogy most akkor nekem a játék úgy fogja érzékelni, mint ha 2 gépen lenne telepítve, mivel ugye az eredeti kártya helyett most az integráltat érzékeli? Mert én úgy tudom, hogy alkatrész csere esetén, ha nincs kulcsvisszavonás, akkor elvileg úgy érzékeli a játék, hogy két gépre telepítették.

Most akkor vonjam vissza kulcsot és ha lesz új VGA-m, akkor aktiváljam újra vagy integrált kártyánál nincs ilyen gond.

Fontos lenne a válasz.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 30. 17:34

Ismereteim szerint pontosabban újra kellene telepíteni a játékot, de ha nem csuklik, ne adj neki inni. Ha nem dob ki semmilyen ablakot, akkor semmi gond nem lesz. De ha lenne is, ha írsz a fejlesztőknek, ők adnak egy másik kulcsot, erre is volt már rá példa, úgy emlékszem nálunk is írta valaki a fórumon. :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 30. 17:46

Nem ír ki semmi üzenetet. Lehet, hogy alkatrész cserénél nincs is ilyen gond. Mondjuk nem tudom mi történik, ha van X VGM-m, telepítem a játékot, majd beleteszek a gépbe kulcsvisszavonás nélkül Y VGA-t. Ez ugye már alkatrész csere, de nem hinném, hogy ilyenkor újratelepítést kér.

Ezt találtam leírásban, de nem pontosan értem a leírást:

"Revoking an activation is important to reset the full activation rights and allow you to install the game on another computer or sell it. It is also important to revoke your current activation BEFORE making changes to the hardware components on your computer system.

The revocation of the serial is done automatically during the de-installation process.

However, if you decided not to revoke your license when the option is displayed, you can still do it later by re-installing and de-installing your game or you can download and run the revocation tool from this site."

Amennyit megértettem belőle, azt írja, hogy vonjam vissza, ha a hardvert megváltoztatom.
Vagy lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha visszavonnám a kulcsot, aztán törölném a játékot? Aztán, ha lesz másik VGA-m és játszani akarok, akkor újratelepítem. Ezzel a megmozdulással elvileg már tényleg nem lehetne gond, nem?
Igen, azt a HSZ-t én is olvastam, ahol valaki új kulcsot kapott R*-tól, de jobb az, ha nincs ilyenre szükségem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése