Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
DaviD0424
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 05. 28. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 06. 27. 09:01

Az jó lenne ha megnéznéd mert xbox-on játszom, köszönöm :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 06. 27. 10:17

Ez érdekes.Nekem másodszorra sikerült utolérni a helikoptert és bepattanni Little Jacob mellé :shock: És nem is kellett figyelnem a hajó súlypontjára sem.Elsőre asszem nem sikerült,de akkor is csak az volt a baj hogy nem tudtam hogy fel kell ugrani a helcsire,de másodszorra sikerült.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 06. 27. 22:46

Én úgy emlékszem, nekem ez segített, bár talán a víz hullámzásától is függ. Nem tudom, a küldetésben stabil időjárás van-e.

Érdekes, sehol nem találom, hogy konzolon milyen gombokkal lehet ezeket elérni, de elvileg ugyanaz, amivel felemeld a motor első vagy hátsó kerekét.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 06. 27. 22:54

Hát nekem még nem sikerült ezt szabályozni,de nem is próbáltam az analógot hátrahúzni(mert konzolokon azzal emeled fel a motor első kerekét)amikor csónakban ültem,csak akkor,amikor mocin,de kösz a az ihletet,holnap megpróbálom csónakkal is :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 28. 10:50

Én simán el tudtam kapni. Szerintem próbáld meg 101-szerre is :D Mert muszáj, hogy sikerüljön. Amint leesel Dmitri helikopteréről, pattanj be a hajóba és a lehető legrövidebb úton menj.

Nem tudom segít-e, itt egy videó:


Avatar
DaviD0424
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 05. 28. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 06. 29. 22:46

Köszönöm szépen a segítségeket! :) Egyébként újra kezdetem a játékot,mert meg akarom csinálni 100%-ra. De megint lenne egy problémám,ugye van az a feladat amikor arra kér a csávó,hogy harminc autót szállítsak le neki. És sms-ben küldeni a kocsik helyét. De az NO.1 küldetés után semmi sms-t nem kapok :S Ilyenkor mi van? :shock:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 07:03

DaviD0424 írta:Köszönöm szépen a segítségeket! :) Egyébként újra kezdetem a játékot,mert meg akarom csinálni 100%-ra. De megint lenne egy problémám,ugye van az a feladat amikor arra kér a csávó,hogy harminc autót szállítsak le neki. És sms-ben küldeni a kocsik helyét. De az NO.1 küldetés után semmi sms-t nem kapok :S Ilyenkor mi van? :shock:

Nem tudom mikortól küldi az első sms-t Stevie. A lényeg, hogy mikor leszállitottál egy járgányt, nem fogja egyből küldeni a következő sms-t. Valós idő szerint rá kb 10-15 percre küldi, szóval adddig menj el más küldetést csinálgatni, vagy barátokkal flangálj valahol. Ha meg még nem adta meg, akkor várj..:) küldeni fogja, csak lusta sms-eket írni. Nem is az az időigényes, hogy leszállítod a 30 járgányt,hanem hogy nagy időközönként küldi az sms-eket.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DaviD0424
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 05. 28. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 06. 30. 12:20

Luszie írta:
DaviD0424 írta:Köszönöm szépen a segítségeket! :) Egyébként újra kezdetem a játékot,mert meg akarom csinálni 100%-ra. De megint lenne egy problémám,ugye van az a feladat amikor arra kér a csávó,hogy harminc autót szállítsak le neki. És sms-ben küldeni a kocsik helyét. De az NO.1 küldetés után semmi sms-t nem kapok :S Ilyenkor mi van? :shock:

Nem tudom mikortól küldi az első sms-t Stevie. A lényeg, hogy mikor leszállitottál egy járgányt, nem fogja egyből küldeni a következő sms-t. Valós idő szerint rá kb 10-15 percre küldi, szóval adddig menj el más küldetést csinálgatni, vagy barátokkal flangálj valahol. Ha meg még nem adta meg, akkor várj..:) küldeni fogja, csak lusta sms-eket írni. Nem is az az időigényes, hogy leszállítod a 30 járgányt,hanem hogy nagy időközönként küldi az sms-eket.
Köszi! De még mindig semmi :( Pedig több nap is eltelt a játékban.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 30. 12:35

DaviD0424 írta:
Luszie írta:
DaviD0424 írta:Köszönöm szépen a segítségeket! :) Egyébként újra kezdetem a játékot,mert meg akarom csinálni 100%-ra. De megint lenne egy problémám,ugye van az a feladat amikor arra kér a csávó,hogy harminc autót szállítsak le neki. És sms-ben küldeni a kocsik helyét. De az NO.1 küldetés után semmi sms-t nem kapok :S Ilyenkor mi van? :shock:

Nem tudom mikortól küldi az első sms-t Stevie. A lényeg, hogy mikor leszállitottál egy járgányt, nem fogja egyből küldeni a következő sms-t. Valós idő szerint rá kb 10-15 percre küldi, szóval adddig menj el más küldetést csinálgatni, vagy barátokkal flangálj valahol. Ha meg még nem adta meg, akkor várj..:) küldeni fogja, csak lusta sms-eket írni. Nem is az az időigényes, hogy leszállítod a 30 járgányt,hanem hogy nagy időközönként küldi az sms-eket.
Köszi! De még mindig semmi :( Pedig több nap is eltelt a játékban.
Fú, hát ha jól tudom, akkor valós időben 4 perc az ott 2,5 óra...kiszámoljuk (amit nem tetszek meg haláli pontossággal:D) 15-25 perce nem kaphattál sms-t,bár attól is függ, hogy hány nap telt el. Kitartás, küldeni fogja. Ha meg nincs még végigtolva a story -azt mondtad nincs- akkor csinálgasd addig azt. Aztán majd egyszercsak pittyegni fogsz egyet. :P Én ilyen "mellék" dolgokkal már csak a story befejezése után foglalkoztam.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 06. 30. 20:09

Nekem az a tippem hogy Brucie-val jónak kell lennie a kapcsolatodnak!Mert ugye ha jól emlékszem ő mutat be Stevie-nek!Az sms-ek meg nem időközönként jönnek hanem mihelyst leadtad az autód utána egy fél percel!Nekem mindegyik így jött és le tudtam adni kb 10 autót 20 perc alatt(segítségemre volt az internet a helyszínekben!)+ Ha jól tudom ha elérted azt a szintet Brucieval akkor valamikor mondja neked hogy megadta a számod Stevie-nek...onnan tudod hogy majd jönni fog Stevie sms-e!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 06. 30. 20:14

Én mikor leszállítottam egy autót, mentettem egyet és mire fel keltem jött a következő SMS.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 01. 09:17

insanity06 írta:Nekem az a tippem hogy Brucie-val jónak kell lennie a kapcsolatodnak!Mert ugye ha jól emlékszem ő mutat be Stevie-nek!Az sms-ek meg nem időközönként jönnek hanem mihelyst leadtad az autód utána egy fél percel!Nekem mindegyik így jött és le tudtam adni kb 10 autót 20 perc alatt(segítségemre volt az internet a helyszínekben!)+ Ha jól tudom ha elérted azt a szintet Brucieval akkor valamikor mondja neked hogy megadta a számod Stevie-nek...onnan tudod hogy majd jönni fog Stevie sms-e!

Nincs kihatással az, hogy milyen a kapcsolatod Brucie-val. Valamelyik küldetés után küld sms-t Stevie. (asszem az az No. 1,amit fentebb említettek.) Onnantól kezdve meg minden egyes leadott jármű után ír.
Hát én PS3-n csináltam, leadtam egy autót, és valós időben eltelt vagy negyed óra -ha nem több-, mire küldte a következő sms-t..

Szerk: Rockstar, úgy könnyű. :D Mikor mentettem valami miatt, akkor mentés után már én is kaptam automatikusan az sms-t.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 01. 13:16

én is ps3-on csináltam és ha elővenném és megmérném mikor küldi a kövi sms-t akkor csak pár perc lenne!végig vittem vagy 3x és mindig pár perc kellett a következő sms-ig!

utána jártam és igazad van!Valóban a No.1 küldetés után kellene jönnie Stevie-nek!Érdekes ha nem jelentkezik!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 01. 13:21

insanity06 írta:én is ps3-on csináltam és ha elővenném és megmérném mikor küldi a kövi sms-t akkor csak pár perc lenne!végig vittem vagy 3x és mindig pár perc kellett a következő sms-ig!

utána jártam és igazad van!Valóban a No.1 küldetés után kellene jönnie Stevie-nek!Érdekes ha nem jelentkezik!
Jó neked :D hát nekem ilyen érdekes GTA IV-m van.. Revenge-n játszok most, (mármint azon a szálon vittem végg utoljára a történetet) és Kate -akit, mint tudjuk Pegorino lelőtt- hetente egyszer, szerdán hivogat, hogy megyek-e vele valahová?!
Állitolag ez bug.. márpedig ha lelőtték akkor nem tudom hogy talizgatok vele.. :D Mondjuk mondta nekem hogy túlélte, és hogy mindenki azt hitte, hogy meghalt..de mikor money-n akasztottam ki, Roman érdekes módon nem hivott, hogy újjáéledt:D szóval bug ez, és akkor lehet, hogy ezek a késve kapott sms-k is azok voltak..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DaviD0424
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 05. 28. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 07. 01. 15:43

Hát még semmilyen sms-t nem kaptam :S :( Ezt nem hiszem el.

Válasz küldése