Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 29. 13:01

Az Gravelli, nem Gavarelli! :D :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 08. 30. 21:38

Tegnapelőtt beraktam a PS-be a IV-et. Mondom kipróbálom, mert már egy ideje nem játszottam vele. Amikor kimentem az utcára "homályos" volt minden, de a játék utasításai és fegyver ikonok élesek voltak. Próbáltam állítgatni, de semmi. Ez mitől lehet, mert ez szerintem ezelőtt nem volt ilyen.

ezen a videón egyáltalán nem homályos:
https://www.youtube.com/watch?v=y1FWS9OgsbY
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: claude » 2015. 09. 19. 22:58

A 100-as látóhatárból mit lehet kihozni?

Az normális hogy Charge Island-ról átnézve nem látom a középső nagy sziget épületeit?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 22. 12:22

claude írta:A 100-as látóhatárból mit lehet kihozni?

Az normális hogy Charge Island-ról átnézve nem látom a középső nagy sziget épületeit?
PC-n vagy prevgen konzolon tolod? Mert ha PC-n, akkor nem normális, hacsaknem valami régi ósdi, béna videokártyás géppel tolod. Ha konzolon tolod ott talán indokolt, bár én már szinte el is felejtettem, hogy milyen volt anno a GTAIV. Talán nekem is elő kéne szednem valamikor...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 22. 15:40

Én múltkor elővettem, és nagyon jó volt! :D Nosztalgizátam egy kicsit. Ezerszer jobb, mint a GTA V! :cool: A GTA V már meghalt az Online miatt. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: claude » 2015. 09. 25. 15:53

Megvan a bűnös, leszedtem egy Optimizer patch-et az csinálta. Bár az fps durván megnőtt, a látóhatárt megbuherálta. De reális kompromisszum számomra. (Pláne hogy igazán akkor hátrány ez a patch ha repülök, de az elég ritka.)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 29. 12:46

Jah. GTAIV-ben nincs túl sok repülőalkalmatosság, meg azt a keveset se kell gyakran használni ami van (mármint küldetések abszolválására).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 09. 30. 20:11

Az lenne a kérdésem, hogy ha külső HDD-re telepítem fel a játékot, akkor azt mindig csatlakoztatva a gépre/laptopra.. lehetséges a játék?
csak mert 60 GB-os SSD van a laptopomban (mivel túl sok dolgot nem csinálok rajta, igazából ez bőven elég..) Csak a GTA IV Complete Edition nem örül neki annyira. :D Tehát.. beválhat?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 04. 19:00

Hahó! Nem vágja senki?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 04. 19:36

Nem akarok hülyeséget mondani. De szerintem biztos, hogy menni fog.
De próba, cseresznye.. :D
És (m)ellnézést, hogy eddig nem válaszoltunk. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 04. 20:47

Rövidesen kipróbálom. Valamelyik rokontól karácsonyra külső vinyót kérek. :D Aztán első dolgom lesz feltelepíteni rá a IV-t. Alapból csak a "fő részt" akartam volna, a DLC-k nem fontosak, de Ncore-on nem találtam csak magába a IV-t. Az még talán felfért volna.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 10. 04. 22:27

El fog indulni, de lassan (későn) tölti majd be az objektumokat, mert USB-n keresztül nem tudja majd a gép olyan gyorsan olvasni, mint egy belső merevlemezről.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 17. 16:52

Van egy problémám. Megint fel akartam telepíteni a GTA IV -et, és valami olyasmit ír ki, hogy ellenőrzi a kiadási dátumot. Amikor manuálisan akarom ellenőrizni (azt mondja az automatikusnál, hogy hiba történt) akkor felirányít egy oldalra, ahol kaphatnék egy "Unlock Code" -ot. Amikor beírom a Request code -ot meg a füzetem hátulján levőt, és kérném az Unlock code -ot, akkor azt írja, hogy nem érvényes a kódom.
Mit tudok csinálni?
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 11. 17. 17:10

VoorstedelijkeViking írta:Van egy problémám. Megint fel akartam telepíteni a GTA IV -et, és valami olyasmit ír ki, hogy ellenőrzi a kiadási dátumot. Amikor manuálisan akarom ellenőrizni (azt mondja az automatikusnál, hogy hiba történt) akkor felirányít egy oldalra, ahol kaphatnék egy "Unlock Code" -ot. Amikor beírom a Request code -ot meg a füzetem hátulján levőt, és kérném az Unlock code -ot, akkor azt írja, hogy nem érvényes a kódom.
Mit tudok csinálni?
Egy fokkal továbbjutottam, mert megvan a kód, ami kellett. Most már letöltöttem a fájlt, amit kért, hogy töltsek le, a leírás szerint el kellene indítanom a GTA IV -et, ami kéri tőlem a szériaszámot és ezt az aktivációs kódot. A probléma (most) az, hogy a játék nem hajlandó elindulni, mert valami olyasmit ír ki, hogy a RGSC -nek futnia kell, vagy mi. Azt kikövetkeztettem, hogy ez arra vonatkozik, hogy a Social Club -ot kellene valahogy a gépről (is) elindítanom, de hogyan?

És bocsánat a két hozzászólásért egymás után.

Szerk.: Ezen is túljutottam, most azt hiszem a patchelés nem sikerül. Egyszerűen nem akar elindulni az update része. Azt írja ki, hogy várjak amíg elindul, de hát tíz perc alatt sem engedett tovább.

Szerk 2.0.: Tudjátok mit? Azt hiszem, hogy csak sikerült megoldanom egy számítógépes problémát :D

Szerk 3.0.: Azt hiszem, hogy korán örültem, mert most már patchelve van, de nem indul el. Tehát elindítom, feljön a panel, ami régen is feljött, beírom az e-mail címemet, jelszavamat, elindítom, elfogadja a felhasználót, megy a CD jel a kurzor helyén, aztán nem történik semmi. Mit lehet tenni?
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 11. 17. 18:55

Töltsd le a Games for Windows Live-t, itt a link:
http://www.xbox.com/hu-HU/Live/PC/DownloadClient
Elvileg így el kell hogy induljon, legalábbis nekem mindig ezzel volt a bajom.

Válasz küldése