Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 21. 11:55

@tibicsoki200: Amint felmész, kötelezően le kell töltened egy frissítést, ami vagy törli a flasht vagy még bannol is azonnal a LIVE-ról, hiába eredeti a játék. Tehát ha még megúszod ban nélkül is, akkor is elveszik a flash. Szóval sajnos flashelt konzollal trükközni kell :(

Itt hátha találsz valami megoldást: http://www.konzolozz.hu/beepulok/faq/faq.php bár én nem mennék fel LIVE-ra.

Avatar
tibicsoki200
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:54
Tartózkodási hely: Otthon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: tibicsoki200 » 2012. 05. 21. 16:12

oh köszi szépen mindkettőtöknek :)

béke
Az élet értelme 42.

Avatar
geriche
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. 03. 15. 20:22
Tartózkodási hely: Üröm

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: geriche » 2012. 05. 21. 21:08

Még amikor flasheltem az Xbox-om, felmentem wifivel Livera, hogy Multizzak egy jót. Engedett multizni, (unalomig játszottam) és mikor kapcsoltam volna vissza a Boxot Nem olvasta a másolt játékot csak az eredetit... 1 hét múlva meg az eredetit se. :@ Vissza vittem a flashelős szervizbe, ott azt mondták még 1 hét és a Box mehet a kukába. :o újra formázták a Boxot és újra flashelték. (11e ft ből megúsztam) :| Figyelem! Ha akármelyik mellékhatás jelentkezik a Boxodon azonnal vidd szervizbe.

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 05. 21. 21:29

Flashelt boxszal alapból nem szabad multizni, mert a rendszer letiltja a gépedet :-)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 22. 06:39

Érdekesmód nekem flash nélkül mentek a másoltak.Amíg nem regisztráltam livera...Akkor DVD-nek olvasta őket mai napig.... -.-
Ennyit az EFLC-ről
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 05. 22. 18:27

De most akkor jól értem, hogy, ha van egy Xboxod, akkor kompromisszumot kell kötnöd, hogy flasheled és minden játék megy letöltve single-ben, vagy hagyod bolti állapotában és akkor tudsz multizni is, viszont minden játékot meg kell venned?
Nálam ez mondjuk nem jelentene nagy problémát, mert szinte soha nem multizok, csak a GTA IV-ben, de azért sokan vannak, akik multi függők.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 22. 20:46

Igen, jól érted.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 05. 25. 09:39

totyak írta:De most akkor jól értem, hogy, ha van egy Xboxod, akkor kompromisszumot kell kötnöd, hogy flasheled és minden játék megy letöltve single-ben, vagy hagyod bolti állapotában és akkor tudsz multizni is, viszont minden játékot meg kell venned?
Nálam ez mondjuk nem jelentene nagy problémát, mert szinte soha nem multizok, csak a GTA IV-ben, de azért sokan vannak, akik multi függők.
Van jobb megoldás (igaz drágább), aminek a neve: RGH + Dual Boot. Sima RGH-val tudsz letöltött játékkal játszani, úgy, hogy még ki sem kell írnod DVD-re. Ha még Dual Boot-ot is tetetsz bele, akkor normál állapotba tudod helyezni a box-ot és akkor tudsz multizni is, de csak eredetivel. És NEM bannolnak, mint flashes géppel. De akkor viszont, ha jól tudom kell egy live-os profil multihoz és egy offline profil a másolt játékokhoz.

kistiesto
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 06. 10. 22:13

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kistiesto » 2012. 06. 10. 22:24

Üdv.mindenkinek.Lécci segítsetek mert félek kidobom a gépet az ablakon:DDDDDD..na ,annyit kérnék,hogy ha tudtok segítsetek abban hogy a Gay Tony féle játék,25.küldetésénél járok,Rocco küldetése,mégpedig a Party's Over----amiben Buznyák Tony-t kellene megvédenem de az Istennek sem tudom,pedig videót is néztem,de nemjönössze,kinyírják Tony haveromat basszus:Dtudom hogy elég bamba lehetek most hozzá,de nemértem mit bénázok,kb.140.próba és semmi:DDD :shock: ....ha tudtok segítsetek abban hogy milyen fegyverrel lőjjek,honnan ilyesmi :ninja: előreis köszi:)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 06. 11. 12:47

Én is sokat szenvedtem azzal a küldetéssel. Ami fontos az az, hogy ne a korláthoz húzódj, hanem hátrébb állj, vagy mindenképp a fémlapos részhez. Én néha, ha láttam, hogy közelednek, oda szaladtam a lépcsőhöz, és durr nekik szemből beléjük lőttem. Tony-t nem kell félteni, nekem legalábbis ezzel nem volt gondom.

Amik mindenképp jól jönnek, azok a táskabombák és a gránátvető, valamint egy nagyon gyors gépfegyver. Az arany SMG-t nem ajánlom, úgy emlékszem nagyon sokáig tart, mire újratölt. Az Advanced MG megfelel, de egy sima M4, vagy SMG is jó. A táskákat mindig akkor dobd a bejárathoz, amikor épp nincs lent senki, és akkor robbants, miután épp leértek a fegyveresek.

Viszont mindenképp sokszor kell próbálkozni.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 06. 11. 13:26

Az elég nehéz küldetés volt, bár nekem inkább az okozott benne gondot, hogy 100%-ra csináljam.

Én úgy oldottam meg, hogy hátrább húzódtam a lépcsőhöz, leguggoltam és vártam, hogy feljöjjenek. Amint megjelent egy ember, máris fejbe lőttem. Tony-ra nekem sem volt gondom, nem hősködött, nem halt meg.

De úgy is megoldható, hogy beállsz egy oszlop mögé. Azt hiszem a Q megnyomására jön elő a fedezékrendszer. Ekkor az emberünk fedezékbe vonul az oszlop mögé, de lőni mégis tudunk az ellenfélre.

Egyébként ott felül az erkélyen, ahonnan lövöldözünk, hátul a falon van egy élet csomag, az jól jöhet. Meg, ha sikerül megölni mindenkit, mielőtt kirohannál az utcára, a bejárattal szemben levő szobában is van élet, ha jól emlékszem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
D3adMan
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 01. 07. 14:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: D3adMan » 2012. 06. 11. 19:50

Szia mindenki! :D

Nekem egy olyan kisebb gondom van a játékban, hogy a sztorival már rég végeztem, de a fegyvereimhez alig van töltény(M4-nél, SMG-nél 180 a max, és úgy tudom, már az utolsó küldiben szokott lenni 1500). Nem először végeztem ki a game-et, eddig ilyen nem volt.
Ha tudtok segíteni, megköszönöm. :D
Tollal szoktam aláírni...

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 06. 11. 20:54

A töltények tárhelyét ki lehet terjeszteni szinte végtelenig, viszont ahhoz nemcsak a sztorit, de a 100 %-ot is el kell érni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 06. 12. 18:47

Hello!
Van valami módszer, a GTA IV klippek mentésének helyének megváltoztatására?
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 06. 12. 19:48

Tudtommal nincs. Én is próbáltam, amikor a C betelt, de csak úgy tudtam megoldani, hogy a videókat átraktam máshova, és lehet újakat felvenni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Válasz küldése