Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 28. 08:19

Üdv!

Nos gondolom sok midenkinek van iylen problémája.
A gond az utolsó küldetésnél van mint mindenkinél ... ezek mellet pedig ha ütöm a space bill-t mint állat és nehezen de felhúzza magát utánna a heli az szitne irányíthatatlan egérel és billentyűzettel is és így Dimitri mindig meglép .. :/ Szeretnék tanácsot kérni hogy mi a megoldás vagy vmi. A játék eredeti szóval ez is azér LOL , meg azért is szeretném kivinni hogy az online statusom tuti legyen :D Előre is köszönöm ;)

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 28. 08:40

diaz írta:Üdv!

Nos gondolom sok midenkinek van iylen problémája.
A gond az utolsó küldetésnél van mint mindenkinél ... ezek mellet pedig ha ütöm a space bill-t mint állat és nehezen de felhúzza magát utánna a heli az szitne irányíthatatlan egérel és billentyűzettel is és így Dimitri mindig meglép .. :/ Szeretnék tanácsot kérni hogy mi a megoldás vagy vmi. A játék eredeti szóval ez is azér LOL , meg azért is szeretném kivinni hogy az online statusom tuti legyen :D Előre is köszönöm ;)
Először is mér új topikot nyitottál?:)
Másodszor NUM billentyűkkel vezeted a repülőt?
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 28. 08:44

Mert gondoltam így elöbb választ kapok. :)

Egérel is próbáltam és NUM bill-el is de mind a kettővel irányíthatatlan :S összevisza megy .. nem tudod egyensbe tartani :/

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 28. 08:48

diaz írta:Mert gondoltam így elöbb választ kapok. :)

Egérel is próbáltam és NUM bill-el is de mind a kettővel irányíthatatlan :S összevisza megy .. nem tudod egyensbe tartani :/
Nem értem mér nem tudod egyenesbe tartani!xD
Nekem mindig megy és ezt a topikot kifogják törölni!:)
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 28. 08:57

Miután nem sikerűlt a küldi mert irányíthatatlan a gép ez után elmentem a rendőrségre eloptam ugyan úgy az anhilátort és a legkisebb utcán ellavíroztam vele .. szóval tuti a küldieb van hiba. nem csak a felhúzásba van hiba... :/

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Segítsetek légyszíves!

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 28. 10:04

diaz írta:Miután nem sikerűlt a küldi mert irányíthatatlan a gép ez után elmentem a rendőrségre eloptam ugyan úgy az anhilátort és a legkisebb utcán ellavíroztam vele .. szóval tuti a küldieb van hiba. nem csak a felhúzásba van hiba... :/
Én már 3szor végig toltam a GTA IV-et és most jön a 4szerre hogy végig tolom(most raboltam ki a bankot) és eddig a 3 probálkozás alatt semmi hiba nem volt nálam...hát nem tom, azért remélem valahogy megoldod.:)

[Itteni hozzászólás törölve, az új topik a válaszokkal idehelyezve. Diaz, légyszives a szabályzatot olvasd át, hogy a fórum továbbra is átlátható legyen. ;) ]
[-MateL-]
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 28. 13:03

Rendben :)

Hát valahogy csak sikerűl .. köszi.
Ha vkinek még van ötlete vagy tudja hogy tudok kicseszi ezel a rohadék küldivel hogy sikerűljön kérem irjon :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 28. 16:10

Próbáld meg kikapcsolni az egérrel való vezetés, talán bezavar.

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 30. 08:44

SIKERŰLT!!!! :D

Sikerűlt megcsinálnom az utolsó küldetést is! ;) Óvatosabban mozgattam az egeret aztán igy nehezen de ellavíroztam vele aztán a szigeten meg dimitri ólommérgezést kapott aztán KÉSZ :D Már csak a galambok, Stevie kocsi szerzései , Bruci e-mail kocsi szerzései , Rendőrségnél-legkörözöttebb bűnözők vannak. :)
-----
Másik kérdés! Szall a játák 75 % körűl álhat sacra..(nem néztem meg.)
Viszont csak 360 pontom van :S miért? egyik srácnak meg már van vagy 1600 ... mi alapján kapok pontokat?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 30. 10:53

diaz írta:SIKERŰLT!!!! :D

Sikerűlt megcsinálnom az utolsó küldetést is! ;) Óvatosabban mozgattam az egeret aztán igy nehezen de ellavíroztam vele aztán a szigeten meg dimitri ólommérgezést kapott aztán KÉSZ :D Már csak a galambok, Stevie kocsi szerzései , Bruci e-mail kocsi szerzései , Rendőrségnél-legkörözöttebb bűnözők vannak. :)
-----
Másik kérdés! Szall a játák 75 % körűl álhat sacra..(nem néztem meg.)
Viszont csak 360 pontom van :S miért? egyik srácnak meg már van vagy 1600 ... mi alapján kapok pontokat?
Gondolom arra gondolsz, hogy a trófeák által kapott pontok mennyik. Vagy nem tudom milyen pontra, gondolom PC-n játszol, én PS3-on toltam, ott nincs ilyen.

Hát, minden trófea más pontot ér (nagy arányban). Általában minél nehezebb, annál többet ,de nem mindnél igaz.
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/39/ach ... es-trofeak
Itt írja, hogy melyik achievemnet mennyi pontot ér, viszont ahogy nézem, összesen nem érhetnek 1300 pontot, szóval nem tudom mire gondolsz, bocsi. :( Vagy csak én néztem be, és PC-n valahogy máshogy számítja.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
diaz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 08. 28. 08:05
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: diaz » 2012. 08. 30. 11:02

igen arra a kupákra gondoltam :)
én sem tudom .. ezért kérdeztem :DD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 30. 11:42

diaz írta:igen arra a kupákra gondoltam :)
én sem tudom .. ezért kérdeztem :DD
Akkor viszont így van, ahogy mondtam. Ha 1300 pontja van, akkor már igen közel jár ahhoz, hogy minden kupát kigyűjtsön a IV-ből, (vagy már meg is tette) ill. még azt tudom elképzelni, hogy az illetőnek megvannak a DLC-k is, és lehet azoknak a ~ 150 pontjait fejenként még hozzá számolja, és akkor így van neki annyi.

De ezt nem tudom pontosan, hogy egybe veszi -e a pontokat, PC-n nem értek ehhez.
"Whatever." (Ryder)

rehab21
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 08. 31. 16:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: rehab21 » 2012. 08. 31. 16:56

Helló mindenki.

A kérdésem a következő: -miért nincs főmenü?
A történet:
- nagy nehezen 3 nap alatt sikerült elindítani az eredeti gamet. (kezdő vagyok:D)
amikor aztán sikerült bejutnom a játékba nincs rendesen megjelenített menüm.

Ez úgy néz ki hogy ha megnyitom desktop-on az exe-t beadja alapból a SC progit. Play Online....betöltés....SC menü /részben/ megjelenik(mindent mutat csak alul a START, OPTIONS és a többit nem látni) olyan mintha nagyobb felbontásra állítaná....mind1....itt enter és már tölti is a már meglévő profilom/mentést.

Miután bead a játékba....mindennek szép a grafja....nyomok egy ESC, bejön a térkép (ha nem dob ki WS10-el--néha ilyenkor csinálja--)...ugye ha jobbra vagy balra nyilt nyomok akkor váltja a menüt...mármint beállítást....na itt is csak nékány csík látható és azon kívül semmi....

Szóval használhatatlan a menü, nem tudom fentebb húzni a grafot pedig a gép engedné bőven.

Igaz már Derricet megöltem, edding nem is foglalkoztam a menüvel, de már jó volna:D
Remélem sikerül valakinek kibogoznia és a választ/megoldás adni.
Előre is köszönöm.
Üdv.

Avatar
Hevy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 08. 22. 15:01

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hevy » 2012. 09. 15. 19:03

hogyan lehet be jutni a szabadság szoborba?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 09. 15. 21:42

Alapjátékban elég nehéz, a The Ballad of Gay Tony-ban könnyebb, mert ott ejtőernyőzhets. A lényeg, hogy egy helikopterrel repülj az erkélyhez úgy, hogy a melletted lévő ajtón át kiugorva odaess. Minden ajtó zárva van, de az egyiken át lehet menni.

Válasz küldése