Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 08:42

Alapból nincsen hozzá, mivel mikor kiadták a GTA IV-et még nem trófea rendszer PS3-on. Októberben csináltak ahhoz is és lelehetett tölteni, de mikor megjelent az EFLC arra is rárakták. Csak nekem szar, mert akkor számolja, ha TBOGT-ban csinálom meg.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 08:43

Rockstar69 írta:Alapból nincsen hozzá, mivel mikor kiadták a GTA IV-et még nem trófea rendszer PS3-on. Októberben csináltak ahhoz is és lelehetett tölteni, de mikor megjelent az EFLC arra is rárakták. Csak nekem szar, mert akkor számolja, ha TBOGT-ban csinálom meg.

Mondjuk mikor nekem megvolt a GTA IV PS3-ra, akkor kb már 1 éves volt a játék, és akkor már voltak hozzá trófeák. Hát érdekes, amit mondasz. :O
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 10:08

Mikor vetted?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 03. 10:10

Rockstar69 írta:Mikor vetted?
2 éve kb? Nem tudom.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 03. 23:50

http://www.gtaplace.hu/hir/235
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/39/ach ... es-trofeak

Minek írjuk a híreket és a cikkeket? Mire jó a keresés?

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 04. 02:25

A Sony által hivatalosan használt trófea képek ezek:
Kép Kép Kép Kép

Hát nem aranyosak? :D

Egyébként ahogy VISALI írta, a cikkünkben benne van minden, ami a trófeák megszerzéséhez kell :) (ez ráadásul épp most lett újraírva, kipofozva :) )
+ TLAD trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv-the-lo ... es-trofeak
+ TBOGT trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/the-ballad-of ... es-trofeak

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 04. 09:47

Gege írta:A Sony által hivatalosan használt trófea képek ezek:
Kép Kép Kép Kép

Hát nem aranyosak? :D

Egyébként ahogy VISALI írta, a cikkünkben benne van minden, ami a trófeák megszerzéséhez kell :) (ez ráadásul épp most lett újraírva, kipofozva :) )
+ TLAD trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv-the-lo ... es-trofeak
+ TBOGT trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/the-ballad-of ... es-trofeak
Jah aha az jó...képzeld már olvastam azt a cikket, sőt szerintem már majdnem az összes cikket elolvastam ami GTA IV-el kapcsolatos. Nagyon szép és jó meg minden, de az én problémámra nem kaptam választ. Megint sikerült feltennem egy olyan kérdést, amit talán még Ken Kutaragi se tudna megválaszolni. Legközelebb mielőtt nekiálltok kötölöcködni, nézzétek meg, hogy mi a problémám! (Hiába kaptam trófeákat a GTA IV-hez nem számolja őket, viszont ha a TBOGT-ban csinálom meg meg adja)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 04. 10:40

Rockstar69 írta:
Gege írta:A Sony által hivatalosan használt trófea képek ezek:
Kép Kép Kép Kép

Hát nem aranyosak? :D

Egyébként ahogy VISALI írta, a cikkünkben benne van minden, ami a trófeák megszerzéséhez kell :) (ez ráadásul épp most lett újraírva, kipofozva :) )
+ TLAD trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv-the-lo ... es-trofeak
+ TBOGT trófeák leírás: http://gtaplace.hu/cikkek/the-ballad-of ... es-trofeak
Jah aha az jó...képzeld már olvastam azt a cikket, sőt szerintem már majdnem az összes cikket elolvastam ami GTA IV-el kapcsolatos. Nagyon szép és jó meg minden, de az én problémámra nem kaptam választ. Megint sikerült feltennem egy olyan kérdést, amit talán még Ken Kutaragi se tudna megválaszolni. Legközelebb mielőtt nekiálltok kötölöcködni, nézzétek meg, hogy mi a problémám! (Hiába kaptam trófeákat a GTA IV-hez nem számolja őket, viszont ha a TBOGT-ban csinálom meg meg adja)

Őhm, van egy olyan sanda gyanum hogy nekem írták. Legalábbis az én kérdésemre jobban passzolnak ezek a válaszok..:D

És el szoktam (Én is) olvasgatni a cikkeket, mielőtt kérdezek. A hidden trophy-ról nem tesz említést, ezért kérdeztem. Csak, hogy van 1 platina, ami az összes többi trófea megszerzése után válik elérhetővé.. de ebből én nem tudhattam 100%-ra hogy most akkor a hidden trophy-val ez azonos lehet-e?! Mindegy..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 04. 11:31

Luszie-nak ment a válasz igen. Hidden trophy az ami ugye nincs meg. Ha megszerzed, megkapod.

Rockstar69: szóval GTA IV lemezzel nem adja meg az alap 51 trófeát, de ugyanazokat EFLC-ben megadja? Talán azzal lehet a gond hogy nincs net a konzolra kötve. De nem értem egyébként. Akkor gyűjtsd őket EFLC-n.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 04. 12:55

Gege írta:Luszie-nak ment a válasz igen. Hidden trophy az ami ugye nincs meg. Ha megszerzed, megkapod.

Rockstar69: szóval GTA IV lemezzel nem adja meg az alap 51 trófeát, de ugyanazokat EFLC-ben megadja? Talán azzal lehet a gond hogy nincs net a konzolra kötve. De nem értem egyébként. Akkor gyűjtsd őket EFLC-n.
Igen ez a gondom, de csak a TBOGT-ban adja meg és ott nem tudom meg szerezni az összeset. Már megszereztem jó párat. Leginkább a 200 galambos meg a 100%-os trófeát sajnálom. Ha minden jól megy pénteken lesz net a PS-en, akkor vajon meg adja majd?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 04. 18:25

Csak nekem buggol a sima GTA IV-be a töltények száma 100%-nál? Azt tudtam, hogy a TBOGT-ba mentés után elveszik a végtelen lőszer (vagy ami több az "átlagos" maximumnál) , de a sima GTA IV-be is? Ez aggasztó... Ráment vagy 800.000 $-m, merthogy a pénzt elveszi, és a lőszert is mentés után.. :S:D
Kicsit néztem, hogy maradt 300.000 $-m, de töltényem alig...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 04. 18:58

Luszie írta:Csak nekem buggol a sima GTA IV-be a töltények száma 100%-nál? Azt tudtam, hogy a TBOGT-ba mentés után elveszik a végtelen lőszer (vagy ami több az "átlagos" maximumnál) , de a sima GTA IV-be is? Ez aggasztó... Ráment vagy 800.000 $-m, merthogy a pénzt elveszi, és a lőszert is mentés után.. :S:D
Kicsit néztem, hogy maradt 300.000 $-m, de töltényem alig...
Nem tudom, hogy ezt a szemétkedést miért kellet bele rakni, ha már ki vittük a játékot 100%-ra, legalább annyi jutalmat kaphatnánk, hogyha kivégtelenítjük a fegyvereket nem veszi el a lőszert mentés után!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 04. 19:06

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Csak nekem buggol a sima GTA IV-be a töltények száma 100%-nál? Azt tudtam, hogy a TBOGT-ba mentés után elveszik a végtelen lőszer (vagy ami több az "átlagos" maximumnál) , de a sima GTA IV-be is? Ez aggasztó... Ráment vagy 800.000 $-m, merthogy a pénzt elveszi, és a lőszert is mentés után.. :S:D
Kicsit néztem, hogy maradt 300.000 $-m, de töltényem alig...
Nem tudom, hogy ezt a szemétkedést miért kellet bele rakni, ha már ki vittük a játékot 100%-ra, legalább annyi jutalmat kaphatnánk, hogyha kivégtelenítjük a fegyvereket nem veszi el a lőszert mentés után!

Nyilván nem szándékos volt. Ha megnézed, azért az előző részekben (VC,SA) bőven van jutalom a 100% elérését követően, és konkrétan a 100%-ért is. Mondjuk egy végtelen futást itt is elfogadnék, vagy hogy a járművem 2x nehezebben roncsolódjon... Ehelyett nyakon vágtak minket egy végtelen lőszerrel minden egyes GTA IV-ben (DLC-kkel együtt) , és mind a 3-ban (gondolom TLAD-ban is, de ott nem teszteltem..) bugosan sikerült bepakolni. Viccesek a Rockstarosok, de ilyet direkt nem tennének, viszont elég gáz bug... :D Vettem 80 rakétavetőt, aztán most van kemény 5db ...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 04. 19:48

De el is menteted így?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 05. 00:33

Igen, sajnos ez ilyen. A GTA IV/EFLC-ben nem voltak bőkezűek a 100%-os jutalmakkal. És az alap limiten felül vásárolt lőszerek mentés után elvesznek. :(

Válasz küldése