Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 30. 17:55

Hát, nálam a GTA IV már úgy totál káros, ahogy van :(
Az első probléma, hogy van, amikor az autók ablakait és lámpáit nem jeleníti meg.
A második, hogy van, mikor a klipek helyén csak fekete semmi van, a feliratokat pedig egymásra írja, és nem cseréli.
A harmadik, hogy nagyon akad.
A negyedik, hogy mostanság, ha befejezek egy küldetést, és beszállok egy járműbe, vagy már járműben vagyok, akkor leáll a játék, és kiír valami hibaüzenetet.
Az ötödik hiba, hogy néha elfehérednek a játék fényei, a karakter elsötétedik, ha forgatom a kurzort, akkor sok száz napszemüveg, vagy hátsó lökhárító jelenik meg. Mintha lassítva egymás mellé rakná őket. Van, amikor autóban ülve van ez, van mikor gyalog, vagy ha bemegyek egy épületbe, az épületen belül van ez.
Mi a baja ennek a játéknak?!
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 30. 18:14

totyak írta:Nem ír ki semmi üzenetet. Lehet, hogy alkatrész cserénél nincs is ilyen gond. Mondjuk nem tudom mi történik, ha van X VGM-m, telepítem a játékot, majd beleteszek a gépbe kulcsvisszavonás nélkül Y VGA-t. Ez ugye már alkatrész csere, de nem hinném, hogy ilyenkor újratelepítést kér.

Ezt találtam leírásban, de nem pontosan értem a leírást:

"Revoking an activation is important to reset the full activation rights and allow you to install the game on another computer or sell it. It is also important to revoke your current activation BEFORE making changes to the hardware components on your computer system.

The revocation of the serial is done automatically during the de-installation process.

However, if you decided not to revoke your license when the option is displayed, you can still do it later by re-installing and de-installing your game or you can download and run the revocation tool from this site."

Amennyit megértettem belőle, azt írja, hogy vonjam vissza, ha a hardvert megváltoztatom.
Vagy lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha visszavonnám a kulcsot, aztán törölném a játékot? Aztán, ha lesz másik VGA-m és játszani akarok, akkor újratelepítem. Ezzel a megmozdulással elvileg már tényleg nem lehetne gond, nem?
Igen, azt a HSZ-t én is olvastam, ahol valaki új kulcsot kapott R*-tól, de jobb az, ha nincs ilyenre szükségem.
Akkor lehet, hogy kell, viszont a játékot nem kell törölnöd, csak deaktiválnod, aztán mikor meglesz az őj kártya, és elindítod a játékot, elvileg kérni fogja, hogy aktiváld újra. Deaktiválást elindíthatod a Start menüből: Minden program/Rockstar Games/Grand Tehft Auto IV/Revoke License.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 30. 18:33

Valószínűleg ezt fogom tenni, visszavonom.

Mondjuk logikusan gondolkodva, ha most visszavonom a kulcsot és aztán később esetleg egy ugyanolyan VGA kerül a gépbe, mint korábban volt, akkor elvileg lehet, hogy nem is kérne új aktiválást.
Persze ez csak abban az esetben igaz, ha most tényleg úgy érzékeli, mint ha két gépen lenne telepítve.

Mindegy, nem bonyolítom az életem, csak visszavonom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 30. 19:17

További problémáim a GTA IV -el.
Ha éppen jól is működik, előfordul, hogy a klipekben szereplő kisebb tárgyakat nem jeleníti meg (Szemüvegek, bögrék, stb.), sőt, néha csak a szemgolyókat és az állkapcsokat jeleníti meg, meg a hajat, a fejet nem!
Amellett mióta feltettem a játékot, mindig, mikor bekapcsolom a számítógépet, megjelenik egy panel, amin az a nyalókázó csaj van bal oldalt, a másik oldalon a Social Club belépője, néhány hír, stb. Itt nem tudok bejelentkezni a Social Clubba, de interneten keresztül megy. Hiába változtatom a jelszót, úgy sem megy!
Mi a probléma? Van ötlet?
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 30. 21:16

Telepítsd fel a legfrissebb javítást!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 31. 09:38

Most nagyon hülye kérdés, de... hogyan kell?
Guess who's back!

rallyboy01
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 07. 30. 17:05

helló

Hozzászólás Szerző: rallyboy01 » 2012. 07. 31. 11:13

helló ! nekem olyan kérésem lenne hogy fel telepítem a gta 4 et és serial kodot kér ! hogyan kell vagyis hol kell regisztrálni a social club ba ? elöre is köszi !

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 31. 11:43

http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/718/ ... -javitasok

Itt van egy letöltési link. Egyszerűen csomagold ki, és telepítsd, de elvileg mikor bejelentkezel a Games for Windows LIVE rendszerbe, automatikusan felajánlja, hogy letölti és telepíti.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: helló

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 31. 12:02

http://socialclub.rockstargames.com/signup

Itt tudsz regisztrálni a Social Club-ba. A játék aktiválása az első indításkor történik, kidob egy ablakot, ahová a Serial kulcsot kell beírnod, amit az egyik kéizkönyv hátoldalán találsz (Ha csak GTA IV-ed van, akkor az On Liberty nevű füzetecske). ha nem sikerül, akkor itt egy leírás, hogy manuálisan hogy lehet aktiválni a játékot.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 31. 14:22

Visali írta:http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/718/ ... -javitasok

Itt van egy letöltési link. Egyszerűen csomagold ki, és telepítsd, de elvileg mikor bejelentkezel a Games for Windows LIVE rendszerbe, automatikusan felajánlja, hogy letölti és telepíti.
Visali, köszönöm!
Egy ideig hálám üldözni fog :D
Kérj bármit, ami nem jelent túl nagy terhet nekem, és megcsinálom :P
Tökéletesen működik :)
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 02. 15:42

Sziasztok!

A problémám a következő: Ha szeretnék küldetést csinálni és odamegyek a nyilhoz, akkor semmi sem történik. Pedig megcsináltam már jópár missziót, erre itt most elkezd hülyéskedni. Valami ötletetek van esetleg?

Előre is köszi.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 02. 15:59

Pontosan melyik küldetésnél merült fel ez a probléma? Próbáltad újraindítani a játékot? Melyik javítás van fent?

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 02. 17:47

Visali írta:Pontosan melyik küldetésnél merült fel ez a probléma? Próbáltad újraindítani a játékot? Melyik javítás van fent?
Még eléggé az elején vagyok. Két küldit is próbáltam, egyik sem sikerült. Az egyik Playboy X első küldetése lenne, a másik pedig Francis Mcreary első küldetése. Tudtommal a legfrissebb javitás van fent, a játékot pedig próbáltam újrainditani.

Furcsa, most akarnám végigjátszani ötödjére de egyszer sem találkoztam ilyen problémával. :shock:
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 02. 18:17

Nekem olyan élményem volt, hogy nem jelenítette meg a nyilat, de akkor nem volt javítás telepítve a játékra. Szerintem próbáld meg újratelepíteni a javítást, ha nem segít, akkor az egész játékot, utóbbi esetben természetesen a törlés végén nem kell deaktiválnod.

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 02. 18:56

Visali írta:Nekem olyan élményem volt, hogy nem jelenítette meg a nyilat, de akkor nem volt javítás telepítve a játékra. Szerintem próbáld meg újratelepíteni a javítást, ha nem segít, akkor az egész játékot, utóbbi esetben természetesen a törlés végén nem kell deaktiválnod.
Tudom butának hangozhat a kérdés, de akkor nekem a LIVE-ot kell leszednem igaz?
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Válasz küldése