Érdekességek

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 07. 21. 23:00

Megtaláltam azt a 2006-ban vásárolt számítógépemet, amelyen még jelenleg is fut a GTA4. (Igaz a minimum gépigény alatt van a konfigja.) Még mindig meg lehet venni, 14 899 Ft-os áron.:)
Íme:
http://www.bestbyte.hu/termekek/12252/D ... ne_PC.html
(Remélem ez nem minősül jogtalan oldal-reklámnak, vagy ilyesmi... nem annak szántam.)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 22. 07:14

Deleted.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 07. 29. 19:23-kor.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 22. 08:08

Zsul írta:Jogos a kérdés, de az LCPD rendőrautók és lcpd járőrök máshogy szépek, mint a gta 5 rendőrei... ráadásul Liberty City-ben nem kell azt a hülyeséget látni nem tudom hány percenként - nyugalom megzavarására alkalmas jelenet -, hogy megjelenik egy rendőrautó, amely üldöz egy másikt... s persze ha elkapja akkor szitává lövi. Én utálom h ez visszatért a gta-ba. Tudom h "San Andreas"-os, de akkor is utálom.:) Több normális scriptet is írhattak volna, amelyek csak néha, hangsúlyozom néha jönnének elő... mind1...
Engem is nagyon idegesít. És tényleg nagyon sűrűn előfurdul. A San Andreas-ban sokkal ritkabb volt. De amúgy nagyon gagyi szerintem. Nem tud, hogy tudsz e róla, de rendőrautók egyáltalán nem mászkálnak az útakon. Néha viszont lehetblátni olyat, hogy a rendőrök vegzálnak valakit az út szélén. Meg éjszaka a gettó felett elszokott repülni egy helikopter, ami pásztázza a terepet. Ja meg ugye vannak az autópálya szélén néhol rendőrök,hol motorral, hol autóval.

Ha nem fizetett reklám, akkor nem gond. De ha az, osztozkodnod kell velünk. Te megkapod a nyereség 1 százalékát plussz egy oklevelet, a többi a miénk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 07. 23. 00:38

Rockstar69: jól összeszedted a dolgokat, köszi.:) Én a rockstar helyében tovább vittem volna, fejlettebb formában a GTA 4-nél megismert rendőrségi "script csomagot". Így a játékban keverednének a tipikus gta hangulatelemekkel a valóságot megidéző elemek is. A San Andreas anno csak a vidékkel és a bejárható területtel nyűgözött le, különben nagyon szenvedtem attól h óvodás szintre vitték az NPC-k + rendőrök viselkedését. Ez nem gta-s volt, hanem idióta. Épp ezért eddig a legbutább GTA a gta sorozatok közül. Sajnos most egy ici-picit visszaléptünk efelé, ezzel a "percenként ledarálunk valakit mer' olyan rendőrök vagyunk" esettel. Vagy ha mindenáron be akarták ezt tenni, miért nincs különböző vége... néha lefegyverezéssel is végződhetne, s akkor elviszik a delikvenseket a járőrautóval. Elvileg nem minden "gonosz bácsi" olyan hülye h lelövesse magát.:)
Igen, már megfigyeltem végigjátszás videóknál h nincsenek véletlenszerűen megjelenő rendőrök. Pedig GTA4-ben nagyon élveztem h bizony másokat is el tud vinni néha a rendőrség, köszönhetően a véletlen egybeeséseknek.
Más....

Számítógépemről
Most újra elolvasva tényleg szerencsétlen volt az a bejegyzés. Azt tényleg a lelkesedés ihlette bennem, ugyanis az a gép tényleg mind a mai napig jó, és azzal szoktam gta4-ezni. Ezen örömömet akartam megosztani, h még egyáltalán kapható, semmilyen reklám szándékom nem volt. Persze, ha az adminok el akarják tüntetni, természetesen nem sipákolok.:) Így sorry, de nincs bevétel, amin osztozhatnánk. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 23. 07:51

Itt egyből szitává akarnak lőni. Régen sokat szórakoztam azzal a GTA IV-ben, hogy futva menekültem a rendőrök elől. Ezt a GTA V-ben nem lehet megcsinálni, főleg, hogy itt kevesebb lövés kell a halálhoz, és mindegyik rendőr mesterlövész suliba járt. 100 métérről is eltalálnak mozgó autóban. A bandák is nagyon agresszívek. Volt olyan, hogy azért támadtak rám, mert túráztattam a motort. Meg párnapja meg álltam egy Enforcer-el a börtön előtt (nem tudom a GTA V-ben mi a neve), oda jött egy biztonsági őr pofázott valamit, erre elkezdtek rám lőnni meg 4 csillagos körözést kaptam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 07. 23. 08:01

Én megnéztem néhány videót, és abban tűntek fel ezek a rendőrökkel kapcsolatban: Ez Online -ban vot, a rendőrök üldöztek valakit, és a szereplő autójának nekiment egy kocsi, mire rögtön kapott két csilagot. Namármost a GTA IV vagy az SA -hoz képest az V rendőreinek nagyon sok időt kell rááldozniuk arra, hogy megtaláljanak egy gyanúsítottat. Két kilométeres távolságban nincs rendőr, de az egyes körözés csillaga több mint fél percen keresztül villog azért.
A másik dolog, amit megjegyeznék itt az V rendőreivel kapcsolatban, hiába offolom ezzel ezt a témát, hogy a videókon úgy vettem észre, hogy a golyóálló mellény nem ér SEMMIT. A IV -ben a melény megduplázta azt a mennyiséget, amit elviselsz halál nélkül. Itt három pisztolylövés lebontja a teljes összeget. Ráadásul azt hinné az ember, hogy nem baj ez, de mégis az, mert menekülésről (a fent taglalt hosszú lerázás miatt) nem beszélhetünk könnyen, ráadásul villámgyorsan felmegy a körözési szint. Várom már ezt a játékot...
Guess who's back!

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 07. 26. 01:46

Rockstar69: Az agresszióra tudok egy magyarázatot: új bevezetés, hogy ha sokáig közel mész bárkihez - akár civil is lehet -, akkor reagál. Először - videók alapján - békésen, de másodjára, vagy harmadjára már erőszakosan. Olyan is van pl., hogy rád hívják a rendőröket. :shock: Amiket leírtál ezek erre illenek. A motor túráztatás pedig felhívás versenyre, amit nem mindig fogadnak el, mint azt ahogy leírtad. Ezek után elég vicces belegondolni, hogy mi van, ha át akarsz kelni egy forgalmas zebránál, és a tömeggel együtt várod a zöld jelzést... :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 07. 07:58

Egy olyat olvastam, hogy a játék alatt Niko meleg lesz. Ez igaz? :insecure: Ha igen, az elég gáz.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 07. 08:34

Valójában csak egy küldetésben Roman és Brucie felregisztrálják a LoveMet.net -re, hogy elkapjon egy célpontot, aki meleg. Ezért kell melegnek álcázni magad, és aztán a randin megölni.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 07. 11:19

Köszi. Elég furcsa lenne, hogy játék közben fiúkkal kéne randizni. :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 07. 12:20

De ha megcsinálod azt a küldetést, utána már randizhatsz, mint heteró férfi. :D

Amúgy én 3 évig aktívan toltam a GTA IV-et és elég sokat használtam a taxit, de csak egyetlen egyszer találkoztam női sofőrrel. Másnál is ilyen ritka?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 07. 12:25

Mármint a női taxisofőr vagy a női autósofőr? :P
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 07. 12:48

Még nem láttam női taxisofőrt. A való életben sem.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 07. 13:00

Arminho írta:Mármint a női taxisofőr vagy a női autósofőr? :P
Nő taxisofőrt. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 07. 14:54

Igen, én is nagyon ritkán láttam eddig nőt taxisofőrt. Körülbelül kétszer-háromszor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése