Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2014. 12. 16. 21:58
claude
Besúgó
Ennél az Unfriendly Competition missziónál mindig eszembe jut, mennyire imádok egér nélkül játszani. :D Egészségtelenül sok a M4-es tulajok száma. Ha nem lenne a kijáratnál a mindig újragenerálódó élet, kb. fél napom menne rá.
  • 2015. 01. 29. 16:46
delidavid99
CJ zoknija
Egy dolgot "viccesnek" tartok a VCS-ben:

Ráközelítek Vic arcára és (bocsánat, nem ilyen kedve(i)m van(nak)):
:D :) ;) :( :o :shock: :S :lol: -.- :P :$ :insecure: :@ :roll: :|

Ez "grafikai hiba" vagy csak a Bloom effekt (a VCS nekem PSP-s)?
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99
  • 2015. 01. 29. 17:33
Americanviking
McReary testvér
Talán, ha le is írnád, mi történik tudnánk rá választ adni.
  • 2015. 01. 29. 19:57
Arminho
Brother-brother
Szerintem Dávid a szmájlikkal (miért nincs ilyen szó?!) akarta kifejezni, hogyan változik Vic arca másodpercről másodpercre, kérdése pedig az lenne, hogy ez csak hiba vagy Bloom effekt (akármi is az). Ugye jól gondolom?
  • 2015. 01. 29. 21:17
Gonzales
Törzstag
Szerintem meg csak simán belerakta az összes SZMÁJLIT a kommentbe.
Van ilyen szó :P
Smiley= hangulatjel :D
" A man is smart.
A man knows you are reading this in his voice."
  • 2015. 01. 30. 16:29
delidavid99
CJ zoknija
Nem is ( :D )! Arminho-nak van igaza.
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99
  • 2015. 01. 30. 17:07
Arminho
Brother-brother
Mielőtt nagyon belevetném magam a NyMK-ba (Nyelvtani Mortal Kombat), nincs olyan szó, hogy szmájli. Ezt a Facebook társadalom honosította az angol smile kifejezésből. Gonzales jól írta, a smile magyar megfelelője a hangulatjel (az FB buziknak meg szmájli). FATALITY!
  • 2015. 01. 30. 17:37
Visali
Vinewoodi sztár
Srácok, ez akkora baromság már. Ha használod, akkor létezik. Ennyi. A nyelvhasználat határozza meg a nyelvtant, nem fordítva.
  • 2015. 05. 13. 22:39
claude
Besúgó
Azért milyen frankó, aki ezt PS2-n vitte, annak sztem meg se kottyant a The Exchange misszió, a gtaseries videos videói között a gyerek olyan halálnyugalommal lőtte ki a mesterlövészeket, hogy szerintem még egy kávé is belefért volna. Én beleszakadtam PSP-n, olyan gyorsan lement a tagok életcsíkja, pedig nem a snipert kezeltem lassan. :)
  • 2015. 05. 18. 18:19
Gonzales
Törzstag
Arminho írta:
Mielőtt nagyon belevetném magam a NyMK-ba (Nyelvtani Mortal Kombat), nincs olyan szó, hogy szmájli. Ezt a Facebook társadalom honosította az angol smile kifejezésből. Gonzales jól írta, a smile magyar megfelelője a hangulatjel (az FB buziknak meg szmájli). FATALITY!

Ezen a FATALITY szócskán a végén jót nevettem :D
" A man is smart.
  • 2015. 05. 18. 19:23
Arminho
Brother-brother
Érdekes, hogy valakinek mindig sikerül egy, már éppen baromira nem aktuális hozzászólásomra reagálni. :D
  • 2015. 05. 18. 19:37
Gonzales
Törzstag
most vettem rá magam, hogy a 50+ baromira nem érdekes témát elolvasam.
" A man is smart.
  • 2015. 10. 08. 21:15
Luszie
Őrszem
Akkor megerősítem a megjegyzésed, Arminho. :D

Nos, kipróbáltam már. Hát ritka mód szimpatikus. PS2-n meg PS3-on is nagy élmény. Nyilván kb semmi különség nincs. A story-ba is bele-bele nézegettem még régen, az is szimpatikus volt. Valószínüleg sosem fogom kijátszani, időm már nem adja úgy, de mindenképpen jó játék. Nem tudom mennyi lehetőség van benne, de ha van annyi, mint a sima VC-ben, akkor talán meg merem kockáztatni, hogy annál jobb is,
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2015. 10. 09. 17:21
Kriss X
Díler
Én végigvittem a játékot PS2-n. A hangulat és a lehetőségek megvannak úgy, mint a sima VC-ben, de nekem valahogy így is a sima Vice City jött be jobban. Bár a VCS-ben nagyon tetszettek az üzleti ágak kiépítése (az épületek és a mellék küldik hozzájuk).
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2015. 10. 09. 19:22
Luszie
Őrszem
Engem mindig is vonzott a katonaság, így ezért a VCS is. De kinek mi.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)