Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 04. 18. 12:30
claude
Puding
Ez az epizód vajon miért maradt ki az okostelefonos szériából? Amikor meglepetésre kijött a Liberty, azt hittem egyhamar ezt is be lehet szerezni.
  • 2017. 04. 18. 14:28
NikitaDragovich
Törzstag
Szerintem nem marad ki véglegesen ez a rész az okostelefonos szériából. Valószínűleg még ebben az évben ki fogják adni a VCS-t telefonokra. (Én 2017 decemberére tippelnék.) Ugyebár 2016 decemberében a VCS-t kellett volna kiadniuk, de az elmaradt, mert helyette a Bullyt adták ki. Szóval most már a VCS-nek kell jönnie. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 04. 18. 18:12
claude
Puding
Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P
  • 2017. 04. 18. 19:01
totyak
Profi bázisugró
claude írta:
Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P

Sajnos telefonon, a képernyőt tapicskolva szerintem élvezhetetlen a GTA, én a 3-at próbáltam, rövid úton le is mondtam róla.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=lmstx0sj9t0by7m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=o5fewd6dfdjkb8sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]
  • 2017. 04. 18. 21:28
claude
Puding
Én kijátszottam a III-at és a Vice City-t, a San Andreas-hoz már nem volt türelmem.
  • 2017. 04. 19. 10:27
dani.szentgali
Fejvadász
totyak írta:
claude írta:

Sajnos telefonon, a képernyőt tapicskolva szerintem élvezhetetlen a GTA, én a 3-at próbáltam, rövid úton le is mondtam róla.

Én is így voltam vele, csak én a San Andreas-szal. Jó játék, meg sokkal szebben néz ki a telefonon, mint a korábbi, nem moddolt platformokon, de az irányítás borzalmas. Mondjuk a Sony telefonom lenne, akkor elvileg a PS4 kontrollert lehetne használni a játékhoz, csak az meg újabb problémákat generál, pl. nem lenne egyszerű megfelelő távolságban ülni a telefon előtt, mert - kis túlzással persze - a kontroller totál kitakarná a telefon kijelzőjét, főleg annál, akinek kicsi a kijelzője. Nekem még ott van a telefonon a játék, de nem is tudom mikor használtam utoljára. Sajnos a kényelmetlen irányítás totál tönkre vágja a játékélményt.
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 08. 15. 21:44
realostew
Díler
Nekem ps3-ra van meg. Hidd el, kontrollerrel is borzasztó az irányítás.. :D Fel is adtam még az elején, egyszerűen nem tudok fegyverrel lőni benne :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne
  • 2017. 08. 17. 11:45
dani.szentgali
Fejvadász
Igen, a lövöldözés valóban furcsán lett megoldva a régi GTA-kban, a San Andreas-ban is szenvedek vele rendesen. Szerencse, hogy a GTAIV-től fölfelé már jó és kényelmes a célzási és lövési rendszer.
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 08. 17. 12:33
Rockstar69
Főzelékes Feri
A San Andreas-ban legalább volt szabad célzás. A VCS-ben meg az LCS-ben nem volt, pedig azok utána jelentek meg.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 08. 18. 11:01
dani.szentgali
Fejvadász
A freeaim valóban jó a SA-ban, de telefonon érintőképernyőn számomra az is rohadt kellemetlen és frusztráló. :D De anno a PC-s és PS2-es verzióban tényleg nagyon jó volt és sokat segített a játékban a freeaim. :)
  • 2017. 08. 18. 11:10
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hát ott az. :D Én telefonon nem is nagyon szeretem az ilyen komplexebb játékokat. Telefonra az árkád játékok valók.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 08. 18. 11:26
dani.szentgali
Fejvadász
Ja, szerintem is. Ettől függetlenül nem rossz, hogy van GTA mobilra, de ha az embernek nincs PS4 kontrollere, akkor nem hiszem, hogy végig tudja tolni a telefonos irányítással a GTA-kat. Bár ez megszokás kérdése is, biztos a telós irányítást is meg lehet szokni.
  • 2017. 08. 18. 11:54
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én a GTA III-mat végigtoltam telfonon. Persze volt néhány küldi, amit nem rendeltetésszerűen csináltam meg az irányítás miatt.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 08. 19. 08:38
Luszie
Mackós
claude írta:

Szintúgy. Belekezdtem, megcsináltam néhány küldit, de aztán én hagytam is... pedig jó lett volna végigvinni, de nekem se volt hozzá türelmem.

(Az LCS-t is megszereztem, de nekem az az intro után befagyott :D :D )
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)